Це моя біль ( до якого би перукарня не пішла, коли стережуть ніби рівно, а коли знімають покривало і волосся лягає на плечі вид такий, ніби мені зробили дуже фігову лєсєнку( як обрубки. І так в кожного перукаря. Змінила вже напевно перукарів 20 за останні 10 років. Ні разу нормально не постригли. Може є якісь техніки особливі? Підкажіть будь ласка
Майструю крила• 17 июля 2023
Вам убрать густоту? Меня последний раз стригли в интересной технике, потом видела ее в инсте, когда почти под корень срезаются пряди по всему периметру головы, тонкими слоями. Тогда и длина лежит нормально, нет этой дурацкой лесенки и густота становится меньше.
Кондуктор троллейбуса• 17 июля 2023
Ответ дляМамаБест
Згадала, мене один раз нормально постригли. Але там якась особлива техніка була. Типу - стригли кінчик під кутом дуже дрібненько. Незнаю чи зрозуміло пояснила
Ну так туда и ходите. Я тоже так люблю когда зубчиками выстригают.