Ля-ля-ля• 16 июля 2023
Живуть разом бо зовні подобаються одне одному.
Чи зустрічали ви людей , або може в знайомих таке ваших є . Живуть пара людей разом як чоловік і жінка тільки тому що подобаються зовні один одному і ще тому що секс в них крутий , і це все без кохання... Сьогодні почула їх розмову і в шоці трішки ... на вид ніби нормальна пара і живуть без вогника в душі , без кохання як так?? а як з роками зовні будуть іншими та і сексу не буде то все кінець стосункам ..🙅🤷
ВільнаНазавжди• 16 июля 2023
Ответ дляКофр для ноги
А по сути, полюбить мы можем любого.
Любого, который оберегает от всего и очень хорошо относится. Когда уткнулся в подмышку и тааак хорошо. Хотя может не соответствовать каким-то стандартам внешне и тд.
Любим мы не за секс, не за красоту, не за деньги. И любовь это не страсть, это совершенно другое.
Любого, к сожалению, не полюбишь. Даже самого заботливого. Максимум, уважение и любовь, но не романтическая. Если любишь за заботу, то это выгода , но не любовь.
Трохи злякана• 16 июля 2023
Та годі вам, ніколи не чули, що по розрахунку шлюби найміцніші? Розрахунок - це ж не лише про фінанси.
Тут як мінімум пристрасть є, якщо секс хороший. Вона може минути, ніхто не сперечаються. Але ж і романтичне кохання нерідко минає, у нас абсолютна більшість людей одружуються закоханими, але гляньте на співвідношення шлюбів та розлучень, а ще почитайте тут теми від жінок, які пішли б від чоловіка, але не можуть без його ресурсів.
Омлетик• 16 июля 2023
У великого відсотка пар, що початково з «вогником» були, з тими самими роками може точно так само зникнути все і секс в тому числі. Так що виймайте носа з чужих трусів і йдіть пити вранішню каву.
Отчебучкина• 16 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
от бачите кохання таки прийшло до Вас з чоловіком 💞. А в сусідів нема кохання разом вже більше 10 років є син .
Звідки вам знати що там є? Не всі любов показують чужим людям.
Ля-ля-ля
• 16 июля 2023
Ответ дляОтчебучкина
чула розмову їхню , коли вони голосно розмовляли і вона каже йому між нами немає любові і не було ти це знаєш ..
Готова до другої• 16 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
кохаєш значіть турбота за людину , коли думаєш переживаєш , коли грієш їсти перед тим як чоловік прийде з роботи щоб поїв теплого борщу , Коли допомагаєш в хатніх справах щоб не було важко одному все робити . Коли важко на душі підтримуєш добрими словами , обіймаєш цілуєш ... в моєму розумінні це є любов!!! А не тому що зовні гарний тому і люблю , а в душі скотина то пофіг....
Навряд чи сусідка, маючи з чоловіком 10- річну дитину й чудовий секс, зовсім їм не переймається. Про борщ не зрозуміла - я чоловіка кохаю, але борщ він може сам собі погріти й навіть зварити. Допомагати а хатніх справах - також наврядяи вони в срачі живуть, бо нема того самого, великого кохання. Взагалі до чого ви до життя сусідів і - як хочуть, так і живуть. Чи вам сусіда жалко, подобається?
Бешене сарі• 16 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
автор.. ммы на этом тоже сошлись. еще есть другое...свой желовек .
любовь много ограничений дает, а тут доверительные отношения.дом теплый, но то , что вы пишете -нет.Сыгу 21, дочери 17. Союз очень крепкий получился
Бешене сарі• 16 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
автор..что-то не то, вы про какое-то слкжение
почеу я должна переживать за взрослого мужчину, который до 35 лет -отлично плавал.бывают моменты, но любовь это не вечное беспокойство.быт очень легкий, и не надо про помощь. общий дом общие заботы, муж полноценный участник, а не помощник.У вас странное представление ..какое-то сервисно-страдательное.
от вашего формата-бежала бы.,для меня это портить свою жизнь
Бешене сарі• 16 июля 2023
Ответ дляПарова машина
Ну, заботится можно и без любви. А то, о чем вы пишите- это про заботу.
причем дитяти...сразу автор поставила себя на место тягача, проявлений мужа не описано
Бешене сарі• 16 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
я написала що в моєму розумінні любов , прочитайте ))
вы не описали, что вы получаете..как о вас заботятся , как ваша жизнь меняется .
Взяли на себя все,даже взрослого мужика в помощники
Бешене сарі• 16 июля 2023
Ответ длясказочное_Бали
Ну,мне кажется, автор другое имела в виду. Начать семью с такого старта. Только внешняя привлекательность и классный секс. У меня в юности было крышесносное влечение,но я точно знала,что в данном случае семью с ним не хочу. Секс онли.Когда любовь в семье проходит,а секс остаётся классным( если повезёт хоть в этом)), а квартиру и детей делить не хочется- это у многих.
для меня еще материальная, бытовая совместиость.. общие фишки
Малинка• 16 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Вот таких каких вы описали как раз и не ценят
Кофр для ноги• 16 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Не согласна. По сути любовь это привязанность, а не выгода.
Если выгода, то это расчёт уже
ВільнаНазавжди• 16 июля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Если выгода, то это расчёт уже
Если бы это было так, то тут периодически не писали бы темы, о том, что муж хороший, заботливый, но не люблю, а уйти жалко, да и ещё финансово будет хуже. Как от него уйти?
Кофр для ноги• 16 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Так у вас даже в сообщении нет речи о любви. Как уйти? Как все уходят, собрать вещи и уйти