Щас ухожу• 18 июля 2023
Сукню лишати чи ні, подивіться будь ласка
Не дивіться будь ласка на ноги, то я дерлася у горах через хащі.
Давно хотіла цю сукню, а тепер не знаю.
Чаклунка-ведунка• 18 июля 2023
Мені не подобається, куца якась... хоча носити вам, як подобається беріть..
Ждушечка• 18 июля 2023
Нормальна, якщо ціна влаштовує то купуйте
Якщо дороговато то шукайте кращу
Мстящий за Зайца• 18 июля 2023
Норм сукня. За щось же ви її хотіли:)
Блін, шо за нік? Шо за Заяць?)
Фокус-Покус• 18 июля 2023
Сочетание кроя и длины немного не але. Надо проверить перед вентилятором, как будет при ветре себя вести
Не против• 18 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Довжина мабуть на низьких краще. У вас буде весь чайний сервіз видно
Низким наоборот некрасиво. Как шар выглядит как коротких ногах. Особенно, если волосы длинные и густые.
Робот Вертер• 18 июля 2023
ракурс фото не очень, а платье классное. оставляйте, Вам хорошо в нем
Лика-прилипка• 18 июля 2023
Ответ дляЖдушечка
Якщо дороговато то шукайте кращу
Я б такое не носила, но продаю• 18 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Що у вас з ногами? Хто їх подер?
Как вы читали стартпост ?
Кофр для ноги• 18 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Що у вас з ногами? Хто їх подер?
Хащі, автор же писала) Видимо, через заросли терновника шла и пела))
Плекаю думи• 18 июля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Как вы читали стартпост ?
Ніяк))
Все до блиску• 18 июля 2023
Плаття гарне і вам в ньому гарно . Про ноги розкажіть докладніше, як так можна було їх подерти ????
Пишущаяся• 18 июля 2023
головне ж не сукня, а ви у ній) ви собі у ній подобається, чи хочеться назад у домашнє перевдягтись?