Обнемашечка• 19 июля 2023

ознаки аутизму

поділіться, будь ласка, які ознаки аутизму у ваших діток? в тік тоці почали зустрічатись відео про аутизм, дещо знала, дещо ні, тепер взнаю більше. І приходжу до того, що мабуть, я теж аутист, в якійсь мірі. не судіть мене і не кидайте тапками, що знущаюсь , просто хочу зрозуміти, скільки різних є ознак. дякую!
Шукаю стакан• 19 июля 2023
Я подписана на блогера у которой сын аутист, она описала первые звоночки - не реагировал на животных вообще, не было указательного знака, не задерживал внимание на лицах
Не прохожу мимо• 19 июля 2023
Діагноз встановлює лікар психіатр
Fashion_besties• 19 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Діагноз встановлює лікар психіатр
Конечно, мисс Очевидность. А как родители поймут что пора к психиатру ребенка вести?
Может, не стоит так отчаянно умничать
Не прохожу мимо• 19 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Может, не стоит так отчаянно умничать
Почитають Порадницю)
Fashion_besties• 19 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Почитають Порадницю)
Тут не только дуры пишут
Злюка бобер• 19 июля 2023
Есть аутизм, а есть РАС -расстройства аутического спектра., синдром Аспергера. Там разные симптомы. Есть тесты в интернете, которые можно пройти онлайн. Еще почитайте про шизоидный тип личности. Взрослых людей с этим типом часто принимают за людей с РАС (они и правда похожи)
Не прохожу мимо• 19 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Тут не только дуры пишут
То не пишіть
Шукаю стакан• 19 июля 2023
Девочки, вы чего такие злые? Не с той ноги встали?
Fashion_besties• 19 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
То не пишіть
Чтобы оставить дур без хороших советов?! Нет, уж, я слишком человеколюбивая
Fashion_besties• 19 июля 2023
Ответ дляШукаю стакан
Та да, только проснулась, счас выпью кофе и подобрею 😁
Свята• 19 июля 2023
Автор, если у вас и есть что-то, то скорее не аутизм, а РАС.
долой_лама• 19 июля 2023
Ответ дляСвята
Хоча,якщо так файно погребтись у тараканах кожної людини,то всі ми трохи з РАС
ДА да да• 19 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Почитають Порадницю)
До речі, саме тут порадили адекватного психіатра, котра не ліпить аутизм де треба і не треба.
автор Обнемашечка • 19 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
дякую за пораду, заради цікавості пройду тести
автор Обнемашечка • 19 июля 2023
Ответ дляСвята
можливо, не сперечаюсь
Море Щастя• 19 июля 2023
Не реагує на ім´я,сам в собі,махає руками,використовує речі не по їх призначенню ,не говорить,не може пояснити ,що хоче,а тільки показує
Не прохожу мимо• 19 июля 2023
Ответ дляДА да да
Отож
автор Обнемашечка • 19 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
я себе пам´ятаю з 2 років. була сама по собі, розмовляла, але контакт з очима не мала (потім мені всі говорили і говорять, що я ніколи в очі не дивлюсь, значить брешу), кружляла на місті, була сама в собі, мені інших не потрбно було (це до сих пір, краще одною бути), боялась жахливо води-зараз норм, боялась шуму і ударів молотка-до сих пір психую від звуків (живу у Києві-оці вибухи то жах), водила маму в туалет, бо сама не йшла ніяк, вистроювали кубіки і інші іграшки в рядок, говорила сама з собою і продовжую це робити, стала старше-придумала собі свою мову і свій алфавіт (писала такими буквами, зрозумілими тільки мені) мені краще писати чим говорити, часто моргаю і закочую очі коли маю відповідати. мама казала. що я завжди була сама в собі, угрюма і неласкава (я це пам´ятаю) повторювала одні і ті ж дії кожного дня. що скажете?
автор Обнемашечка • 19 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Отож
почитайте, будь ласка, мою відповідь нижче. І скажіть свою думку? дякую!
Прикуси Язика• 19 июля 2023
А він лікується ?
автор Обнемашечка • 19 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
А він лікується ?
у подруги син аутист, присосовувала і продовжує це робити до життя і соціуму. непогані результати має хлопчина
автор Обнемашечка • 19 июля 2023
Ответ дляМоре Щастя
у подруги син такі ознаки мав, але зараз говорить, правда хвилюється і запинається. вчиться в школі для дітей з затримкою мовлення. має схильність до точних наук. відмінник у класі. хороші результати
Глас_Народа• 19 июля 2023
А скільки вашій дитині? Мене теж сумніви беруть щодо можї дитини, але із всьго переліку вона твльки не відгукується на ім´я, записалась на консультацию до невролога, на всяк випадок.
автор Обнемашечка • 19 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
та це я, а не дитина. подивилась відео в тік тоці, декілька, про аутизм і здивувалась. мені порадили тест пройти, вже один пройшла, по ознакам високий показник аутизму
Глас_Народа• 19 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Та навряд, справа в тому, що майже у всіх є ознаки якогої психічної неполадки, а ці тести в інтернеті то дурня, бо по цих тестах у мене дуже сильна депресія та схильність до суіциду😅
автор Обнемашечка • 19 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
ну, я вище описала ознаки які в мене були і деякі до сих пір. а насправді їх набаго більше в мене виявляється
Бубль Гум)• 19 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
В мене схожі - в очі не люблю дивитися з дитинства, важко зчитую чужі емоції, теж комфортніше самій і з дитинства труднощі з спілкуванням. Навіть подруга вважала мене дивною. Ще рідко помічаю знайомих на вулиці, дивлюся наче крізь людей.
В дитинстві рано навчилася читати і швидко засвоювала інформацію, але наче зазубрювала, без осмислення, потім стала середнячком.

Нещодавно почитала ще про цікпву ознаку - наче аутисти не вміють їздити на велосипеді. Мене так і не змогли навчити.
Батьки раділи, бо наче здібна розумниця, а варто було бити на сполох.
По тесту ознаки аутизму є. Але в дорослому віці це вже не має ніякого значення - якось пристосувалася і живу.
автор Обнемашечка • 20 июля 2023
Ответ дляБубль Гум)

от і я про те саме, я пристосувалась і люди навколо пристосувались. на вєліку їздила дуже погано. ще ходила на носочках, віддали на танці. я так розумію, ми всі трошки аутисти , раніше цього не знали і не придавали значення. в школі в класі були більш ’дивні’ учні, тепер розумію чому так. а на них кричали, обзивали вчителі, вдома били. на мене теж кричали, бо я була в розумінні батьків капризна
автор Обнемашечка • 20 июля 2023
Ответ дляБубль Гум)

а ще взнала, що люди з РАС чи аутизмом дуже неуважні до власного простору, часто вдаряються, підвертають ноги і т.п. я вся в синяках вічно, і раз на 2-3 роки в гіпсі, бо розриви зв*язок маю на ногах, 3 переломи, одна тріщина
СамавиховуюКота• 24 июля 2023
Ответ дляДА да да
Можете написати кого порадили вам?з якого міста?