Тумба-юмба• 15 июля 2023
Чи був у вас колись сексуальний потяг до друга вашого чоловіка?
Результат:
вже голосів:
35 (55.56%)
Ні
28 (44.44%)
Так
Голубая фишка• 15 июля 2023
І плюс були фантазії щодо організації ч/ж/ч
Ну якось пофантазувала трохи та й спустилася на землю)) Відпустило через деякий час
Русні здаПи• 15 июля 2023
В мене дуже красивий чоловік. Це мабуть дружини його друзів до нього потяг відчувають.
Але до інших красивих чоловіків бувало. Коли ми були в різних країнах. Ну таке , нічого серйозного. Я б так не змогла
Тумба-юмба
• 15 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Була ситуація, що друг чоловіка торкнувся моєї руки і мене наче током прошибло. Наче нічого поганого і не зробила, а відчуваю провину перед чоловіком.
Русні здаПи• 15 июля 2023
Ответ дляТумба-юмба
Може сексуальне життя не влаштовує?
Тумба-юмба
• 15 июля 2023
Ответ дляЗалізна пані
І в нього був також потяг до мене.)
І чим все закінчилося?
Тумба-юмба
• 15 июля 2023
Ответ дляРусні здаПи
Може сексуальне життя не влаштовує?
Секс є з чоловіком, іноді швидкий, іноді довгий. Але тут ще такий момент,що друг цей мені близький по духу. І я бачу,що я йому симпатична.
Голубая фишка• 15 июля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Нахіба на ніч про розпусту балакати?
Бо ми це собі дозволяємо? Ні? )
Залізна пані• 15 июля 2023
Ответ дляТумба-юмба
І чим все закінчилося?
Я трималась, він був не те що гарний, а харизматичний. Він колись напився і запропонував мені з ним зайнятися сексом, але я зробила вигляд, що нічого не зрозуміла та і натверезу видно було, що він нерівно дихав, щодо мене.
Я ніколи не жалкувала, що нічого між нами не було, так як товариш він дійсно крутий.( була така ситуація з моїм чоловіком, що він допоміг і дотепер мій чоловік йому винен, а він не вимагає.
Сарафанное радио• 15 июля 2023
Когда мы с бывшим мужем еще только встречались, он как-то раз пошел со мной на день рождения к своему другу. И его друг мне понравился
Намазюкана нішою• 15 июля 2023
Ого, вже й потяг до друга чоловіка провели. І як воно кататись на тому потязі?
Брехушечка• 16 июля 2023
Так хотілось чжч з ними зробити,була б дуже не проти насправді,але це фантазії на жаль
Брехушечка• 16 июля 2023
Ответ дляГолубая фишка
Точно аналогічно