Моль Моллівна• 16 июля 2023
У вас в телефоні спрацьовує сигнал тривога, коли вимкнено звук?
Як так може бути… вимкнуте сповіщення в самому додатку, вимкнений звук в айфоні і серед ночі як загуде..
в когось так було? Коли все все вимкнуте , спрацювала.
Готова до другої• 16 июля 2023
При вимкненому звуці на айфоні, все рівно зпрацьовує.
Тільки якщо прибрати і не вибрати регіон в додатку, тоді не гуде
Редисочка• 16 июля 2023
У меня срабатывало,даже когда звук отключала . На то она и тревога,чтоб всегда было слышно.
На паровозе• 16 июля 2023
Ответ дляГотова до другої
Нет, у меня не работает, после того, как отключила экстренные
Моль Моллівна
• 16 июля 2023
Ответ дляГотова до другої
В мене за весь час що йде війна таке вперше. Всіх розбудила..
Мой_ужин• 16 июля 2023
екстренні сповіщення виють, не дивлячись на режим сон (без звуку, без вібро,заборона вхідниз дзвінків і т.д.). вимкнула до біса ті екстренні.
тільки київ цифровий мовчки шле фоном сповіщення на екран ;)
короткопамятна• 16 июля 2023
У меня ночью режим сна на телефоне, тогда не работает. Но у меня андроид.
Замурмишка• 16 июля 2023
у меня почему-то после обновления по пропали оповещения ( они сами как-то появились) и сами пропали на самсунге, я даже не знаю как их восстановить
Моль Моллівна
• 16 июля 2023
Ответ дляМой_ужин
Воно було не екстрене
Звичайна тривога спрацювала при виключеному всьому
Мабуть якийсь глюк телефона
Дякую всім .
Мабуть якийсь глюк телефона
Дякую всім .
Сусідка зверху• 16 июля 2023
Ответ дляМой_ужин
У меня дальше проверок прошлой осенью не дошло. И уже тогда звука не было 😁 у сына через раз орал, у мужа пару раз. У меня только сообщения вылезали и то не всегда.