.Апельсинка.• 17 июля 2023

Густе, не пористе, товсте, пряме, важке волосся. Як ви стрижетеся?

Це моя біль ( до якого би перукарня не пішла, коли стережуть ніби рівно, а коли знімають покривало і волосся лягає на плечі вид такий, ніби мені зробили дуже фігову лєсєнку( як обрубки. І так в кожного перукаря. Змінила вже напевно перукарів 20 за останні 10 років. Ні разу нормально не постригли. Може є якісь техніки особливі? Підкажіть будь ласка
Коварная Зая• 17 июля 2023
Під каре донька стрижеться, ще проріджують
автор МамаБест • 17 июля 2023
Пострижусь, потім ходжу так поки не відростка трошки і само не стане +/- нормальне
Уходя дверю не хлопать• 17 июля 2023
Кінці філірують, проріджують рівний зріз мені.
автор МамаБест • 17 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Мені каре не дуже йде. Волосся нижче плечей. Мені ще трошки філірують, вг то вже не то виходить. Хочеться ефект рівно зрізу
автор МамаБест • 17 июля 2023
Згадала, мене один раз нормально постригли. Але там якась особлива техніка була. Типу - стригли кінчик під кутом дуже дрібненько. Незнаю чи зрозуміло пояснила
Майструю крила• 17 июля 2023
Вам убрать густоту? Меня последний раз стригли в интересной технике, потом видела ее в инсте, когда почти под корень срезаются пряди по всему периметру головы, тонкими слоями. Тогда и длина лежит нормально, нет этой дурацкой лесенки и густота становится меньше.
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2023
Ответ дляМамаБест
Ну так туда и ходите. Я тоже так люблю когда зубчиками выстригают.
Teonaa• 18 июля 2023
Можете показаии волосся
Хотілось би подивитись що таке та «лєсєнка»
автор МамаБест • 18 июля 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не можу. Це було в іншій країні