Вишня на торті• 19 июля 2023
Яке улюблене місто, містечко, село в Карпатах /Закарпатті
Моє Квітка Полонини. Санаторій. Це Закарпаття. Сюди б поверталась як додому. І Ворохта Івано-Франківської області.
Аноним_Русалка• 19 июля 2023
Квітка полонини не сподобався.Совлепія.Діти нили додому вже на 5-й день хоча кожний день їздили в аквапарк.Зібралтся і поїхали додому.
всегдаДаДа• 19 июля 2023
Мукачево.Моршин. в Моршині зараз.Їжджу 8 років підряд..Супер. якби мати онлайн роботу- жила б в Моршині
Язвочка• 19 июля 2023
А я зараз в Східниці, ніби нічого й такого тут немає, але такий спокій на душі, в гармонії з природою
Любимка-анонимка• 19 июля 2023
Дівчата, хто там відпочиває в різних містах, що ви робите, куди ходите?
Чим займаєтеся взагалі?
Ермолайчик• 19 июля 2023
Ответ дляOlen4a
Велятино, Теплі води.
Ооо, завтра ідемо туди вперше. Дивлюся прогноз погоди і плачу(((. Можливо підкажете, що там можна цікавого подивитися/робити окрім термалів?
культУра• 19 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
цікаво а хтось колись відпочивав у карпатських зорях ?)
Яремче? Были в 2020, еще не было на горизонте ковидных намордников, войны и тревог. И в Косов в этом же отеле были, но, правда, в далеком 99 :))
Сусановна• 19 июля 2023
По краєвидах дуже подобається Стинава, Синьовидне, Поляна, Жденієво, Миколаїв прикольний, але, нажаль, окрім бомбезної природи, там нічого нема. Їзжу перезавантажитись на пару днів, або в гори піти.
Бабулька• 19 июля 2023
Мой любимый городок - это Берегово с его термальными источниками. Для меня место силы
всегдаДаДа• 19 июля 2023
Ответ дляlike it
А можете підказати по Моршину. Де краще зупинитися, якщо не санаторій ? І якщо санаторій, то який? Дякую
Я на квартирі.мене все влаштовує. Санаторій приймає лише Лаванда або приватні. Але це дорого. Оріон приватний- житло 680 грн.харчування 500 грн. Це за одного без процедур. Я плачу за квартиру 350 грн.харчуюся за 120 грн в день. Докуповую фрукти.ягоди. кавунами з Болгарії тут аже об´їдаємося. Такі солодкі лише в Єгипті їла.
всегдаДаДа• 19 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Чим займаєтеся взагалі?
Масаж спини.косметолог. мвн вода 3 р в день. От чпс і проходить.вдень лягти поспати
Язвочка• 20 июля 2023
Ответ дляlike it
Богдан
куркулиха• 20 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
як можна плакати через дощ?
Ермолайчик• 20 июля 2023
Ответ длякуркулиха
як можна плакати через дощ?
Я іду з дітьми. Тут є гарні відкриті басейни. Звичайно хочеться поплавати, а не в номері сидіти
Ответ длявсегдаДаДа
Дякую. А де територіально шукати житло? Може дасте контакт? І харчування у вас самостійно готуєте? Дякую