Сосиска_Втесте• 14 июля 2023

У мене одної постійні проблеми із Ділою?

То вони мені результат затримали, то синець залишили, то перездача. Сьогодні була вже остання крапля - мені тупо нахамили. Тому я в пошуках гарної лабораторії і діліться, у вас теж такі прікалдеси з Ділой чи це тільки я такий щасливчик?
Молчунья• 14 июля 2023
Нічого хорошого сказати про діллу не можу. Мені колись запороли дуже важливий тест, результат якого потрібно було мати в обмежені терміни. Втратили мій матеріал, чи випили, вже не знаю точно, проте більше я до них, особливо перед чимось важливим, не піду

Ксерокопия ночи• 14 июля 2023
Я колись із вимушених обставин змінила лабораторію після діли, відчула різницю і пожалкувала, що раніше ходила не туди
автор Сосиска_Втесте • 14 июля 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Що за лабораторія?
Намакушка• 14 июля 2023
Діла декілька разів видавала абсолютно нереальні для моєї хвороби аналізи. Мій лікар їх не рекомендує, тому я там вже роки 3 не здаю взагалі
Ксерокопия ночи• 14 июля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Що за лабораторія?
Сінево
Сижу_и_плачу• 14 июля 2023
В Диле как и в Синево результаты анализов часто липовые, сталкивалась много раз
Ду да ду да ду• 15 июля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Не згодна. Вже багато років ходжу в сінево. Вони класні і привітні, європейські, сучасні і... поряд)