Околовита• 19 июля 2023
Ремонт . Как и чем можно скрыть, замаскировать трубы
Нет идей . Стены будут покрашены или покорены обои , а что сделать с трубами? Закрыть гипсокартоном или придумать какие-то полки ? Это кухня
Дуняша• 19 июля 2023
У першій квартирі ми зробили такий шкафчик, труби були всередині. Не заважали. Бо кухня маленька була, і не хотілось ще меншою її робити
Дадосвидания• 19 июля 2023
У нас шкаф в цьому місці. Туди перевели все і газовий лічильник і котел і гребінку опалення.
Вікно у вас шикарне, і труби і вікно таке, все як треба