Ластоноша• 16 июля 2023
А вы уже закрываете огурцы?
Цена 40 грн, продают домашние. Хочу закрыть 10 кг примерно. Они уже в разгаре, да?
66сезон666серия• 16 июля 2023
Вже назакривались) і солили і маринувала і кубиками і в кетчупі чілі. Минулої суботи взяли на столичці два ящики по 5 грн/ кг)☺️ собі ящик і мамулік ящик.
Весотехник• 16 июля 2023
В нас таких цвн немає взагалі(, найдешевші 28. На базарі не знаю, далеко їхати
ДваДваВісім• 16 июля 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Огурцы в собственном соку?
Так, у власному соку. Дуже смачні😋😋😋
Трахтибидох• 16 июля 2023
Мама неделю назад закрыла. Брала на рынке по 25. Соседка говорила, что будут еще дешевле, но мама не рискнула ждать. Днепр.
Ластоноша
• 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Деде??
Столичці це той базар у Києві де все є?)
Джинци на Флісі• 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Так то ви весь кетчуп з магазинiв вигребли, не можу нiде знайти
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляЛастоноша
Деде??
Так, саме там. Мій улюблений) Але, в суботу йшов дощ, і там дуже мало було продавців на овочевому ринку. А хлопці, в яких ми брали огірки, дуже хотіли додому, а в них ще 6 ящиків залишалось) Тому ми два забрали. Але там ще було кілька пропозицій по 10 і 13 гривень. Все одно дешевше, ніж тут дівчата пишуть.
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Нє, я на столичці брала, Макмай, дуже класний кетчуп, до речі. По 21 гривні пачка. В магазинах не брала, тому ви дарма на мене думаєте)🤗