Паспортний стіл• 16 ноября в 19:06
Яку постіль для подобової аренди порадите?
Ремонт свіжий,скромний.
Без понтів
Дайте вподобайок• 16 ноября в 19:25
Ответ дляДоль Чекомбана
Подобової? Якщо ремонт скромний, то беріть бюджетний варіант
Який бюджетний, синтетику. Чи щоб порвався за раз
Дайте вподобайок• 16 ноября в 19:26
Автор, замовте пошив. Вам потрібно мінімум три комплекта на 1 ліжко. Краще білий хб
Доль Чекомбана• 16 ноября в 19:27
Ответ дляДайте вподобайок
Якусь Вілюту, вони недорогі, нічого не порветься.
Доль Чекомбана• 16 ноября в 19:28
Ответ дляДайте вподобайок
Нема сенсу замовляти. Краще на акціях пошукати той же Ярослав
Дайте вподобайок• 16 ноября в 19:32
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну може Ярослав. Якраз знижки те се
Сама не знаю• 16 ноября в 19:43
Ikea по 30 злотих. В юску теж є подібна синтетична недорога. Але треба окремі простирадла і постіль не біла
Паспортний стіл
• 16 ноября в 19:49
Ответ дляДоль Чекомбана
Так.
Щось би з бюджетного.
А який колір,аби пристойно?
Є якісь правила?
Щось би з бюджетного.
А який колір,аби пристойно?
Є якісь правила?
Паспортний стіл
• 16 ноября в 19:50
Ответ дляДайте вподобайок
Я думала про білий.
Але ненавижу.зліквідувала давно дома.
І не вмію вже нормально прати.
Кип*ятіння,як в молодості-страшний сон (
Але ненавижу.зліквідувала давно дома.
І не вмію вже нормально прати.
Б´ю байдики• 16 ноября в 20:00
Ответ дляПаспортний стіл
Я думала про білий.
Але ненавижу.зліквідувала давно дома.
І не вмію вже нормально прати.
Але ненавижу.зліквідувала давно дома.
І не вмію вже нормально прати.
Автор, білий ви задовбетесь відпирать від плям. Беріть темньке, немарке. Зараз сірі відтінки в тренді. Ви ж розумієте для яких цілей будуть подобово знімати.
Паспортний стіл
• 16 ноября в 20:19
Ответ дляБ´ю байдики
Отож))але я умову написала,що від двох діб.
То всі,слава Богу,порядні люди.
В відрядження ,на лікування їдуть
То всі,слава Богу,порядні люди.
В відрядження ,на лікування їдуть
Доль Чекомбана• 16 ноября в 20:22
Ответ дляПаспортний стіл
Так.
Щось би з бюджетного.
А який колір,аби пристойно?
Є якісь правила?
Щось би з бюджетного.
А який колір,аби пристойно?
Є якісь правила?
Не треба біле. Беріть щось у цяточку, якісь дрібні квіти, або малюнок дрібний, дефекти не будуть видимі занадто. Рушники сірі або темні.
Дайте вподобайок• 16 ноября в 21:05
Ответ дляДоль Чекомбана
Що ви радите. Я працюю в готелі. Якщо біле можна залити відбілювачем. То з сірим без шкоди кольору і квіточками нічого не зробити. Розраховувати що це комплекти навічно не можна. Але ж в ціну все це закладено. Темна постіль, а особливо недорога дуже выстирывается. Про це треба думати. І подобова, там не будеш прати на 30-40 градусів. А 60+ буде. Темній пострілі і рушникам хана
Доль Чекомбана• 16 ноября в 22:55
Ответ дляДайте вподобайок
Я влітку здаю квартири на морі і сама їх обслуговую. Там рушники навіть на море пруть і вимазюкані всім, чим можна. Від білого б нічого вже не залишилося. Взагалі немає проблем з сірими рушниками, нічого там не вистирується. Білу білизну хлоркою залити можна, але на ній кожна пляма видна. Поки назаливає, нитки витончуються, а без концентрату не факт, що все відійде. Неоднорідниий малюнок дуже виручає, не видно дрібних недоліків.
Тріль!• 19 ноября в 11:55
Темную, в юске на скидках осенних можно взять по хорошей цене, берите только 100% коттон
Паспортний стіл
• 19 ноября в 12:00
Ответ дляТріль!
Ви знаєте попалась в стоці пакистанська.
Шикарний двоспальний комплект з простирадлом на резинці.
Новенька.
800 гривень.
Хватанула ,як велику знахідку))
Новенька.
800 гривень.
Хватанула ,як велику знахідку))