Я погнала• Изменено 13 июля 2023
Бійка в Червоному Маркеті, повна жінка побила худеньку
Повна жіночка висока і важка( 120 кг ) накинулася на жіночку 157 см зростом, вагою 46 кг. Повна заділа худеньку, а худенька зробила їй зауваження бути обережнішою і та накинулася на неї, била по обличчю, взяла в руки корзинку і нею вдарила. Це постійна відвідувачка цього маркету, я думаю що її знайдуть і вона заплатить за це. Жах, немає слів
Миссис Буркул• 13 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Ваши уточнения про полноту и худорбу к чему?
Думаю, щоб ми могли уявити нападника та жертву.
Пожмаковна• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Моя думка , що ця повна жінка з комплексами, чому її так заділа фраза буду обережною. Мабуть її часто гноблять за вагу, от і зірвалася на людину
Так ее попросили быть аккуратнее или про вес что то сказали?
Дайте вподобайок• 13 июля 2023
Ответ дляКривая спроса
Такі часи, що у людей зриває дах. Шкода худишку 😢
Худишка напевно вся відлупцьована
Потужна махіна• 13 июля 2023
Авторе, це Ви та худенька жіночка?! Якщо ні, то звідки точні дані про неї: 157 см і 46 кг? А об´єм талії який?
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Так розкажіть, як вам вдалося дізнатися їх точну вагу -- ви особисто їх зважували?
Це не точна вагу, а приблизна
Миссис Буркул• 13 июля 2023
Ответ дляПожмаковна
А є різниця? Якби про вагу, то це виправдовує насилля?
БоВжеВільна• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Це не точна вагу, а приблизна
Дивно. Ви так чітко назвали цифри, ще й зріст... Щось тут не чисто)
Пожмаковна• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Надіюсь робітники Червоного зільють у ТГ, хай знають якмй звір там ходить
Вы худая из этой истории?)
БоВжеВільна• 13 июля 2023
Ответ дляПланшетница
А вы что делали в это вреся? Молча с интересом наблюдали?.
Знімала на телефон, напевно)
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ дляКривая спроса
Так просто нізащо, жах що робиться. Я розумію, що у багатьох стрес і все інше, але забивати людину...
БоВжеВільна• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Забили до смерті чи жертва вижила?
Пожмаковна• 13 июля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Вообще то есть разница)
БоВжеВільна• 13 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Тогда мой мир бы перевернулся
Давид колись переміг Голіафа, тому все можливо)
Потужна махіна• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Це не точна вагу, а приблизна
Ну приблизно зазначають округлені цифри: 50 кг, 150 см росту чи 160 см зросту. А у Вас якось дивно. А чи є посилання на офіц. новини з цієї події? Чи Ви були свідком?
З вишневого садка• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
а откуда так точно известен точный вес женщин? их полиция сводила на НП взвеситься?
Слухи-руки не распускаю• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Это вы сейчас проецируете свои ситуации? А что мешает девушке отбежать от психически неуравновешенной женщины и не ждать ударов?
Слухи-руки не распускаю• 13 июля 2023
Ответ дляптицаворона
Нє, ну про 120кг - я ще розумію, можна на око прикинути. Але 46кг... Чому саме 46? Не 47? Не 45? Чи ви постраждала?
Она нападающая))
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ дляПожмаковна
Ні ,за вагу ніхто не казав
Ласунка• 13 июля 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
То на вас резко не кидались с кулаками. Не всегда успеваешь среагировать
Миссис Буркул• 13 июля 2023
Ответ дляПожмаковна
Вообще то есть разница)
Якщо людину це засмучує , чи ображає то можна просто послати, а не бити одразу. Ви одобрюєте якесь дикунство...
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Что-то не вижу в новостях…
Бо ніхто не знімав! Робітники стояли. Але на камерах все є, може буде пізніше
БоВжеВільна• 13 июля 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Она нападающая))
Чомусь теж так думаю... Совість замучила авторку за побиття худенької жінки, тому тут і пише... От тепер хай оплатить їй лікування і занесе свіжих фруктів. Авторко, ау, ми вас розкусили)
Бабка-байкерша• 13 июля 2023
У худеньких и маленьких есть фишка-уворачиваться.Пока мамонт замахнется-мышь удерет.Зачем ждать нокаут
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Ви та худенька і без інстинкту самозбереження?))
Я теж худенька, але не потерпіла. Тому розумію , чому та туша напала. Але проблема в ній, треба займатися собою а не бити інших.