Реверанс• 18 июля 2023

Адвоката утримували в ТЦК – відкрито кримінальне провадження

Аби подати документи в рамках надання правової допомоги клієнту, адвокат завітав до територіального центру комплектування у Чернігові. Але там його затримали та вручили повістку. Тепер із ситуацією розбираються у Державному бюро розслідувань.

Працівники ТЦК повідомили адвокату, що він не може залишити приміщення, не назвавши жодних причин. Протягом певного часу вони утримували людину поза її волею, згодом завели до керівника центру та зачинили двері. Спроба з’ясувати у правові підстави для такої поведінки озброєних працівників у начальника також залишилися марними. «Я Вас нікуди не відпускаю», - зазначив керівник, після чого виписав та вручив повістку.

https://unba.org.ua/news/8181-advokata-utrimuvali-...

Все веселіш і веселіш стає.
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Амазонки наші вже там.
На вас ніхто й не розраховує.
Вгадаєте скільки їм нагород влада видала?
А їх нагороди не цікавлять, вони там не для того.
Про здоров´я адвоката піду довідаюся з інших джерел, ви вперто оминаєте це питання, чого бугай воювати не хоче

Soufit• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Та я вже бачу, що на мене вся надія, амазонки врятують фронт, поки ви своїх чоловіків під спідницями тримаєте.
Ви своєю появою,всю тему поламали матрьошкам)))
автор Реверанс • 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Не відволікайтеся - то що там з здоров´ям адвоката, чого воювати не йде?
Я не відволікаюсь,я з Вас дуже дивуюсь.
Вчора Сененко написав пост,власне навіть нічого додавати не треба.
Все,що ми обговорюємо кожен день.
Антон Сененко.Ми торочили за життя і ситуацію на фронті, згадували загиблих і роковини, що наближаються по кожному з них.

Поруч сиділа якась жінка, вклинилась в розмову і... немає сенсу все переказувати, але вона якось дуже просто, по-людськи, зі сльозами на очах запитала:
- Поясніть мені, чому ми, на 1,5 роки війни досі скидаємось на дрони і антидронові рушниці?
Я не знаю, як так співпало, але дорогою додому, в машині я слухав інтерв´ю на радіо НВ Марія Берлінська.
Там вона якраз в унісон розповіла про те, як росіяни наростили виробництво дронів; як Україна з жартами про ’весільні дрони’, фактично, на порядок відстала в цьому питанні; наскільки це небезпечно; як всім у владі наче і не фіолетово, але віз і нині там, а росія складає ті ударні дрони вже десятками тисяч на місяць.
Якщо що - аналогічні думки шалене нарощування виробництва ланцетів прозвучали і в постах Павел Вернивский.
Ми дійсно нині спостерігаємо найбільшу в історії людства війну дронів і складається враження, що таки так - у кого дронів буде більше, той і переможе.
Бо та ж бронетехніка, яку ми отримуємо від Заходу випалюється дронами на раз-два.
Годі вже казати про пікапи.
Але пишу я цей пост не для того, щоб зрезюмувати - ’Берлінська сказала, що нині ситуація катастрофічна на відміну від того, що там каже телемарафон’. (бо все так і є)
Те, наскільки важко нашим воїнам на фронті - відомо кожному волонтеру, хто спілкується з бойовими бригадами, кожній матері, батьку, дружинам, чоловікам, дітям усіх наших бійців, що на передовій.
Пишу я це тому, що мені найбільше зрезонувала думка Марії наприкінці інтерв´ю.
Про герб на монументі, про музей Голодомору і про бруківку на Хмельницького.
Я б сюди ще додав ремонт кільцевої дороги в Києві з новим газоном на розділювальній смузі, повсюдне перекладання гранітних бордюрів на нові гранітні бордюри та іншу маячню імені міцних господарників і учасників майбутніх політичних перегонів.
Вибачте, я ж мовчав з цього приводу скільки міг, але дивлюсь, що це не тільки мене дивує.
Ситуація саме тому і катастрофічна, що ми не тільки воюємо проти потужної держави, яка ще достатньо не ослабла, а тому, що чомусь хтось у вискоих кабінетах вирішив, що війну завершено.
Коли треба було зрізати бюджетні видатки, то Ви не переживайте - тим же науковцям порізали все дуже сильно.
Так само було, впевнений, і з купою інших бюджетних сфер.
Про блокування податкових накладних різних приватних бізнесів в цих фейсбуках не читав тільки лінивий.
Про заборону мати прибуток підрядників МО на думку держаудиту - теж.
Повернути акцизи на пальне? Зараз.
Комунальні платежі? Секундочку.
Державі на війну потрібні гроші. Це все ясно і зрозуміло.
Волонтери і суспільство саме тому і закривають критичні потреби бійців власними силами, бо зайвих коштів у держави - нуль.
Пікапи, дрони, лопати, масксітки і купа інших позицій - все за суспільний кошт.

З гарного наші вже контролюють частину Луганська і аеропорт.
Але люди не можуть безкінечно донатити.
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляSoufit
Нічого, переживуть. Адвокатам воювати не до шмиги, виявляється.
herba fresca• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
А ті, хто на фронті, вони ж безсмертні - ротація непотрібна, хай далі воюють. Бо адвокати свої права знають.
Вы тоже можете воевать
Soufit• 18 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Відкрито кримінальне провадження,які пару хвилин?
Ви текст прочитанного не розумієте?Людину зачинили в кабінеті.
Це вже самоуправство і беззаконня повне.
Далі як буде розвиватися?
Мішок на голову,заскотчити руки і на пункт збіру вилучивши телефон перед тим?
Трішки юридичної грамотності:Кримінальне провадження зобов´язані відкрити за фактом звернення. Але це ще не доводить правдивості обвинувачень.
herba fresca• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Чоловік вчора з окопах написав ’Побачимося після перемоги’. Що це означає, здогадайтеся самі.
Він також юрист, до речі.
Но вы не в окопе

herba fresca• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ну то есть ваша жизнь важнее жизней чужих мужчин
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Я не відволікаюсь,я з Вас дуже дивуюсь.
Все,що ми обговорюємо кожен день.

Годі вже казати про пікапи.
Повернути акцизи на пальне? Зараз.
Комунальні платежі? Секундочку.

Але люди не можуть безкінечно донатити.
Це все демагогія. Я питаю, хто замінить мого чоловіка на фронті, який вже півтора року воює без ротації? Адвоката яйця не пускають, тіко НАТУ чекати?
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Вы тоже можете воевать
Можу. Оскільки призивати вже нема кого, на часі жіноча мобілізація?
herba fresca• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Вы и замените.
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Нагадаю, що мої чоловік і син на фронті. Їх вам не жалко, звісно, хай ще 10 років воюють?
herba fresca• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Добровольно идти можете
herba fresca• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Вам же не жалко
автор Реверанс • 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Так справді.
Кошовому і проституткам треба.
А ті ідеалісти, вони ж за Батьківщину пішли.
Яких їм нагород? Хай скидаються на пальне,ремонт машин їм же треба Батьківщину захищати.
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Вам же не жалко
Здатися пропонуєте москалям?
Soufit• 18 июля 2023
Ответ дляFlower Girl23
Ну а как Вы трактуете то, что власть ’настойчиво рекомендует’ всем студентам и школьникам вернуться к очному обучению?... И последняя Ваша фраза - Вы действительно такое недавно читали в новостях? Дайте ссыль, плизззз...
Чула на власні вуха, в зверненні президента,що повертатися треба після перемоги.
А школярі і студенти - вони не тільки за кордоном))
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Так справді.
Кошовому і проституткам треба.
Ми не про Кошового, ми про адвоката. Чи він адвокат Кошового заодно? Недоторканний?
автор Реверанс • 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Демагогія ?Гроші йдуть куди можна вкрасти,армія на самозабезпеченні + волонтери.Я десь про НАТО писала?

Soufit• 18 июля 2023
Ответ дляFlower Girl23
https://t.me/V_Zelenskiy_official
Десь тут, місяців півтора тому, не менше
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Ми не про гроші, а про військовозобов´язаного адвоката, який косить від фронту.
Про НАТУ в сусідній темі.
loriany• 18 июля 2023
Ответ дляFlower Girl23
Мне тут недавно попалась одна статья... Конечно там много букв), но тем, для кого этот вопрос актуален, советую её прочитать...
Как не дать себя мобилизовать в Украине, не становясь «уклонистом»?
https://www.bostonkrugozor.com/show/article.4667.h...
Прочитала статью, в конце пишут, что с 2014 года якобы отменили срочную службу. У меня такое впечатление, что ее ни на миг не отменяли. Военкомат ходил к нам и постоянно требовал подтверждения о том , что у тебя дневная форма обучения раз в полгода. Мотивируя это тем, что мальчики часто отчисляются.
herba fresca• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Здатися пропонуєте москалям?
Так вперёд на фронт
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Так вперёд на фронт
А адвокат хай косить далі?
herba fresca• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
А адвокат хай косить далі?
Ну он же, как и вы, тоже жить хочет?
Вы же не встаете с дивана, не записываетесь в пехоту разминировать минные поля?
Борисфенка• 18 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Ну он же, как и вы, тоже жить хочет?
Та ясно, що жити хоче, а воювати не хоче. Перемога сама впаде з неба, колись. Років через 20.
Починайте стогнати, що через три тижні.
herba fresca• 18 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Починайте стогнати, що через три тижні.
Одна демагогия у вас
Soufit• 18 июля 2023
Ответ дляherba fresca
Ну он же, как и вы, тоже жить хочет?
Всі мої подруги, колеги знайомі жінки, в яких близька людина на фронті, безкінечно збирають-купують-передають необхідне для військових частин спорядження, авто,є тощо.
У родичів військового свій фронт.
Soufit• 18 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Я не відволікаюсь,я з Вас дуже дивуюсь.
Все,що ми обговорюємо кожен день.

Годі вже казати про пікапи.
Повернути акцизи на пальне? Зараз.
Комунальні платежі? Секундочку.

Але люди не можуть безкінечно донатити.
Якис боком ця писанина до старпосту?
Soufit• 18 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Я не відволікаюсь,я з Вас дуже дивуюсь.
Все,що ми обговорюємо кожен день.

Годі вже казати про пікапи.
Повернути акцизи на пальне? Зараз.
Комунальні платежі? Секундочку.

Але люди не можуть безкінечно донатити.
Дайте вважаю, вам же за кількість постів платять а не за якість?