Девальвация• сегодня в 00:00
Вы бы ухаживали за лежачей свекровью?
Я бы не смогла, сразу об этом мужу сказала, что не буду, что он может даже развестись со мной, если считает, что я такая плохая, но я не буду этого делать, не могу просто
Девальвация
• 2 часа назад
Ответ дляСкорая помощь
Питаю, бо тут багато таких тем було, і на це питання відповідали : ’я їх вивчила, ночі не спала, вони мені винні’
Я там ниже продолжила свой ответ
Малая еще та• 2 часа назад
Ответ дляДевальвация
Так это еще не долго - месяц, вам еще повезло, если так можно сказать
Знаю мужчину, который взялся за такой дрсмотр( дедушку какого то за квартиру досматривал), лет восемь с ним возился и умер сам раньше того деда
Да,я это знаю что мне очень повезло это было чисто удача не гробить года на это,зато есть правда однушка но я бы её сама не купила никогда
Меломанка Маланка• 2 часа назад
Ответ дляСкорая помощь
Коли хворіла моя мама, у мене теж було б розчарування, якщо б чоловік відмовив допомагати. Це допомога мені в першу чергу, не мамі була.
Не факт що змогла б потім з ним жити. Бо не впевнена була б , що мене хвору не кине.
Але чоловік перевершив очікування. Не просто допомагав, в взяв на себе повністю догляд. Бо у мене місячна дитина була на руках. Я взяла на себе лікарів, ліки, і догляд вже вдома після операції.
А коли невістка б доглядала свекруху, чому ви не вважаєте це допомогою в першу чергу чоловіку? А то якось однобоко виходить. Як невістка, так не має доглядяти свекруху ( і це я вважаю правильно ), а як зять, так горбаться біля тьощі. Чоловік теж вашій мамі нічого не винен, вона для нього чужа.
Девальвация
• 2 часа назад
Ответ дляМалая еще та
Вы ее заработали, вы молодец
Девальвация
• 2 часа назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Так и зять не должен за тещей ухаживать, это бред
Но есть разные случаи, от людей зависит
Меломанка Маланка• 2 часа назад
Ответ дляДевальвация
Но есть разные случаи, от людей зависит
Випадки бувають різні як зі свекрухою, так і з тьощею. Там вище жіночка пише, що якби чоловік нн допоміг з її матір´ю, то вона розлучилась би. Але чоловік нічого не винен тещі.
Скорая помощь• 2 часа назад
Ответ дляМеломанка Маланка
А я як мама сина, не хотіла б, щоб він доглядав якусь чужу тьотку, у нього своя мама є. Треба було йому з власною дитиною сидіти, поки ви доглядаєте свою маму. І свого сина буду вчити, що він тьощі нічого не винен ( як невістки не винні свекрусі).
Доповню, чоловіки і так живуть менше, так ще і з тьощею допоможи. Це б вона мала допомагати доньці з дитиною. Чоловік, коли дружина у декреті і так всіх фінансово тягне, а тут ще мати дружини ( чужа тьотка). Краще вже розлучитись, ніж на своєму горбу всіх тягнути і потім невідомо хто кого пережеве.
Як він міг сидіти з немовлям місячним?
У мене повно молока було, переводити на суміш було нерозумно.
З мамою потрібно було бути в лікарні, не вдома. До лікарні півтори години їхати, тобто дитину потрібно було одразу перевести на суміші ще й гіпоалергенні (в це гроші), мені приймати препарати щоб молоко перегорілі, після кесаревого я б з мамою ще не змогла толком нічого зробити, бо операція була з ускладненнями.
Чоловік запропонував варіант що він з мамою, в всі питання по лікарнях, з ними спілкування , замовити препарати, приготувати їжу в лікарню - то на мені.
Ще раз наголошую - відносини у нас з тещею та свекрухою супер. Вони для нас як другі мами. Звичайно поміняти підгузок, то було на санітаркам. А от погодувати, покликати персонал, перевдягти, це робив чоловік. Лише білизну перевдягти гукав санітарку, щоб мама не так соромилася.
Бачите, у вас такі погляди. У нас інші.
Можливо у вас в родині і ставлення інше , і стосунки між вами всіма.
В декреті ніхто не тягнув, ми обоє працювали, до декрету підійшли свідомо. Тому запас був. Правда частково він пішов на лікарню.
У вас взагалі для мене слова якісь аж вухо ріже. Тягнув - він такий же батько для дитини, своєї.
Чужу тьотку - для нього моя мама не чужа, як і для мене свекруха.
Винні - це не про це, не про борг. Про стосунки, людяність, доброту, допомогу в родині
Переживе - ніхто не знає хто кого переживе, життя воно таке, особливо зараз.
Бачите, у вас такі погляди. У нас інші.
Скорая помощь• 2 часа назад
Ответ дляДевальвация
Да, за мои
Но вот интересно, у всех ли пожилые родители уже накопили на уход за собой? Думаю очень мало таких и их будут тянуть или тянут дети ( наши ровесники)
Мы поколение лохов, которое должно всем - и родителям и детям, а нам в свою очередь никто ничего не должен
Покоління наших батьків - мало хто назбирав. Менше можливостей було.
Мої назбирали, в потім всі збереження лопнули разом зі збергкнижками.
Наше покоління - більше так, з запасом.
Я б не назвала покоління лохів. Але у мене інші погляди.
Наше покоління - більше так, з запасом.
Скорая помощь• 2 часа назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Почитайте мої коментарі. Я за свекрухою буду доглядати 100%. Тому що це мама мого чоловіка.
Тому що вона мені як друга мама, як і моя мама чоловіку.
Не чужі тітки, як ви пишете.
Ласкове телятко• 2 часа назад
Ответ дляСоображалочка
Я так отказалась ухаживать за свекром. Но я и не считаю, что обязана. Нанимали сиделку, он сам ездил иногда и т. д.
Правильно сделали .
Меломанка Маланка• 2 часа назад
Ответ дляСкорая помощь
Як він міг сидіти з немовлям місячним?
Бачите, у вас такі погляди. У нас інші.
Так тут же кожна пише, що свекруха чужа тьотка. А тьоща значить рідна? І що за свекрухою ніхто дивитись не буде ( і я вважаю, це правильно). Якщо у вас були власні кошти на свою матір, це похвально. Але дайте чесну відповідь, чи хотіли б ви, що ваш дорослий син забезпечував свою дружину з дитиною ( і тут знову ж кожна пише, що їй тільки такий чоловік потрібен ( і тут я згодна, що це обов´язок чоловіка)), та ще й придачу хвора тьоща ( а як не крути, вона все ж таки чужа вашому сину) на його відповідальності була б? Я б наприклад не хотіла б для свого сина таке ярмо.
Скорая помощь• 2 часа назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Я писала, що я б подивилась на чоловіка іншими очима.
Саме в моїй ситуації. Коли моя мама для чоловіка була не чужою, а другою мамою. Коли мені потрібна була допомога, бо я щойно народила, вірніше була складна операція КР.
Якби мій чоловік на той час все скинув на мене, я б мабуть не змогла з ним жити далі.
І так, тещі не винен. А. дружині - винен.
Меломанка Маланка• 2 часа назад
Ответ дляСкорая помощь
Не чужі тітки, як ви пишете.
Це пише 99% жінок на порадниці, не передьоргуйте. А тьоща може продати своє житло, чи якісь інші варіанти, але не горбу мого сина ( це я все проектую на свого сина).
Меломанка Маланка• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
А коли дружина відмовляється доглядяти свекруху ( бо вона теж друга мати), то чоловік теж дивиться на дружину іншими очима і має розлучатись?
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляБоВжеВільна
Не думаю, что мой муж просил бы меня об этом. Он не общается с родителями с 18-ти лет, я с ними не знакома (с мужем 28 лет вместе). Но гипотетически, если бы были хорошие отношения, то смогла бы.
А что такого случилось что не общается ?
Меломанка Маланка• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
Теща - це не родина, як і свекруха. І не треба перекидати свою відповідальність на іншого. Ваш чоловік взагалі сам міг з вами розлучитись, не чекаючи поки ви на нього якось не так подивитесь. І залишились би ви з малою дитиною і хворою мамою сама. Та думаю знайшли б якийсь вихід. А так чоловіка припахали за чужою для нього тьоткою ( зачеркнуто), другою мамою дивитись.
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляТвердая валюта
Мабуть я дуже добра так як дохажувала двох бабусь, тата і дядю, від якого відмовився син. За свекрухою б теж доглядала.
Шкода, що так мало добрих людей ((
І кота не погодують під будинком
Шкода, що так мало добрих людей ((
І кота не погодують під будинком
Котов многие покормят, не сгущайте
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляА я женатая
А маму досматривали? Если ваш ответ нет. То представьте себя на месте того человека, а за вами не хотят ухаживать, ваши действия и чувства при этом какие?
Ну и пусть не ухаживают . Кому нужна такая жизнь , может быстрее умру
Ласкове телятко• 1 час назад
Ответ дляВбигудях
Ой не нагнетайте))) В соседнем доме бабка жила у нее две дочки выехали одна в Канаду другая в Штаты. Бабка померла. Никто не приехал. Хоронили за счет государства. Зато через полгода прискакали наследство делить, патлы друг дружке драли на глазах у подьезда
Поэтому я не хочу рожать
Червона ікорка• 1 час назад
Нет, не ухаживала бы, я не хочу тратить свою жизнь и здоровье на чужого мне человека
Меломанка Маланка• 1 час назад
Ответ дляСкорая помощь
Винен дружині доглядати тещу? Нах така дружина?
А у тещі ( дпугої мами ) крім зятя нікого немає? Ні чоловіка, ні інших дітей, ні сестер/братів, ні подруг/знайомих, яким можна заплатити? Тільки на зятя надія? А що ця друга мама йому дала? Вас принцеску? Чи може вона ночей не спала?
Вам або дууууже повезло з чоловіком ( і свекрухою, тож цінуйте їх), або у вас там всі блаженні та дружні.
Меломанка Маланка• 1 час назад
Ось вище пишуть, що свекруха чужа людина і ніхто її б не доглядав. Зате святий обов´язок чоловіка глядіти тещу, а то не дай бог дружина не так подивиться, а може ще й розлучиться 🤦♀️
Червона ікорка• 1 час назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Не знаю, я бы никогда не стала заставлять мужа досматривать своих родителей. И в целом считаю что нужно нанимать сиделку, а не свою жизнь гробить
Меломанка Маланка• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Ось і я так вважаю. У чоловіка є своя мама. А тьоща чужа людина. І йти на лікарняний ( чи як там він знаходився поряд) заради тещі, це якийсь абсурд.
Червона ікорка• 1 час назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Ну мужики часто от жен требуют, чтобы они свою жизнь бросили ради свекрови. Моя подруга так развелась, причем у свекрови не было болячек ничего, ей 58 лет, но умер свекр и ей внезапно понадобилось жить с мужем моей подруги, разумеется подруга от такого счастья отказалась, развелась
Девальвация
• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
Я бы тоже развеялась
Меломанка Маланка• 1 час назад
Ответ дляЧервона ікорка
І правильно зробила.
Я взагалі вважаю, що шлюб це тягар як для жінки, так і для чоловіка. Своїм дітям, а у мене донька і син, кажу, що створювати сім´ю треба, коли вже станеш на ноги, і буде власне житло, щоб якщо щось не сподобається, піти до себе, чи виставити за двері. Виявляється, треба ще сина вчити, що він тещі нічого не винен. Не вистачало ще, щоб він за чужою тьоткою дивився.
Червона ікорка• 1 час назад
Ответ дляМеломанка Маланка
І правильно зробила.
Семья -это два человека, а не свора родственников