Аль де Барановна• 20 июля 2023
Дорога додому. Як краще?
Приїжджаю Flixbus до Пшемисля о 7.35 (по Україні), потяг у Львові відправляється о 14.00.
Як краще добратися з Пшемисля до Львова? Переживаю, щоб встигнути на потяг.
Покращена• 20 июля 2023
Ой не знаю, останні рази дуже великі черги на в´їзд в Україну. Позавчора подружка 7 годин простояла на авто. Тиждень тому ще одна 6 годин стояла на автобусі. Хіба що може пішим коридором швидше
котопёс• 20 июля 2023
Це дуже мало часу як би....фліксбас може запізнитися. Я їхала місяць назад Фліксбасом з Перемишля. Мені перенесли на 9 (!) годин виїзд. Просто сиділа на вокзалі з ноутом і працювала. 2 доби без сну, душу і нормальної їжі...їдьте на потягу з Перемишля у Львів. Якщо що - здавати той квиток онлайн зі Львова
ТАЗератти• 20 июля 2023
А на інтерсіті дивились квиток? Я їхала ним, мали приїхати в 12:50, запізнились на годину. Там люди теж мали пересадку, то провідники зв´язатись щоб потяг почекав. Їм навіть по гучномовцю повідомили на яку колію їм в Львові бігти.
Аль де Барановна
• 20 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Потягом
Яким? Я тільки за, але не можу знайти, де купити квитки на київський інтерсіті. Чула, що ходить електричка. Але ні на сайті Укрзалізниці, ні на інших не можу знайти.
Аль де Барановна
• 20 июля 2023
Ответ дляПокращена
Я і планую в крайньому випадку пішки перейти.
ТАЗератти• 20 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Вам потрібен потяг 706л.
А на яке число вам потрібно?
Аль де Барановна
• 20 июля 2023
Ответ дляТАЗератти
Вам потрібен потяг 706л.
А на яке число вам потрібно?
На 2 серпня
Квітка папороті• 20 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Бо квитків нема, ось такий потяг.
Лагшмивара• 20 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Та сидіть вже там, бо тривога знову.
Петросян ожил? Лежал бы уже где лежишь
Аль де Барановна
• 20 июля 2023
Ответ дляТАЗератти
Так, квитків немає. Моніторте автор, може хтось здасть
Дай Бог. Звісно, буду моніторити.
Аль де Барановна
• 20 июля 2023
А якщо пішки - від українського кордону є варіанти швидко доїхати?
Телячі ніжноСті• 20 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
На киевский поезд конечно губу раскатали))
Взять билеты за сутки на него, когда все они продаются за первые 5 минут
Электричкой до Львова едьте или пеший переход.
Стояли на границе неделю назад 30 часов, в Украину
Телячі ніжноСті• 20 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
На попутках.
Иногда ходят автобусы от границы, но ждать их долго
Аль де Барановна
• 20 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Яка електричка? Де на неї можна купити квитки? Я бачила тільки інтерсіті.
ТАЗератти• 20 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Дай Бог. Звісно, буду моніторити.
Можете ще тут моніторити, але не з Перемишля в Львів, а зі станцій, які їде реджиоджет- Ряшів, Краків. От на 3 тє серпня є один квиток, може і на ваше з´явиться
Аль де Барановна
• 20 июля 2023
А можна до провідника підійти, домовитися і хоч стоячки доїхати?
Незламна Україна• 20 июля 2023
Патор, это реално если не опоздает автобус сильно. С Пшемысля маршруткой до Медыки 20 минут. Там пешком переходите, там нет обычно больших очередей. Это все может занять до 2 часов максимум. Перешли в Шегини, там сели на автобус до Львова, он едет 2 часа
Незламна Україна• 20 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Вариант, вполне. Кроме автобусов там ещё стоят бордюрщики собирают людей в транспорт разного размера. Машины и бусики. Но какие у них цены я не знаю
Незламна Україна• 20 июля 2023
Аль де Барановна
• 21 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Дякую вам дуже! Я приїжджаю на автовокзал. Де ті маршрутки стоятт? Там же?
Незламна Україна• 21 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Да, там должны быть, они такие по меньше автобусики, по проще чем фликсбас
Незламна Україна• 21 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
А вобще стоп! Фликсбас же может ехать и до Медыки. Какой у вас рейс? Если он до Медыки, то свяжитесь там с ними, как вам продлить рейс себе да и все. Тогда вобще у вас все шансы успеть на автобус в 9.15 с Шегини
Аль де Барановна
• 21 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ще раз дуже-дуже вам дякую!)))
Незламна Україна• 21 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
Ще раз дуже-дуже вам дякую!)))
Счастливо добраться!
Ещё можете прям у водителя спросить если что, у них же есть и функция купить билет при посадке... Так что как то решите, если он туда едет)