Астоновитесь!• 29 октября в 16:31
В який момент ви зрозуміли , що все з чоловіком ?
Відчуття , що ми різні , просто , як сусіди стали . Він став жорсткий ( ні не бʼє , не пʼє ) , але у нього є своя думка , а інші не правильні . Дома директор , а не улюблений чоловік . І так раніше такого не було . От як в бізнесі пішло більш менш . Нема поцілунків , обіймів , якщо раніше я тягнулась , то він відштовхував . То зараз і мені пофіг . Хочу розлучення .
Кишмишная Мая• 29 октября в 16:34
Так и поняла если как вы пишите. Стали разные совсем цели у нас и взгляды, всегда были разные, но как-то было нормально, а потом все обострилось и развод.
Астоновитесь!
• 29 октября в 16:35
Ответ дляПедиатор_я
Так разводитесь и вперёд, в новую жизнь, мужиков полно
Зрозуміла , що не хочу більше заміж 🤣 та і не хочу стосунків ((((
Педиатор_я• 29 октября в 16:36
Ответ дляАстоновитесь!
Ну так тем более
Коплю на груди• 29 октября в 16:46
Ответ дляПедиатор_я
Де їх полно?
Війна...
Педиатор_я• 29 октября в 16:50
Ответ дляКоплю на груди
Де їх полно?
Війна...
Вот я уверена, вам и до войны их мало было
Молчунья• 29 октября в 17:39
Автор, зачем вам другие? Сами смотрите. Если решили, что точно больше не хотите с ним быть, то разводитесь. Может стоит с мужем сесть и спокойно поговорить? Я перед разводом пыталась с ним говорить, но у нас совсем было глухо и все только ухудшалось. У вас может можно все и вернуть, если оба напрягутся.
Коплю на груди• 29 октября в 18:16
Ответ дляПедиатор_я
Взагалі я заміжня, але маю знайомих жінок одиноких і шукають вони чоловіків вже довго, а їх нормальних не має.
Але за хорошими чоловіками завжди черга була.
Доросла дівчинка• 19 ноября в 17:19
Теж стали чужими. Якщо я ще цікавлюся його справами за день, то він про мої не запитує. Часто обезцінює мої здобутки і досягнення. Не звертає уваги на мої переживання і, знову ж, обезцінює їх. Теж думаю: а воно мені треба?