Скарги на хворе серце не спрацювали. Суд залишив Гіркіна у СІЗО на два місяці - деталі засідання.Також посадили терориста Губарєва,дружбана Гіркінса.Світить обом по 20 років строгача.іркін-Стрєлков просився під домашній арешт, зазначаючи, що в нього стенокардія
Терорист Ігор-Гіркін-Стрєлков перебуватиме під арештом до 18 вересня - так вирішив Мещанський районний суд
ПОДІЛИТИСЯ:
У росії Мещанський суд залишив у СІЗО ’екс-міністра оборони’ так званої ’днр’ Ігоря Гіркіна-Стрєлкова, заарештованого у п´ятницю, 21 липня. Під час засідання той скаржився на хворе серце. Але суддя цей факт до уваги не взяв. Гіркін, якого звинувачують в екстремізмі, перебуватиме за ґратами до 18 вересня.
’Нещодавно у мене виявили стенокардію другого ступеню, а довідки я не встиг отримати. Я приймаю необхідні препарати щоденно. МЕні б хотілось запобіжний захід у вигляді домашньгго арешту’, - просив Гіркін на суді.
Але суд вирішив інакше. Він просидить у СІЗО два місяці. І це лише початок. Стаття, яку йому інкримінують, передбачає, за різними даними, 5 або 20 років позбавлення волі.
Які докази зібрали слідчі
Адвокат Гіркіна-Стрєлкова показав пости, які в суді вважають доказами підривної діяльності та екстремізму його підзахисного.
20:14
ПОДІЛИТИСЯ:
Які докази зібрали слідчі
20:14
KateFrosty• 21 июля 2023
Мені на представників цієї недонації пофіг. Нехай хоч глотки один одному поперегризають
KateFrosty• 21 июля 2023
Ответ дляElya123
а мені не пофіг, конкретно на цей шмат лайна: я сподівалася, що воно висітиме на стовпі на площі в Слов´янську
Непоганий варіант
Ответ дляDarina26
Девочки, а кто в теме, почему его свои прессуют? Он же им по идее днр/лнр захватил?
Він має своє бачення як краще тероризувати Україну, щоб її поневолити. Зокрема дуже нив про підрив мостів в Києві та інше. Жалкував, що побоялися раніше піти в повний зріст і тягнули до 2022 року. Він критикує головотяпство та некомпетентність, корупцію в руснявій армії. Вважає себе ідеальним орком, а йому не дозволяють бути корисним і не тим дають змогу рулити процесом геноциду та окупації.
Allka- skakalka• 21 июля 2023
Вот и получит ,его свои же и доконают ,прородитель днра,а попросту мудак !
Ответ дляPiracanta
Мятеж организовал пригожин, самолеты и вертолёты сбивал пригожин, лётчиков на тот свет отправил пригожин, а посадили гирькина 🤣🤣🤣Деревня дураков.
Пригожин сдал всех подельников !
Это было шоу, он кинул тех, кто готовил госпереворот- генералы посажены, пошли по мелочи уже !
ПазлШредінгера• 21 июля 2023
´то якось все дуже дивно, невже пукіна навчили інтернетом користуватися ...
Wendy Rhoades• 21 июля 2023
Ответ дляKateFrosty
так уже ж і гризуть, може самовб´ються нарешті.
Кайдашева дочка• 21 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Я здивована, що так пізно посадили його. Він пуйла так смішно обзивав і казав на нього ’воно’ 😂 Я все думала, хто ж того гіркіна кришує, що він собі таке дозволяє?
Ну пошутили пора и честь знать:)
tanysha777• 21 июля 2023
Такий самий спектакль,як і бунт пригожина, ще й сценарій разом писали
Але, є глядачі
Автор, помітили унікальність теми?
Жодного дизлайка, жодна матрьошка не прискакала, не кинулась грудьми за русскава патріота, саздатєля маладих рєспублік.
Не почала верещати, що це дно і коли вас нарешті забанять.
За царя хуйла вболівають, бодай диркіни расєюшку не розвалили їм.
За что задержали Гиркина
Рано или поздно, но это должно было случиться: Стрелков-Гиркин задержан и доставлен в суд. Правда, не в Гаагский, а в московский, но что-то подсказывает, что в Гаагу он ещё попросится.
На этот раз нервы у силовиков не выдержали — Гиркин оскорбил самого царя. А такое в россии не прощается