Я погнала• Изменено 13 июля 2023
Бійка в Червоному Маркеті, повна жінка побила худеньку
Повна жіночка висока і важка( 120 кг ) накинулася на жіночку 157 см зростом, вагою 46 кг. Повна заділа худеньку, а худенька зробила їй зауваження бути обережнішою і та накинулася на неї, била по обличчю, взяла в руки корзинку і нею вдарила. Це постійна відвідувачка цього маркету, я думаю що її знайдуть і вона заплатить за це. Жах, немає слів
Регионщица• 13 июля 2023
Дівчата влаштовуємо доброчинний збір на харч для худої, ми її розкормимо до 120 і влаштуємо чесний бій реванш
мадамГрицацуева• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Я теж худенька, але не потерпіла. Тому розумію , чому та туша напала. Але проблема в ній, треба займатися собою а не бити інших.
Все ж таки це у вас сліди від корзинки на обличчі, бо звідки вам знати, що потерпіла 157 см зростом, вагою 46 кг?😂
Пьяная вишня• 13 июля 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Больных людей очень много.
Это реально так, столько людей не в себе...
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Бо я працювала тренером і бачу і вагу і зріст, і можу оцінити фігуру
Моя улюблена страшко• 13 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Ну а почему тогда борцов сумо по весовым категориям ставят в пары, не думали?
Как раз именно борцов сумо по весу не ставят в пары 111 кг может бороться с 160 и зачастую выигрывает. Сейчас турнир в Японии проходит:)
Хтомолодець? Я!• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Якщо Ви називаєте повненьких ’тушами’, то Ви певно та сама худа з історії вашої. Або наступна в черзі бути колись відлупцьованою😄 ще й так написала ’46 кг’... Люблять такі жіночки худі підкреслити які вони типу тендітні. Відьми😁