Бамбарбия! Кергуду.• 21 июля 2023

Ремонт своїми руками

Тут є дівчата які роблять чи робили ремонт своїми руками.. дівчата покажіть фото саме вашої роботи, якщо не шкода. Не ремонту а фрагмент ваших побіт. Якщо шпаклювали чи фарбували то покажіть як виглядає стіна. Дякую.
tarveldy• 21 июля 2023
Херово, не раджу
автор Бамбарбия! Кергуду. • 21 июля 2023
Робили самі ремонт? Що саме?
Туфли в чешуе• 21 июля 2023
Так, як Вам фарбування щось покаже. Сама пофарбувала квартиру 100 кв. Все в білий колір. Все супер. Дуже тішилась, що змогла. Зараз дивуюсь, як у мене це вийшло 😁
Ответ дляТуфли в чешуе
Але стіни були готові, тобто не шпаклювали самі?
Не гавкаю- но охраняю• 21 июля 2023
Шпаклювала,перетирала і фарбувала.Нормально вийшло,одна кімната,перед цим обоі знімала.Але довго,бо після роботи,важко,все в пилі.Ну але раз зробила,бо треба було дітям,а особо змоги не було.
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви не клеїли скловолокно? В мене новобудова.. і хочу спробувати хоча б одну стіну зробити
Не гавкаю- но охраняю• 21 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ні,стіни були вже зроблені,але обов..Я знімала,потім все робила.В епіцентрі все порадять і повно відео є.
Киця-бриця• 21 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Сама не робила,чоловік і брат.
Це дуже важко,у Вас нікого немає щоб допомогли?
Едимнаморе• 21 июля 2023
Я шпаклевала, под обои.обычные и жидкие. Стены не выводила в ноль, но старалась получше. Но я тетка старой формации. Ремонты делала и с родителями и с мужем и сама. Главное не бояться и Перес отреть кучу видосиков. Разные гаджеты шкребки прибамбасы очень помогают
Опля Картопля• 21 июля 2023
На дачі обої клеїла, красила. Ну, це ж так, косметика!
Якщо гарно, то шпаклювати треба, під покраску готовити все.
Але, можна своїми руками красу зробити, це реально! І за не всі кошти в світі!
Работать надо• 21 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Если не умеете, нет привычки и навыков физически работать - делать всё самой очень тяжело. Хотя можно, конечно, не боги горшки обжигают. Но то, что мастер сделает за несколько часов, вы будете делать несколько дней. Это если только совсем больше нечем заняться, нет денег нанять мастеров, то можно и поиграться. Только быть готовой к тому, что можете испортить материалы, потратить кучу времени, а результат будет посредственный.
Непозбувна Бентега• 21 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну попробовать можете, но зачем? Я почти всегда делала ремонт сама, но до нормального вида я его переделывала( ровняла стены под обои, потом клеила обои, в конце концов наклеили на особо кривых стенах гипсокартон). Под покраску стены надо выводить долго и с профессиональным инструментом и ставить свет проверять гладкость. Это тяжело физически. У вас чистовая отделка?
Мама Чели• 21 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А зачем стекло клеить? Если вам так нужно то со стеклом не связывайтесь. Наймите мастеров.
Самой можно красить готовую стену, клеить обои. И то, поклейка ваша будет отличаться от профессиональной.
Ответ дляНепозбувна Бентега
Зараз лише поштукатуренні стіни
Перловая Кашка• 21 июля 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
И как раньше без этих профессиональных инструментов делали гладко)) Обычная лампа длинная берется, прикладывается к стене и передвигается.
julil• 21 июля 2023
Все делали с мужем в одной из квартир- от и до…Даже вся мебель кроме кровати и зеркала вся своими руками…
Наверняка• 21 июля 2023
Когда училась в универе, в квартире в которой жила, сама делала ремонты, сейчас на это не готова. Перетирать потолок было самое жесткое.
Файно Замало• 21 июля 2023
У меня подруга сама з чоловіком побудували будинок. Вони лікарі швидкої допомоги, там добу працюєшь, три вдома, тому час був, а коштів не дуже. Все дивились на ютубі та консультувались, на якісь роботи викликали фахівців, але навіть кришу самі робили :) Гарний будинок в них. Вони самі в шоці, але в них був дуже обмежений бюджет. Так що якщо є бажання та сили, то вперед. Все вийле!
Ответ дляjulil
Стіни самі шпаклювали під фарбу? Так боюсь що запартачу
julil• 21 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Это не краска, это обои виниловые
Ответ дляФайно Замало
Круто) вони великі молодці)) маю трішки уявлення як важко робити ремонти, так як зараз роблю і дрібні роботи самі робимо
Ответ дляjulil
Это не краска, это обои виниловые
Я подумала що коридорі фарба
julil• 21 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Я подумала що коридорі фарба
В коридоре кирпичики гипсовые
Ответ дляjulil
В коридоре кирпичики гипсовые
Ось я про сіру стіну
julil• 21 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ось я про сіру стіну
Обои
Туфли в чешуе• 21 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Майстри все зробили. Але слідуючий етап( фарбування) треба було відкласти бо щось там їм не виходило. А сину моєму в березні мало б бути 18. Я хотіла переїхати в нову квартиру чим швидше, щоб святкувати День народження вже тут. Тим більше за меблі вже було заплачено треба було перевезти та скласти. І я в січні грунтувала, фарбувала… на початку лютого почали завозити меблі. Диван привезли 23 лютого. Ми з дітьми прийшли в нову квартиру розклали той диван і дивились фільм Дюна))) закриваючи двері, коли повертались в стару ще сказала, що ж плануємо, а не знаємо, що завтра буде. А 24 прокинулися від гулу літаків. Вони летіли просто над головою… за пів години були вже взриви. Чоловік заправив машину на повний бак, зняв гроші… і ми поїхали на Польщу. Як мали розвиватися події тоді ніхто не знав. А в мене в голові була одна думка, що треба вивезти сина старшого. Не знаю чому так думала. Вивезла, встигла. Тепер він закордоном, а ми вдома. В новій квартирі. В стару вже не поверталися.
Чомусь розказала…
Ответ дляТуфли в чешуе
Чомусь розказала…
Ви з якого міста?
Великий сатирик• 21 июля 2023
Автор, все возможно, если располагаете временем то справитесь. Я делала сама коридор от безделья, осталась без работы и чтоб себя чем-то занять. Получилось очень неплохо, но за больший бы объем не взялась бы, тяжело. А так пересмотрите много видео и дерзайте.
Заліковий троль• 21 июля 2023
Мы полностью делали ремонт в новострое сами, даже мебель. Могу посоветовать так. Найдите штукатура, пусть сделает хотя бы черновую штукатурку, выведут ровные стены, самой это очень очень трудно, затратно, а потом шкаф не примыкает, если торец виден. А вот шпаклёвку сделаете сами, хоть пакетом (техника, есть в Ютубе). Красить - вообще легко и просто. Плитка - не так трудно, как кажется, и точно легче штукатурки, но нужен мужчина, чтобы резал и помогал класть на стены. Из всего ремонта нам ставили двери, и после всех моих мук я всё-таки нанимала штукатура выровнять пару стен, где шкафы, иначе было ужасно. Одну стену так и оставила, типа эффект пещеры. И на втором фото на торце эффект типа как от техники пакетом, но я делала по-другому, не знала про пакет
спальное место• 21 июля 2023
Ми самі з чоловіком робили ремонт. Почався перший локдаун, з роботою було складно. Новобудова, бюджет : тільки на чорнову. Через рік переїхали. Так, не все ідеально, але задоволені, що справились і на свої кошти. А потім війна...квартира постраждала і відновлювали знову своїми руками. Досвід знадобився. Тому я вважаю, що якщо є бажання, то варто спробувати самому.