Крайня невістка• 18 июля 2023

ФОП 2 група податок

Місяць назад відкрила фоп. Чи треба платити єдиний податок у військовий стан?
Кинг-Конгша• 18 июля 2023
Пока не нужно. Ни единый ни ЕСВ.

Но хотят отменить добровольную оплату единого. ЕСВ по прежнему остаётся необязательным до конца войны
Мольфарочка• 18 июля 2023
до 1 августа
автор Крайня невістка • 18 июля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Пока не нужно. Ни единый ни ЕСВ.

Продовжили до якого числа несплату єдиного?
автор Крайня невістка • 18 июля 2023
Ответ дляМольфарочка
до 1 августа
А заголовок для кого?
ГендиреХтор• 18 июля 2023
Якщо нічого не зміниться, то за серпень уже платити ЄП. Єсв можна не платити, але стаж не йде тоді
HairDress• 18 июля 2023
ЄП ФОП 1 та 2 груп можуть не сплачувати починаючи з квітня 2022р. і до липня 2023го року включно. А вже за серпень і далі потрібно платити.

ЄСВ можуть не платити всі ФОПи з березня 2022р. і ще протягом 12 місяців з закінчення воєнного стану. Та якщо не платимо, не враховується страховий стаж.
Кинг-Конгша• 18 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Планируют отменить льготу по единому с 1 августа. Но пока еще президентом не подписано.
Собирали подписи недавно по петиции. Посмотрим.
ГендиреХтор• 18 июля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Петиція, до речі, набрала необхідну кількість голосів
Кинг-Конгша• 18 июля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Да, я следила. Интересно, рассмотрит ли.
Дарьюшка555• 19 июля 2023
Звертайтесь, обслуговую ФОПів
автор Крайня невістка • 19 июля 2023
Ответ дляДарьюшка555
Звертайтесь, обслуговую ФОПів
Ви б краще відповіли чи треба платити ЄП
Дарьюшка555• 19 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Маєте дохід та змогу платимо
Не маєте не сплачуємо
Качка в тапцях• 26 июля 2023
І там ще правка ,що на окупованих,бойові дії і можливі бойові,1-2 групи по бажанню і далі ЄП і ЄСВ можуть не платити .