Лика-прилипка• 22 июля 2023
Діачата порадьте чи можна так заразитись
Дівчата порадьте, вийшла з візочком з малим, і мимо проїхала мамочка, у дитини явно краснуха.Я дуже переживаю чи міг малий так заразитись?
Трахтибидох• 22 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
ні, не так.
Щоб заразитись краснухою, треба перебувати у тісному контакті, наприклад в колективі. Це не вітрянка.
Тим більше, автор не знає, скільки дитина вже хворіла, якщо була на вулиці, то можливо вже почувається краще і минуло достатньо часу, і якщо вірус і виділяється, то в невеликих кількостях.
В мене син хворів краснухою. Ні з ким не контактували, грудень місяць. Але перед цим з´їздити в епіцентрі погуляли).
Анонім Перший• 22 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
нет. не так. почитайте про краснуху
почитала, и знаю.
Сало не люблю• 22 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
ні, не так.
Пути передачи краснухи:
воздушно-капельный – часто встречаемый, то есть заразиться можно от больного человека и не обязательно для этого должен произойти тесный контакт
этому источнику я доверяю больше
Анонім Перший• 22 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Пути передачи краснухи:
этому источнику я доверяю больше
Механізм і фактори передачі[ред. | ред. код]
Збудник зазвичай передається повітряно-крапельним механізмом. Мала стійкість вірусу в довкіллі визначає і відносно малу контагіозність. Відсутність продуктивних катаральних явищ при краснусі спричинює необхідність тривалого контакту для передачі інфекції від хворого до здорового — в´яла передача при спілкуванні, яка є ефективною лише до відстані в 0,5 м. Виділення вірусу із сечею, калом, носоглотковим слизом не виключає можливості поширення інфекції контактно-побутовим шляхом, тобто через посуд, деякі предмети побуту. Особливо це відбувається в закритих дитячих колективах, але усе-таки цей шлях має значно менше значення.
Сало не люблю• 22 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
последнее предложение перечитайте внимательно
Анонім Перший• 22 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
последнее предложение о передаче бытовым путем.
Вы лучше первые предложения перечитайте) там о контагиозности вируса)
Сало не люблю• 22 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
вот вам другой источник
Краснуха (лат. rubella), или третья болезнь, — эпидемическое, контагиозное вирусное заболевание
и что, что вирус не стоек? он летуч. и передается воздушно-капельным путем.
а не, как вы написали
Щоб заразитись краснухою, треба перебувати у тісному контакті, наприклад в колективі. Це не вітрянка
и об этом же написано в вашей цитате
а не, как вы написали
и об этом же написано в вашей цитате
Додекаэдр• 22 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Ну то може і не кожен лікар бачив, якщо не педіатр або не інфекціоніст.А коли в сім´ї хтось хворіє то добре зарам´ятовуєш
Нє, ну ви серйозно?)