Нервогенератор• 16 июля 2023

Пудрове напилення чи мікроблейдинг? Хто робив?

Що варто робити і що буде довго носитися?
Ангелок з ріжками• 17 июля 2023
Мікроблейдинг -- це по суті ніщо інше, як дрібні порізи бритвою, в які вноситься пігмент. Не раджу.
автор Нервогенератор • 17 июля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
А пудрове? Порізи потім загоюються?
Ангелок з ріжками• 17 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
А пудрове? Порізи потім загоюються?
А пудрове -- це точечне татуювання. Принаймні менш травматичне. Хоча теж можливі свої нюанси, якщо є проблеми із загоєнням травм шкіри або схильністю до утворення рубців. Майстри тату не люблять говорити про такі речі, а даремно.
автор Нервогенератор • 17 июля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Мене переконує майстер, що це не тату.. але я сумніваюсь( олівцем якось негарно фарбую, так хочеться красу мати
Твердая валюта• 17 июля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
А чого не радите?
Ангелок з ріжками• 17 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Майстер хоче заробити, це її хліб. Олівцем теж можна гарно промалювати брови, подивіться відео в ютубі чи інстаграмі.
Ангелок з ріжками• 17 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
А чого не радите?
А того, що ступінь загоєння ран у всіх різний, і можуть лишитися рельєфні рубчики.
Твердая валюта• 17 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Ну, пудрові виглядають не дуже, мало кому це пасує. Мікроблейдинг буває нічого. Але як свої брови +/-нормальні, не робила б нічого
Твердая валюта• 17 июля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
А звичайний татуаж? Чи це й є ’пудрові’?
Ангелок з ріжками• 17 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Звичайний татуаж робиться лінійно і на більшу глибину, якщо ви маєте на увазі татуювання тіла.
Мядуза аля моргонер• 17 июля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Нет конечно. Пудровые, микроблейдинг - это не так глубоко
Мядуза аля моргонер• 17 июля 2023
Автор - то что вы написали - это не глубокие лёгкие методы. Да выше пишут про возможность разного заживления - но это индивидуально. У меня например ни у кого из девочек не было проблем. В смысле у меня лично и у подруг с такими бровями. Я не мастер. И надо понимать, что пудровые брови - это не обязательно на 100% вам не надо будет ними заниматься. Смотря какие у вас свои. Но вам будет намного легче, не сравнимо, когда уже есть контур - может слегка подкрасить и тп... Ну и на мастере не экономить
Смешнюча• 17 июля 2023
Ох не знаю, якби повернути час назад, я б нічого не робила зі своїми бровами. То справжня пастка, зробиш і спочатку класно, а потім пігмент вицвітає, змінює колір. Тепер маю рожеві брова. Можна перекрити лише темним кольором, який мені не піде, а видалити буде дуже складно - бо є особливості моєї шкіри, та ще й майстер надто глибоко загнав пігмент. Мрію тепер позбутися того клятого мікроблейдінгу, але не знаю як(
автор Нервогенератор • 17 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
Ви робили мікроблейдинг чи як зараз називають техніку апаратного волоску?
Смешнюча• 17 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Саме мікроблейдінг, там реально шкіру лезом дряпали