Идеальная оптимистка• Изменено 14 июля 2023
Як винести пральну машину з ванної без демонтажу коробки дверей?
Дівчата, ви все знаєте, тому звертаюсь за порадою.
Є стара громіздка пральна машинка, яку потрібно викинути з ванної кімнати. Машинка з поломкою, нестандартна(навіть не знаємо, як нею користуватись). Але, очевидно, її встановлювали до установки дверей.
Цілою її звідти витягти неможливо, ніяк.
Розглядаємо варіанти:
- розібрати в ванній кімнаті - де шукати таку людину? хто вона?
- розпилити в ванній кімнаті - знову ж, де шукати таку людину, хто вона?(не маляр же)
Що порадите в такій ситуаці? Як можна вирішити проблему?
Розглядаємо варіанти:
Идеальная оптимистка
• 14 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Разбирать стиралку .
Де шукати людину, яка її розбере?
Джонсонюк• 14 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Де шукати людину, яка її розбере?
На сайте Кабанчик оставьте задание
Якось так і живу• 14 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Де шукати людину, яка її розбере?
У меня муж разобрал .
Вызовите мастера по стиралкам укажите модель и спросите сможет ли помочь .
Стріляний птах• 14 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Это дорого
Думаю, на кабанчике можно до 800 грн найти. Чтобы снял, а потом опять восстановил
Стріляний птах• 14 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Снять двереую коробку проще, чем разбирать машинку
Тоже так думаю
Якось так і живу• 14 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Смотря какая коробка .. нам это обходилось оч дорого .. разбор стиралки составил 30 мин
Идеальная оптимистка
• 14 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
На сайте Кабанчик оставьте задание
Щось зіпсувався Кабанчик( З учорашнього дня завдання(інше) висить без відповіді(
В який розділ таке розмістити? Немає навіть відповідного розділу. Хіба що в Ремонт побутової техніки ...там хоч люди, які знають, як її розбирати.
Стріляний птах• 14 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Там есть разные мастера. С небольшими ценами
Стріляний птах• 14 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Покажите фото стиралки. Есть знакомый. Может возьмётся. А, и город напишите
ГоловнаЯ• 14 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Де шукати людину, яка її розбере?
Кабанчик, ОЛХ
Идеальная оптимистка
• 14 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
У меня муж разобрал .
Дякую. Там якась дуже рідкісна модель. У нас таких немає. Але ж думаю, що принцип збору приблизно схожий.
Успокойся_Успокойся• 14 июля 2023
Краще розібрати. Бо потім її треба ще й винести з квартири, спустити на вулицю, якось вивезти чи кудись викинути.
Идеальная оптимистка
• 14 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
А потім встановлювати. А раптом щось поламають. і влетіти на 10 тис на нові двері не хочеться. Шукаємо самий екомномний варіант.
Идеальная оптимистка
• 14 июля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Может достаточно короб снять со стиралки, крышу и стенки.
Так це ж треба, щоб хтось зняв. Але реально, машинка дуже громіздка - закриває частину входу в ванну кімнату.
Життє Бентежне• 14 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Вы на съеме? Двери не пострадают. Только коробку снять. Думаю она такая же старая как и машинка. Вы ремонт делаете или прлсто машинку меняете?
Идеальная оптимистка
• 14 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Автор, а покажите фото машинки
Немає зараз фото, не фотографувала її. Ми не живемо там.
Стріляний птах• 14 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
В инете похожую найдите. В каком вы городе?
Сегодня не целуюсь• 14 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Де шукати людину, яка її розбере?
мастер по ремонту стиралки. он уивас еще и купит детали на запчасти
Идеальная оптимистка
• 14 июля 2023
Ответ дляСтріляний птах
Київ, але фото зараз немає.
Можливо, ввечері хтось туди поїде, тоді.
Стріляний птах• 14 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Київ, але фото зараз немає.
Сделайте фото. Я знакомому с кабанчика покажу. Делал у нас тоже работы
Идеальная оптимистка
• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дякую. Вже схиляюсь до такого варіанту.
Головне, знайти, хто це зробить.
Идеальная оптимистка
• 14 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ні, я там не живу.
Двері як раз нормальні, сучасні)
Там буде заміна пральної машинки.
Двері як раз нормальні, сучасні)
Там буде заміна пральної машинки.
Мастер Пис• 14 июля 2023
Коробку дверную я б не трогала, попробуй ее еще поставь потом обратно. Разобрать и вынести. На ОЛХ куча объявлений по ремонту - прозвоните, поспрашивайте, может кто возьмется.