Олена Oza• 21 июля 2023

Суд Гіркіна посадив в СІЗО. Він плакав,що хворе серце, але не пожалів суддя

Скарги на хворе серце не спрацювали. Суд залишив Гіркіна у СІЗО на два місяці - деталі засідання.Також посадили терориста Губарєва,дружбана Гіркінса.Світить обом по 20 років строгача.іркін-Стрєлков просився під домашній арешт, зазначаючи, що в нього стенокардія
Терорист Ігор-Гіркін-Стрєлков перебуватиме під арештом до 18 вересня - так вирішив Мещанський районний суд

ПОДІЛИТИСЯ:
У росії Мещанський суд залишив у СІЗО ’екс-міністра оборони’ так званої ’днр’ Ігоря Гіркіна-Стрєлкова, заарештованого у п´ятницю, 21 липня. Під час засідання той скаржився на хворе серце. Але суддя цей факт до уваги не взяв. Гіркін, якого звинувачують в екстремізмі, перебуватиме за ґратами до 18 вересня.
’Нещодавно у мене виявили стенокардію другого ступеню, а довідки я не встиг отримати. Я приймаю необхідні препарати щоденно. МЕні б хотілось запобіжний захід у вигляді домашньгго арешту’, - просив Гіркін на суді.

Але суд вирішив інакше. Він просидить у СІЗО два місяці. І це лише початок. Стаття, яку йому інкримінують, передбачає, за різними даними, 5 або 20 років позбавлення волі.

Які докази зібрали слідчі
Адвокат Гіркіна-Стрєлкова показав пости, які в суді вважають доказами підривної діяльності та екстремізму його підзахисного. https://informator.ua/uk/skargi-na-hvore-serce-ne-...

20:14
автор Олена Oza • 21 июля 2023
Бляха,краще б в Гаагу поїхав

KateFrosty• 21 июля 2023
Мені на представників цієї недонації пофіг. Нехай хоч глотки один одному поперегризають
Darina26• 21 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Бляха,краще б в Гаагу поїхав
Одназначна. Там медобслуживание куда лучше чем в парашке
Darina26• 21 июля 2023
Девочки, а кто в теме, почему его свои прессуют? Он же им по идее днр/лнр захватил?
Elya123• 21 июля 2023
Ответ дляKateFrosty
а мені не пофіг, конкретно на цей шмат лайна: я сподівалася, що воно висітиме на стовпі на площі в Слов´янську
KateFrosty• 21 июля 2023
Ответ дляElya123
Непоганий варіант
Pink Swan• 21 июля 2023
Я здивована, що так пізно посадили його. Він пуйла так смішно обзивав і казав на нього ’воно’ 😂 Я все думала, хто ж того гіркіна кришує, що він собі таке дозволяє?

ZhukOlena• 21 июля 2023
Русня плаче, каже, що схоже в росії настає час диктатури.... це вони тільки замислилися про це
ZhukOlena• 21 июля 2023
Ответ дляDarina26
Щось там на царя пизд..в багато.
kll lena• 21 июля 2023
Мені здається там усередині протистояння між хуйлом і опонентом, але після вагнерівського походу якось багато арештів. Чекаємо поки вони перегризуть там один одного. гіркін хай гниє у тюрязі, він заслужив на пекло.
ZhukOlena• 21 июля 2023
Ответ дляDarina26
А взагалі, після бунту Пригожина пуйло тепер наперед буде ліквідовувати таких патріотів вялікай срани, щоб уникнути нового бунту
Tammy21• 21 июля 2023
Ответ дляDarina26
Він ідейний косплейщик, багато років критикував кремль.
Tammy21• 21 июля 2023
Я дивлюся, у царя-батюшки зовсім справи швах, якщо воно за тявкалок взялося. Це дуже гарний маркер. З нетерпінням чекаю більш глобальних наслідків вагнерівського походу. Там пригожина вже Клуні (той який актор) призуває ліквідувати. Далі буде)
MarryV• 21 июля 2023
Ответ дляDarina26
Він має своє бачення як краще тероризувати Україну, щоб її поневолити. Зокрема дуже нив про підрив мостів в Києві та інше. Жалкував, що побоялися раніше піти в повний зріст і тягнули до 2022 року. Він критикує головотяпство та некомпетентність, корупцію в руснявій армії. Вважає себе ідеальним орком, а йому не дозволяють бути корисним і не тим дають змогу рулити процесом геноциду та окупації.
Allka- skakalka• 21 июля 2023
Вот и получит ,его свои же и доконают ,прородитель днра,а попросту мудак !
lilu1990• 21 июля 2023
Собаки гавкають, караван іде

Раніше працювало у рашці

Караван потрєпало, приходиться собак отстрілювать
Piracanta• 21 июля 2023
Мятеж организовал пригожин, самолеты и вертолёты сбивал пригожин, лётчиков на тот свет отправил пригожин, а посадили гирькина 🤣🤣🤣Деревня дураков.
автор Олена Oza • 21 июля 2023
Ответ дляPiracanta
VShpak• 21 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Пригожин сдал всех подельников !
Это было шоу, он кинул тех, кто готовил госпереворот- генералы посажены, пошли по мелочи уже !

ПазлШредінгера• 21 июля 2023
´то якось все дуже дивно, невже пукіна навчили інтернетом користуватися ...
Wendy Rhoades• 21 июля 2023
Ответ дляKateFrosty
так уже ж і гризуть, може самовб´ються нарешті.
Кайдашева дочка• 21 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Ну пошутили пора и честь знать:)
Elya123• 21 июля 2023
пригожин свій - з ним млн/млрд спіжж..ні і розділені, але щоб іншим не хотілося піти тим самим шляхом, їх треба зараз саджати на бутилку
tanysha777• 21 июля 2023
Такий самий спектакль,як і бунт пригожина, ще й сценарій разом писали
Але, є глядачі
vihola• 21 июля 2023
Автор, помітили унікальність теми?
Жодного дизлайка, жодна матрьошка не прискакала, не кинулась грудьми за русскава патріота, саздатєля маладих рєспублік.
Не почала верещати, що це дно і коли вас нарешті забанять.
За царя хуйла вболівають, бодай диркіни расєюшку не розвалили їм.
автор Олена Oza • 21 июля 2023
За что задержали Гиркина

Рано или поздно, но это должно было случиться: Стрелков-Гиркин задержан и доставлен в суд. Правда, не в Гаагский, а в московский, но что-то подсказывает, что в Гаагу он ещё попросится.
На этот раз нервы у силовиков не выдержали — Гиркин оскорбил самого царя. А такое в россии не прощается
delphoto
автор Олена Oza • 21 июля 2023
Пригожин сказал,что ’сво’это всемирное позорище и он не вернется в Украину,а залижет Вагнер раны и пойдет африканцев резать за золото.Там ему лучше и спокойнее ,ну и с деньгами поярче.
автор Олена Oza • 21 июля 2023
По идее,апалченцы дынырылыныры должны сейчас поднят бунт за Гиркина.и Губарева.Это ж их герои новороссии.Так сказать у истоков стояли,народ поднимали
vihola• 21 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Там ще хтось живий залишився?
Дана-Нирвана• 21 июля 2023
Губарева уже отпустили( Но надеюсь, скоро опять за жабры возьмут