Кудряшка Сью• 23 июля 2023

Як жінці в 40 років наверстати втрачене в особистом житті?

Як допомогти подрузі? Трапилась з нею така от біда. Вона прожила майже 20 років у шлюбі. Ми з неї та її чоловіком вчилися в одному класі і я думала, що вона зі своїм Олегом на віки вічні разом. Але він змінив роботу і його як наче підмінили.

Він все життя пропрацюв з 18 років на одному заводі. 2 роки тому той завод закрили, шукав іншу роботу і його двоюрідний брат допоміг йому втягнутися в сферу айті. Він пройшов якісь курси і пішов працювати до нього в айті контору. І зовнішньо якось він почав змінюватись. В 41 рік почав виглядати молодше себе 30 річного, раніше він як мужичок такий, з сумочкой через плече ходив, виглядав старомодно. А щас відростив бороду, зі смаком почав одягатися, в спортзал почав ходити. І моя подруга (його жінка) мені почала жалітися, що він постійно десь пропадає, якийсь небалакучий і байдужий став у інтимному житті.

І виявляється, що в нього з´явилася інша, на 13 років молодша, з його ж роботи. Були сварки, істерики скандали. Але в результаті шлюб дав тріщину і він пішов до тієї молодої. Подруга була розбита цією ситуацією, її світ рухнув. Вона ніколи в житті ніде не працювала, не знала що таке робочий графік та вихидні, вищої освіти не здобула і не знає що таке взагалі заробляти гроші. Все житя була домогосподаркою і вірною своєму любимому та єдиному.

З часом вона якось відійшла, знайшла роботу продавцем, почала втягуватися в доросле і незалежне життя. І десь 2 місяці тому познайомилася на сайті знайомств з МЧ, на 5 років молодший. Зав´язались відносини в яких в неї трапився травмуючий досвід. Виявилося, що вона в інтимному плані зовсім невміха. Звісно, він їй прямим текстом не сказав, що через вони незійшлися характерами. Але почав холодіти після того.
І це її розбило, що вона така недосвідчена і не знає як вести себе з дорослими чоловіками, як з ними фліртувати, я утримувати його увагу і інтерес і все таке інше. Вона як наче в цьому плані залишилася досі 13 річною дівчинкою. На підгрунті цього вилізла купа комплексів. І вона мені жаліється, що прожила своє життя в якійсь бульбашці, і не розкрилася як жінка. Розкрилася тіки як допогосподарка, яка професійно кидає розігріту відбивну на гречку чоловіку і турботливо розвішує його чисті трусєля на вірьовку для білизни.

В неї десь в 7 класі вже почалися відносини з цим Олегом, і тоді мені вона здавалась мені такою дорослою, що вони там вже за ручку ходять, а я ще як дитина. В 18 років їх батьки женили, в 19 вона вже народила. Я думала, що вони так і до глибокої старості будуть душа в душу і помруть в один день в присутності люблячих онуків. А тепер, я навіть не знаю, як їй налагодити особисте життя, де набратися того досвіу? Починати нові відносини вона вже не наважиться, бо боїться що повториться той самий досвід з СЗ. І от не знаю, що їй робити. А вона мені жаліється і жаліється, а я навіть не знаю, як спасти її ситуацію, до психолога йти соромиться, та чи допоможе він їй наверстати те, що в молодості недобрала?
5cmhybyna• 23 июля 2023
ніяк, 40 це клімакс скоро

автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
ніяк, 40 це клімакс скоро
Ну поки що на це не жаліється, і її тягне до чоловіків, от тільки бар´єр, що немає належного досвіду
5cmhybyna• 23 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
сексуальний? Хай розтягується, вчить горловий, можливо цицьками працювати ітд. Порнографію не має? Там все показують
ЕлькиПальки• 23 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Желающих помочь с опытом на СЗ полно)
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
Який горловий. У неї з цим прям біда, навіть з чоловіком за 20 років у них такого не було)
5cmhybyna• 23 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
ну, колоду в ліжку нікому не треба
So_so• 23 июля 2023
Вам бы книги писать, и фантазия и слог что надо)
ВсеЧетко• 23 июля 2023
Ну так что мешает ей опыт сейчас набирать? Уже +1 к опыту. Или она думает, что это как математика, чем больше тем лучше?
Я как ваша подруга , была 20 лет в отношениях. Но это не значит, что у меня нет опыта. И с мужем пробовали столько, что подругам не расскажешь😀.
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
ну, колоду в ліжку нікому не треба
ну я їй про це казала, що треба там, книжки почитати, еротику якусь подивитися, а вона як наче прям страшається цього всього, точніше, вже її вік не дозволяє бути розкутою в цьому плані

Горлаю зрання• 23 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Не дивно, що чоловік втік. Але її чисто по жіночому шкода.
Горлаю зрання• 23 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Який вік??? 40???
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Боїться що знову трапиться травмуючий досвід, тому що з 13 років пірнула у відносини які надто рано перейшли у сімейне життя, де вона вже в 18 років була як тітка-домогосподарка
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Який вік??? 40???
РокерША• 23 июля 2023
А есть вариант просто насладиться жизнью в одиночестве?
Мексиканочка• 23 июля 2023
Автор я не розумію чому жінка в 40 років не вміє жити? Ну от таке враження що ви пишете за себе (бо я не уявляю таку подругу що живе чужим життям).
Не ображайтеся автор.

Але пора вже дівчинці в 40 років ПОРА брати життя в свої руки і жити своїм розумом і своєю відповідальністю за свої вчинки.

Подруга це добре АЛЕ ви не можете їй свого розуму дати!
Тоді дайте можливість жити своїм життям!
Підтримати це добре але бути рішалою для дорослої людини це занадто
Некомильфо• 23 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Напоите ее и на свидание отправьте.
Горлаю зрання• 23 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Жах!!! АЖ 41!! У неї все життя попереду. А якщо боїться/не вміє/не хоче, то нехай онуків чекає
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ дляНекомильфо
Напоите ее и на свидание отправьте.
Жарти жартами, а я радила їй щось подібне, що алкоголь допомогає зняти напругу. Але вона сама по собі сором´язлива, а в плані взаємодій з чоловіками то там взагалі катастрофа
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Це так, але ж є в житті такі періоди, і всьому свій час. Те що здобувалося досвідом в 16 років, не здобудеться з такою легкістю в 41

КАПСЛОЧНИЦА• 23 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
ніяк, 40 це клімакс скоро
Ще років 20 до клімаксу
Горлаю зрання• 23 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Якщо вона 20 років подружнього життя була «тьоткою», то леді-вамп вже не стане. Може знайде такого ж «дядьку»
Шпондєр• 23 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
ніяк, 40 це клімакс скоро
Я посмотрю когда вам будет 40 как вы будете мыслить) 40 это не климакс это раз, во вторых даже в климаксе у женщин есть секс
ВсеЧетко• 23 июля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ну смотрите, я уже выше писала, моя история похожая. Я с 17 лет в отношениях была, в 36 развелась. Моя проблема не секс, а больше сами отношения. Но без этого никак. Я вначале решила, что пока не готова. Сейчас уже готова. Да, неприятно, да иногда душевно больно. Но это как тренировка, чем больше тренируешься, тем легче. Первое свидание далось мне тяжело, второе первое свидание уже легче😀😀😀. Таких еще штук двадцать и я пойму, как это все работает 😀.
Тут или взять паузу или пробовать опять и опять. Кроме того, всегда есть возможность попросить всему научить. Некоторые мужчины это любят.
Tammy21• 23 июля 2023
1. Дуже багато деталізації. Мені не вдалося повірити.
2. ’вона така недосвідчена і не знає як вести себе з дорослими чоловіками, як з ними фліртувати, я утримувати його увагу і інтерес і все таке інше’. ’Наверстати втрачене’. Це у терапію. Бажано до жінки з профем поглядами. Порада здебільшого не вашій подрузі.
Шеллар• 23 июля 2023
Як в її ліжку з´явиться чоловік, коли там все зайнято розуміючою подругою. Дайте їй спокій, дівчинці на п´ятому десятку пора навчитися витирати сопельки самостійно.
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Не ображайтеся автор.

Вона вміє жити, але вона привчилася жити в контексті шлюбу. Шо от є вона, її чоловік, і так буде назавжди. А потім трапляється ситуація, яка перегортає все з ніг наголову. Вона здібна жінка, бистро навчається, але ж є такі речі, як треба в саме в молодості прожити і набратися певного досвіду.
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ну це може вам одразу повезло з партнером, якій не зробив вам боляче. Я про це подрузі теж казала, а вона вважає, що більше проблема в ній, а не в ньому. Хоча я теж думаю, що він якийсь мудакуватий був, і сказав щось образливе їй, але вона мені не може це сказати.
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ дляTammy21
Тому що я з нею майже кожного дня це пробалакую, в неї більш немає подруг, яким вона може так довіритися як мені. І мені дійсно хочеться, щоб в неї все налагодилося.
ХаДиДиШь• 23 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
ніяк, 40 це клімакс скоро
Как климакс мешает сексу?
автор Кудряшка Сью • 23 июля 2023
Ответ дляШеллар
Так це ж вона до мене йде за порадами. Хоча я завжди вважала її дорослішою за себе, тому що вона вже сімейна людина, а я в 30 років ще не нагуляна була)