Молода і нерозважлива• 17 июля 2023
хто приймає магній, питання
От в рекомендованому дозуванні буває 3-4 пігулки. Але радять на ніч приймати.
З іншого боку кажуть що завжди добову дозу краще на декілька прийомів розбивати, щоб краще засвоїлося...
Тож, як той магній приймати? 1-2 шт на ніч, а інші 1-2 протягом дня із їжею?
Бабо-лебідка• 17 июля 2023
Я сейчас пью глицинат, делю на два приема, в сон не клонит. Но моих родственников клонит в сон, купила на первую половину дня малат и таурат, под вечер уже бисглицинат.
Схема заморочная, но работает))
Бабо-лебідка• 17 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
Я слала анализ, у меня он в норме. Вы уверены, что вам он необходим?
Он по крови не определяется, бессмысленный анализ.
Дадосвидания• 17 июля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
А по чем определяется?
Бабо-лебідка• 17 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
А по чем определяется?
Волосы информативнее, но значительно дороже.
По крови я космонавт, по волосам на нижней границе нормы. А по факту начала пить, перестала кружится голова и темнеть в глазах.
Бабо-лебідка• 17 июля 2023
Автор, делите на 3-4 приема, если не будет клонить в сон или послабления стула(цитрат обычно этим грешит), то значит все ок.
ДелиВерка• 17 июля 2023
Які форми та як я не приймала, то різниці не було. Просто купляю на айхерб той, що дозування в одній капсулі та будь-яку фрхорму, яка йде по гарній ціні. Для мене показник ефективності - відсутність спонтанних мʼязових скорочень та око не сіпається 🤭
ДелиВерка• 17 июля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Женщинам не больше 300 -400 мг/ сутки.
Мені ендокринології на 3 місяці призначала 500 і потім тривало 400/добу
Мочалкин блюз• 17 июля 2023
Ответ дляДелиВерка
Мені теж ендокринолог призначала на 3 місяці. Потім 3 місяці перерва і знову на три.
Молода і нерозважлива
• 17 июля 2023
Ответ дляБабайко
Берите большую дозировку. Я пью 1 капсулу за пол часа до сна
який саме приймаєте?
Молода і нерозважлива
• 17 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
так, мені необхідний
Молода і нерозважлива
• 17 июля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Схема заморочная, но работает))
а який саме малат і таурат у вас, який не клонить у сон? аід час їжі приймаєте? чи можна і просто коли згадала - тобто між прийомами їжі також?
Молода і нерозважлива
• 17 июля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Приймайте половину з вечерею, половину - перед сном
не вечеряю. точніще десь о 16-17 їм (чай зелений без нічого і потім пʼю і воду також, і іноді яйце чи яблуко, але то рідко коли потім що їи).. але не хочу бути вʼялою потім, бо лягаю десь о 00-01 годинах (на жаль, раніше нема можливості лягати). встаю о 7-8. зранку, в першій половині дня їм в основному..
Молода і нерозважлива
• 17 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
А по чем определяется?
в 35+ рідко коли його вистачає. магній це не лише про спокійні нерви, а і один із ключових кофакторів синтезу колагену.. а його у цьому віці сиає все менше і менше.. тож рідко у кого не дефіцит...
ніби по волоссю аналізи - але також вони показують інфо про 2-3 місячну давність у організмі
Молода і нерозважлива
• 17 июля 2023
Ответ дляVailly
У меня было утром капсулу и вечером, но вылетела из головы дозировка!
а вранці із їжею? слабкості чи вʼялості не було потім весь день? бо магній трохи може понижувати тиск((
Молода і нерозважлива
• 17 июля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Пью по 6 таблеток в сутки
Три раза в день.
разом із їжею щоразу? чи можна і в проміжкам між їжею?
Все буде• 17 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
Ну як так, якщо магній в крові не показує? Ви спортом займіться 10 хвилин і його вже буде дефіцит. Понервуйте 1 хв і дефіцит. Це ьакий аналіз чудний, кідалово саме настояще.
Дадосвидания• 17 июля 2023
Ответ дляВсе буде
Тут уже написали за волосы, обязательно сдам. Я люблю сдавать все подряд 😄
Броніки для Моніки• 17 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
У магния большой расход, особенно в женском организме, особенно, при стрессах, в дозировке 400 мг можно пить практически постоянно, он же не весь усвоится)
Броніки для Моніки• 17 июля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
який саме приймаєте?
Самый выгодный хелат, 200 мг в капсуле
Есть смеси разных форм, указано до 500 мг в капсуле, но там в основном оксид, он плохо усваивается
ГендиреХтор• 17 июля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Нет
Все супер
Бабо-лебідка• 17 июля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Малат и таурат от KAL, но брала и другую фирму когда-то на айхербтоже было ок.
Глицина от доктора бест. Пью, когда вспомнила. В основном после еды.
Молода і нерозважлива
• 17 июля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
я колись читала що саме в тих магніях тої фірми якусь ртуть чи мишяк знайднгл було .. ну типу та фірма мутна якась..
доктор бест - мені оті Альбіон подобаються.