Попихтю та й годі• сегодня в 05:31
Наслідків поки ніхто не розуміє
Липень 2026 року. Народ перемагає ТЦК. "Неправильна" мобілізація нарешті припиняється.
Серпень 2026 року. Військові, зрозумівши, що не буде ні заміни, ні навіть підтримки, кажуть: "Та пішли ви н..." і масово йдуть в СЗЧ.
Вересень 2026 року. Ро¢ійська армія, зламавши супротив тих небагатьох, хто лишився вірним присяги та залишався в строю, починає стрімкий наступ.
Жовтень 2026 року. Оточений Київ знімає прапори. Ро¢ія окупує Україну.
Борці з неправильною мобілізацією та не таким воєнним станом можуть тішитися своїй перемозі.
І готуватися перемагати ро¢ійську мобілізаційну систему.
От така х....ня малята.
P.S. Текст не мій але вцілому якщо так і далі піде як зараз, цілком собі нормальний сценарій буде. (С)
От така х....ня малята.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Такі дитячі розводняки на кого працюють?
Так я и предлагаю закончить разводняки и перейти в новую плоскость, реальную
Так вы всё упорно детским садом занимаетесь)
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляВ шоколаде
Якщо треба, вони зловлять і з анонімом, не переживайте. Більшість не хоче, щоб потім всякі напіврозумні в приват писали, чи скрін з цитат робило собі в папочку. Був тут такий персонаж
Бздошка?
Сгинула патриотка, кончились потужность, на пособия подалась
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Я напишу вам в особисті якшо вийдете з під аноніма. З доказами
Зачем лично?
Тут все хотят с вами ближе познакомится) мы тут как одна семья уже)
Кокосиха• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Мерц недавно був на переговорах з росіянами. Він тупіший за вас чи за інших кацапських ботів?
Чого досі немає міру?
Так а потужник что в плане мира?
Зачем он вместо себя Мерца отправляет?!
Кокосиха• 57 минут назад
Ответ дляlilul990
Просто блокуйте таких
А меня зачем-то разблокировала...
Биполярочка?
АсобеннАя• 1 час назад
Автор,а вы лично к каким относитесь:та пішли ви нах і йдете в сзч чи будете вірні присязі?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Сирло
Приятно познакомится, не знала что вас так зовут)
АсобеннАя• 58 минут назад
Ответ дляКокосиха
Умалишенная?
Вот зачем здесь знак вопроса,если должен быть восклицательный?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 58 минут назад
Ответ дляlilul990
Не ссись, товаріщ майор. Відкривайся
Правильно именно так и надо вам общаться)
Главное знать свое место и кто тут главный)
Кокосиха• 57 минут назад
Ответ дляlilul990
Ви всі хочете переговорів любою ціною. Плачете тут шоб хоч якісь переговори
Шо вам тепер не нравиця?
Нам не нужны хоть какие, они не прекращать идут.
Потужник почему зассал в Москву ехать на переговоры?
Кокосиха• 55 минут назад
Ответ дляlilul990
Боїтеся за свою рашку?
Если бы как за свою, то ваще не переживала, все с ней будет норм.
Я за свою Украину переживаю и за украинцев.
Кокосиха• 54 минуты назад
Ответ дляАсобеннАя
Просто есть и другие варианты
Кокосиха• 53 минуты назад
Ответ дляlilul990
Товаріщ майор, а шо ви з польським президентом зробили коли той прилетів на зустріч у Москву і не захотів ділити Україну? Не нагадаєте?
Ну и каково вам с ссыклом на месте президента?
Манка Я• 52 минуты назад
Ответ дляТвердая валюта
ботиха рашисткая. слово раша - пишется с маленькой буквы. спалилась курвиха
Вы не узнали Лилу?)
В шоколаде• 52 минуты назад
Ответ дляlilul990
Не ссись, товаріщ майор. Відкривайся
Товаріщ прапорщик, це вся ваша потужність чи ще буде?
Кокосиха• 50 минут назад
Ответ дляlilul990
Понятно
А пишешь так, будто до сих пор все никак не дойдет, эта простая мотивация обычных, любящих Украину украинцев...