ПолБатона• 18 июля 2023
Курячу печінку краще яку заморозить?
Обсмажену чи сиру? Як смачніше буде після розморожування?
Хозяюшки, хелп)
ПолБатона
• 18 июля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Сырую. Жареная на втррй день отвратительная, а мороженая тем более.
Мені жарена смачна да другий день теж, особливо коли голодна) але згодна,щойно приготована то зовсім інше
Мене цікавить її консистенція мабуть більше, як після розморожування буде
Всміхайлик• 18 июля 2023
Печінку готову не морозила, не знаю, але котлети і риба смажена заморожені, після того як розігріти в мікрохвильовці, нічим не відрізняються від свіжопосмажених, чомусь мені здається, що з печінкою так само.
ЖующаЯКонфету• 18 июля 2023
Ответ дляПолБатона
Всегда морожу, как свежая после разморозки
ПолБатона
• 18 июля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Готову морозите?