Marynavladi• 21 июля 2023

2 гос язык

Как относитесь к английскому как ко второму гос?
Стешк@• 21 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Второй должен быть тот, на котором разговаривает большинство. При чем тут английский?
А головне, ми, батьки, не будемо розуміти, чому вчать наших дітей (курсів безкоштовних обов´язкових! для дорослих громадян якось не передбачається). І привіт - цінності ЕС! Але хто бачить на крок вперед? Аби тільки не російська...

Стешк@• 21 июля 2023
Ответ дляПрилипало
Русский второй гос.
+ білоруська та молдавська!
Стешк@• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Я хочу італійську))
І я! початковий рівень маю
Стешк@• 21 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
Хоть би українську всі вивчили 🙈
Я досі вчу
До речі, не знаєте, ввели на державному рівні курси безкоштовні?
Стешк@• 21 июля 2023
Ответ для-Ань-
Автор, прочитайте Конституцію України:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
Там є відповідь на питання, що вас бентежить.
А переписувати Конституцію - надіюсь ще нема аж настільки відбитих осіб в Україні.
Саме смішне (чи трагічне), що вже обговорюється переробка Конституції
4мама• 21 июля 2023
Ответ дляПрилипало
Русский второй гос.
За парєбріком.
СhanelKa• 21 июля 2023
Ответ дляСтешк@
Курси є, а ось чи для всіх безкоштовно, не знаю
Для іноземців, наприклад, так
А для нас - не впевнена
Поки вся інфо тут

https://mova-ombudsman.gov.ua/kursy
4мама• 21 июля 2023
Особисто я - за англійську. Буде чудово якщо їй навчатимуть дітей з дитсадка. Автентичні носії. Як платник податків - я за таку державну програму.
Расєйська має бути Конституційно заборонена.
Стешк@• 21 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
Для іноземців, наприклад, так
А для нас - не впевнена
Поки вся інфо тут

https://mova-ombudsman.gov.ua/kursy
Так як є намір все в країні перевести на українську, то логічно допомогти в цьому жителям України і це пряма справа Держави (намість музеї реставрувати)

СhanelKa• 21 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
А ви звідки?
З Київської області
Мама була російськомовна, коли мами не стало, то навчалась періодично в Італії в школі, бо там працював батько
Школу закінчила потім в Україні, але українську мову знала погано, спасало те, що багато читала українських книжок, але, розмовляла на російській до 2022 року
На роботі теж була російська як корпоративна до війни /англійська/німецька
Ну от я так і не вивчила толком українську, хоча в табелі і поставили тоді 10 балів, а зараз не всі завдання дочки
8 класу би зробила
Як є 🤷‍♀️
Annushka• 21 июля 2023
Ответ для4мама
Это противоречит свободе выбора человека. Все забывают, что после второй мировой немецкий не только не был запрещен, но и изучаться стал во многих странах больше.
СhanelKa• 21 июля 2023
Ответ дляСтешк@
А що ще не перевели повністю ?
_Lary_• 21 июля 2023
А що вже всі вивчили українську?
Julietta.84• 21 июля 2023
Ні. Хочу державні курси англійської для всіх бажаючих не дорогі. А державну одну українську. Бо важко. Майже 40 років говорила на російський. Тепер українською. Але важкувато.
СhanelKa• 21 июля 2023
Ответ дляAnnushka
в Радянському Союзі система навчання іноземної мови була розроблена за особливою методикою, розрахованою, щоб після навчання людина була в змозі прочитати спеціальну літературу (зі словниковим запасом в тисячу слів), але не могла спілкуватися на побутовому рівні (словниковий запас всього кілька сот слів).
Тому вивчали «так собі» ( у нас )
Інші країни вивчали в школах німецьку через економічний розвиток і політичний вплив на післявоєнну Німеччину
P. Halliwell• 21 июля 2023
Замечательно отношусь, обожаю английский и по работе говорю на нем
Наталитии• 21 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Потому что все граждане должны иметь равные права и одинаковое уважение от государства
И от других граждан страны.
Наталитии• 21 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Відкрию страшну таємницю - людей які розмовляють англійською дуже багато в нашій країні.
Не поверите.На русском-еще больше.)
4мама• 21 июля 2023
Ответ дляAnnushka
Війна та бомби також протирічать свободі вибору людини.
Перетопчетесь якось.

kuskus• 21 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Поважайте Україну, вивчіть державну мову, ви не з Китаю приїхали
4мама• 21 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Почнемо з того, що без складеного іспиту на мову та історії особа не повинна мати права бути громадянином. Як в усіх нормальних країнах.
4мама• 21 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Удалено администрацией...
Leeka• 21 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Да)
А тоді нас ще прийдуть спасати. Не з нашим сусідом- другу російську
Басина• 21 июля 2023
До чого тут 2 держ.мова?

Законопроект №9432 ’Про застосування англійської мови в Україні’ 28 червня зареєстрований у Верховній раді України.

Документом передбачається офіційно закріпити статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні

Чи автор фантазує?
Наталитии• 21 июля 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Особливо продуктивної молоді,для якої англійська-рідна мова.І будуть руководити далі Україною.
Natalya2001• 21 июля 2023
Ответ дляТак точно!
Удалено администрацией...
Интересно. А таких как Вы, до 2014 года смущали люди говорящие на русском языке?
Красный Смех• 21 июля 2023
Ответ дляБабайко
Вам без официально статуса память отшибет и вы язык перестанете понимать или что?

Давать русскому статус второго гос языка это плевок в Украину как государство и плевок во всех погибших. Точка.
Да он и не нужен никому в качестве государственного, троллям разве что
LotusA• 21 июля 2023
Ответ дляТак точно!
Удалено администрацией...
Ну и бред же написали
4мама• 21 июля 2023
Ответ дляНаталитии
Ну вже узькоязичні докерувались. Маємо що маємо.
4мама• 21 июля 2023
Ответ дляБасина
До чого тут 2 держ.мова?

Чи автор фантазує?
Автор мовний срач розводить. На зарплаті воно.