Весела моль• вчера в 23:44
Девушка горюет за убиенным своим парнем. Где то 8 месяцев уже
Смотрю и страшно становится сколько горя может выдержать человек. Вы когда нибудь плакали каждый день год например? Это ад
Лукава_Кiшка• сегодня в 01:26
Ответ дляКрем для арбуза
Всі по різному переживать горе, ніколи не знецінюйте страждання інших
Тогда ее надо игнорировать
Крем для арбуза• сегодня в 01:31
Ответ дляБяки-козяки
Зазвичай, коли людині погано, коли справді страждає, то камеру не вмикають. Навпаки, хочеться побути наодинці.
У мене мама померла 6 років тому. Перші роки плакала кожного дня, і досі іноді плачу.. просто сльози течуть, не можу нічого з цим зробити.
Але я не буду це виставляти, звісно, навіть за великий прибуток від монетизації!
Ключове в цьому, що це ви так переживаєте і чомусь думаєте, що і всі інші мають саме так переживати....
Реанимация• 1 час назад
Ответ дляБегущаяпо
Да, і обов´язково свою заплакану пику вісім показати, і розповісти , яка ж вона бідося.
Перегляди і підпіісьники їй треба
какая же ты паскуда посмотрим на тебя га твое епало когда убьюту тебя твою семью или детей и сколько тебе надо будет подписьников
Губка Боб• 10 минут назад
Ответ дляДайте вподобайок
Ви колись відчували справжнє горе? Думаю ні.
Сейчас без видосиков и горе не горе