Life is Beautiful• Изменено 16 июля 2023

Дорослі діти та батьки

Спілкування та допомога потрібні бути, як вважаєте?
Допомога - матеріальна та по господарству.

Це борг перед родичами?
Має значення відносини, обставини, можливості та бажання?
Може хтось вимогати допомоги та спілкування?
Результат:
вже голосів: 126
57 (45.24%) По бажанню, якщо гарні відноси
21 (16.67%) Діти повинні допомогати.
16 (12.7%) Ніхто нічого не винен.
14 (11.11%) Тільки в складних обставинах.
9 (7.14%) Всі повинні допомогати родичам
5 (3.97%) Батьки повинні допомогати.
4 (3.17%) Інше.
tarveldy• 18 июля 2023
Ответ дляУспешный заяц
Чого? Ну залиште свою маму, хай дає собі сама ради. Дасте гроші та й все? А далі вона може через сенсорний смартфон закаже собі доставку продуктів ,запишеться до лікаря, сусіди не будуть бігати за вашою мамою. Якщо ви багата цьоця то наймете сідєлку. В нас тут є така, мама лежача ,діабет, погано баче і чує. Дочка в другому місті раз в півроку приїде на тиждень і назад. Нецікаво їй. Мама плачеться за нею дуже,каже помагала внука няньчити , помагала вивчитися, весілля зробила, хату на внучка переписала , а в результаті дочки нема,чужа людина с прийшла їсти зварила, жопу помила і пішла додому. Лежить радіо крутить , старенька вже 78 років. Ой автор. Просто вам гидко уявити що ви будете колись за кимось ходити. Я за своєю мамою до півтора року ходила, нічо. Мама в кімнаті, я зранку нагодую поможу що там гігієни ,потом на роботу , з роботи, Вечором прийду ,поговорим по душам поплачем .. і розумієш як треба цінувати. Вже 5 років як нема мами а все одно душа плаче
От то ваша душа плаче, тому ви таке і пишите, дякую за пораду,вона мені як рибці парасоля, я не збираюсь на стару витрачати більше часу і грошей ніж є зараз, вона отримує в десять раз більше ніж я коли була безпорадною дитиною , моя совість чиста , любити я не забов´язання , але це не значить що мені воно не болить, мені вона не болить

tarveldy• 18 июля 2023
Ответ дляУспешный заяц
І ще,я не буду ні за ким ходити, зляже, переїде у пансіон, я не збираюся калічити життя своїм дітям , і сама коли буду старою і немічною, хочу бути у пансіоні ,а не жерти близьких
Нема там чого цінувати, і не було