За маленькими дітьми доглядати, піклуватись про хатніх тваринок, допомогати старим та хворим?
Чи це більш тягар для Вас?
Є різниця - якщо Ви при цьому здорові та енергійні чи втомилися, самі погано себе відчуваєте? Можете сказати без сорому, що втомилися або захворіли трошки?
Якщо піклуються про Вас, це подобається? Таке буває часто?
Чи це більш тягар для Вас?
Nathalie27• 13 июля 2023
Ні, не подобається. Бо люди сідають на голову, а до тварин починаєш привязуватись.
Семицветка• 13 июля 2023
Обожаю заботиться о своих близких. В смысле, обожаю тратить на них деньги. Готовить, стирать и убирать для них не люблю
Irusik-0874• 13 июля 2023
немного да, с работала в соц службе и помогать людям мне нравится. И они как то видят меня, я вечно то бабушку через дорогу перевожу, то дедушке банкомат помогаю оствоить, то товары взвешиваю, потому что они с весами не разобрались.
за животными не люблю ухаживать
Алина-1240• 13 июля 2023
С маленькими детьми прикольно возиться.больным могу тоже помочь,но только если человек с легким характером.старики наверное только мужского пола в общении нормальны,если не со сложным характером
ВалюШок-d20a• 13 июля 2023
За деньги могу заботиться о животных.О стариках только за очень приличные деньги.тем более о детях
Друг бобер• 13 июля 2023
Ответ дляВеккy
Вы знаете , чем старше я становлюсь,тем больше я ненавижу людей. И обожаю животных
І я така
Якщо піклувался, будучі більш енергійним А потім своє здоров´я не дуже стало і відчуваєш виснаження. Чому починають ображатись та кажуть, що винен щось?