Скарги на хворе серце не спрацювали. Суд залишив Гіркіна у СІЗО на два місяці - деталі засідання.Також посадили терориста Губарєва,дружбана Гіркінса.Світить обом по 20 років строгача.іркін-Стрєлков просився під домашній арешт, зазначаючи, що в нього стенокардія
Терорист Ігор-Гіркін-Стрєлков перебуватиме під арештом до 18 вересня - так вирішив Мещанський районний суд
ПОДІЛИТИСЯ:
У росії Мещанський суд залишив у СІЗО ’екс-міністра оборони’ так званої ’днр’ Ігоря Гіркіна-Стрєлкова, заарештованого у п´ятницю, 21 липня. Під час засідання той скаржився на хворе серце. Але суддя цей факт до уваги не взяв. Гіркін, якого звинувачують в екстремізмі, перебуватиме за ґратами до 18 вересня.
’Нещодавно у мене виявили стенокардію другого ступеню, а довідки я не встиг отримати. Я приймаю необхідні препарати щоденно. МЕні б хотілось запобіжний захід у вигляді домашньгго арешту’, - просив Гіркін на суді.
Але суд вирішив інакше. Він просидить у СІЗО два місяці. І це лише початок. Стаття, яку йому інкримінують, передбачає, за різними даними, 5 або 20 років позбавлення волі.
Які докази зібрали слідчі
Адвокат Гіркіна-Стрєлкова показав пости, які в суді вважають доказами підривної діяльності та екстремізму його підзахисного.
20:14
ПОДІЛИТИСЯ:
Які докази зібрали слідчі
20:14
Дана-Нирвана• 21 июля 2023
Алкснис пишет. Который Черный полковник, тоже в этом клюбе их. У него риторика о ядерных бомбах, которые надо скинуть на Украину. Вот прям любит топит насчет этого. Я думала, из-за старческого маразма. А ему просто все равно скоро умирать, вот и куражится напоследок. Хочет побольше с собой в могилу утянуть, упырь:
’И все-таки Администрация Президента РФ приняла решение нанести удар теперь по патриотам.
Я до последнего надеялся, что там еще остались хоть немного разумных людей, которые просчитывают последствия принимаемых решений. Но, увы…
Полная импотенция власти, ее трусость, продемонстрированная во время мятежа ЧВК «Вагнер» 24 июня, наглядно показала нашим гражданам, что ответственной власти, способной вывести страну из глубочайшего военно-политического кризиса, в который эта же власть ее завела, в России нет. В России нет власти, способной одержать победу на Украине.
И сегодняшнее решение суда арестовать Игоря Стрелкова, на мой взгляд, носит отнюдь не хорошо продуманный характер, а скорее истерический. И принято просто от бессилия.
В этой ситуации я вновь заявляю, что я не сдамся и буду продолжать свою борьбу. И продолжать до конца. В том числе с «партией измены», окопавшейся в Кремле и на Старой площади. И жаждущей капитулировать на Украине, пойдя на любые предательские «договорняки».
Мою решимость подкрепляет смертный приговор, вынесенный мне болезнью. Как это ни покажется кому-то странным, но рак дает мне силы идти до конца. И именно сейчас я глубоко понимаю смысл известного высказывания: «Лучше умереть стоя, чем жить на коленях!».
А запугать и тем более меня сломить не удастся.
Я советский офицер и до конца буду верен воинской присяге, которую на верность Родине я дал в далеком августе 1968 года.
Честь имею!’
Ответ дляMarryV
Він має своє бачення як краще тероризувати Україну, щоб її поневолити. Зокрема дуже нив про підрив мостів в Києві та інше. Жалкував, що побоялися раніше піти в повний зріст і тягнули до 2022 року. Він критикує головотяпство та некомпетентність, корупцію в руснявій армії. Вважає себе ідеальним орком, а йому не дозволяють бути корисним і не тим дають змогу рулити процесом геноциду та окупації.
Ага, я поняла. Спасибо. Я так и думала, только не думала что его за этот пиз,, ешь прям посадят. Вроде как заслуги у него есть да и слова его просто слова, ведь дела то от них нет. Но, видимо, достал своим трындежем кого-то