Чтооооооооооо?• 22 июля 2023
Хто поїхав з чоловіком відпочивать? Як реагували на вас?
Вмовила чоловіка з дітьми в Карпати на 5 днів поїхати. Мені самій об´єктивно було б важко з моїми шилопопами. І шкода дітей, що друге літо вдома.
Знайомі по різному реагують, є такі що намагаються уколоти. Типу там всіх хлопців на війну позабирали, а ви будете козирять курортами, там вас розірвуть очима і не тільки.
Чоловік і так їхати не хотів, а тепер і зовсім бачу відмовиться і все відмінить.
Хто їздив, як на вас там реагували? Чи взагалі багато чоловіків в крупних готелях?
П.с. чоловік не ховається, їздить у відрядження по всій Україні, поки повістки не дали. Робота пов´язана зі стратегічними об´єктами, але резерву на службу ніхто не давав. Сам не біжить поки добровольцем, бо має проблеми з ЖКТ і на пожиттєвій дієті. На фронті за місяць скрутить і толку з такого військового не буде все одно. Я це пишу до того, що накинуться зараз, що треба не на Захід на відпочинок, а на Схід в окопи їхати
Трахтибидох• 22 июля 2023
Ой Боже….. в мене чоловік темношкірий який ідеально комунікує з людьми і шикарно говорить українською. Увага …….. що вам розповісти?
Без QR коду• 22 июля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Ніхто не ховається, але й життя живе далі. Бо воно одне
да-да, все вірно! як правильно ви кажете!
а у хлопців з передової і в госпіталях можливо по два, хто їх наших героїв зна.
ПП-шница• 22 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Ми не про диван говоримо,не треба перекручувати.
Так а в чем разница в отеле или дома?
Непереможна• 22 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Тема не о том, можно или нельзя, тема о том ’а шо скажуть люди...’ Так вот люди осудят.
Ну, не знаю, в моєму оточенні всі їздять, ніхто не засуджує, бо неможливо працювати й не відпочивати зовсім
Без QR коду• 22 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Ничего не поняла :) Если получит повестку - пойдет в военкомат (или не пойдёт). Но сейчас, пока ещё нет, его за что шпынять? Он не прячется.
вы лично видели что он повестку до сих пор не получил?
ПП-шница• 22 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
У каждого есть выбор. Многие идут добровольцами
Швендяю містами• 22 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Так а в чем разница в отеле или дома?
Ви стібетесь? Якщо ти вже не в окопі, то ’сиди и не отсвечивай’ вдома,коли в цей час хлопці гинуть,а не вози свою сраку по курортам і мозоль очі тим матерям,у кого діти на фронті
Планшетница• 22 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Конечно, большинство реагируют плохо. Но это нормально в текущей ситуации.
О, защитница мотни появилась.
Это особа, которая гнобила разведенную маму за алименты, поддержала недомужика, который несчастные копейки не платил, считает это правильным.
Трахтибидох• 22 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Мозолять лише вам, матерям ніхто не мозолить
ПП-шница• 22 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Так разница в чём где лежать? Зависть что кто то может позволить лежать в Буковели?
Зараз на дієті• 22 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
У мене теж є і на фронті, і в госпіталях, і без ніг уже рідні. Що ви мені намагаєтеся довести зараз? Всіх не забирають на фронт. Їм просто заритися в окоп?
Весела моль• 22 июля 2023
А звідки нам знати? Може получить по пиці і вручать повістку, а може обійдеться))
Красный Смех• 22 июля 2023
Ответ дляНепереможна
Автор написала, что их знакомые уже обсуждают, а они ещё никуда и не поехали
Красный Смех• 22 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
Нет, но пока не вижу причин не верить автору.
Впораюсь зі всим• 22 июля 2023
Нормально реагують. Чоловік працює на стратегічному об´єкті, є бронь, їздили в Карпати і в минулому році, і в цьому. Чоловікам так само потрібно відпочивати, в них теж є енергетичний ресурс, який вичерпується. Я по своєму бачу. Він другий рік нормально не спить.
Красный Смех• 22 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
А, простите, что делают на курортах матери, у которых дети на фронте? :) Что за избирательность?
Чтооооооооооо?
• 22 июля 2023
Ответ дляВесела моль
Та чого вдома - он, в басейн везе
Якраз басейн є і дома, а ми хочемо погуляти на природі, змінити обстановку
сама себе прекрасная• 22 июля 2023
Ответ дляВесела моль
Його не можна, він на дієті.
Да даже если просто не имеет желания
Швендяю містами• 22 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Ви відповідаєте за всіх матерів,чиї діти на фронті?
П.с. неправильно прочитала Ваше повідомлення. Так люди не на безлюдний острів їдуть. Люди скрізь. Чи на безлюдний?
Ноунэйм• 22 июля 2023
Не парьтесь, завтра мужа заберут, и что он должен уже сегодня жить, как в тюрьме. А забрать очень даже могут, моб ресурс заканчивается
ПП-шница• 22 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
А Вы?
А я нівроку• 22 июля 2023
Не понимаю,зачем эти отмазки ’на диете’?То,что не хочет умереть это вполне нормально,тем более ради того,чтобы воровали и покупали себе виллы и комуниздили деньги с музеев.
Малявка ще та• 22 июля 2023
Автор, так вы и говорите другим, что взяли мужа что бы он вам помог, потому что вы хотите отдохнуть, а самой с детьми это нереально. Косые взгляды могут быть, но от этого никуда не денешься.
Красный Смех• 22 июля 2023
Ответ дляПланшетница
О, защитница мотни появилась.
Да, я защитница ))) Считаю, что нельзя гнобить мужчин на одном лишь том основании, что они носят мотню )))
Не будь КакСвета• 22 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
P.S. на блокпостах в спокойных областях стоять и мосты охранять - не скрутит, там модно питаться нормально. На таких позициях много парней даже с инвалидностью.
Моя подруга теж тішилася, що чоловік на БП в спокійній ЗУ, а в один прекрасний день його забрали під Бахмут.
Весела моль• 22 июля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Да даже если просто не имеет желания
Має право. Але доказати в військоматі буде важко читай неможливо.
Весела моль• 22 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Якийсь він тютя у вас))
Пи Пи Пилюля• 22 июля 2023
Вы реально думаете, что там весь отель только с женщинами и детьми? Что за бред? Взрослые люди и так зависимы от чужого мнения, как вы вообще живете, оглядываетесь постоянно? Я вас уверяю, если поедите одна, там будут чужие мужья, которые плевать хотели на чужое мнение, а вы будете смотреть на них не с осуждением, а с завистью, что они приехали а ваш нет:)
Так тем кто в Украине остался им можно отдыхать и делать все что угодно, бухать, орать и тд, пока другие умирают, а вот те кто заграницей, им нельзя даже в кафе зайти, им можно только сидеть у себя в комнате и иногда в супермаркет пойти, все. На этом их полномочия все. Ну это не моё мнение, многие советчицы так писали))
Тепличная• 22 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
як я люблю цю патріотичність-українська мова,вишиванки, сльози, пости в сєтях, а самі своїх орлят дома ховають))
Я не виставляю нічого, вишиванку не одягаю, про патріотичність не кричу, і да, для мене головніше моя сім’я чим патріотичність.