Грибной_Дождик• 17 июля 2023
Ваші улюблені цигарки?
Курила раніше вінстон з капсулою.
Потім перейшла на айкос, потім на гло.
Зараз не можу ні гло, ні айкас. Нудить від них.
Купила як раніше вінстон з капсулою, то дуже міцні.
Які ви курите легкі?
Потім перейшла на айкос, потім на гло.
Які ви курите легкі?
Дівчина заглядєніє• 17 июля 2023
Вінстон чорниця капсула
Взагалі як спробувала з капсулою інші вже беее
Грибной_Дождик
• 17 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Слімки Чепмен
Вони ідеальні
Звичайні чи з якимось смаком?
Україна понад усе!• 17 июля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Собраніє слімс одиничка ідеальні
Я теж їх купую, після того як Вог одиничку перестали продавати.
Olga_Ololoeva• 17 июля 2023
Lil hybrid красная жидкость + оранжевые или серые стики. Или вив арбуз мята без никотина и персик базилик с никотином
Грибной_Дождик
• 17 июля 2023
Ответ дляМайструю крила
Гло фіолетово-жовті так пахнуть ммм))
Це які? Я начебто всі перепробувала
Привіт з ботойбіччя• 17 июля 2023
я курила кент світч, з ментоловою капсулою і його вже немає. так я кинула палити. в мене є пачка вінстона з капсулою, але це зовсім інше.
Освічую темряву• 17 июля 2023
Ответ дляnavariya
....Зараз не можу ні гло, ні айкас...
Вже законопроект готовий, про заборону..
А заборонять і гло і айкос? Всі смаки? Хіба?
Освічую темряву• 17 июля 2023
Ответ дляnavariya
Ось тут, про цей законопроект:
А, цей читала. Але там прямо про пристрої нагрівання не сказано наче, може я помиляюсь
Освічую темряву• 17 июля 2023
Ответ дляnavariya
Ось тут, про цей законопроект:
Ось на сайті айкоса пишуть:
Нет, не будет. Хотя новое законодательство и запрещает рекламу и стимулирование продаж систем нагревания табака, однако не ограничивает продажу, ассортимент и сервис для IQOS и других устройств для курильщиков. Продажа и покупка Айкос и стиков в интернете также не запрещена.
А я вже сподівалась що кину)
Ответ дляОсвічую темряву
Ось на сайті айкоса пишуть:
А я вже сподівалась що кину)
Не бачу.
Законопроект передбачає, заборону, як і для алкоголю - вживання в громадських місцях.
Для чого? Не знаю. Кого будуть ловити? Хлопці на війні, або в машинах.
Дівчата? Теж пішки не ходять. Скоріш за все, під Європу косимо...
Реклама - то фігня. В нас реклама - це вулиця.