L-i-s-a-92af• 24 июля 2023

затримали колишнього начальника Одеського ТЦК

понеділок, 24 липня, у Києві Державне бюро розслідувань разом з Офісом генерального прокурора затримали колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Борисова
Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора та ДБР.

Після оголошення Борисову підозри у незаконному збагаченні на сотні мільйонів гривень, нез’явлення на службу та в умисному ухиленні від військової служби, він намагався втекти від слідства. Для цього фігурант змінював номери телефонів, автомобілів, своє місце розташування тощо.

Колишнього керівника одеського військкомату шукали два дні. Зрештою його виявили та затримали у Києві.

Враховуючи намагання колишнього військкома сховатися від правосуддя, працівники ДБР проситимуть суд залишити його під вартою без можливості внесення застави.
автор L-i-s-a-92af • 24 июля 2023
https://espreso.tv/u-kievi-zatrimali-kolishnogo-od...

ali_kat• 24 июля 2023
Рахуємо, коли відпустять. Наша влада ніколи його не посадить, бо в процесі розслідування може вийти сама на себе. Вони вже кажуть, що не можуть знайти в нього порушень.
чир• 24 июля 2023
Ответ дляali_kat
Интересно, а как он брал столько взяток, если самый главный по всей Одесской области. Явно ведь не к нему лично бегали с улицы уклонисты. Обычно низшее звено собирает деньги, потом определенную сумму несут на верх, чтобы не выгнали за взятки. Этими ’низшими’, ’средними’ ,как я понимаю, вообще никто не занимается. Как и в медицине.
mamarama• 24 июля 2023
Говорили вроде, что ему дали сбежать.
автор L-i-s-a-92af • 24 июля 2023
Ответ дляali_kat
Побачимо
автор L-i-s-a-92af • 24 июля 2023
Ответ дляmamarama
Говорили вроде, что ему дали сбежать.
Коли,якщо його сьогодні затримали і тримають під вартою?
Ekaterina17• 24 июля 2023
А новий прийшов і сказав - йому можна а мені що не можна ?
Всіх по другому колу перевірити з білим квитком і зтягти гроші по другому колу

mamarama• 24 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А до сегодня?
ali_kat• 24 июля 2023
Який цирк по воєнкому Борисову 🤡

1. Журналісти зняли новий цікавий відос для охлоса. Призначили служебку - нічого не знайшли. Дядя хитрий, у дружини по податковій все чітко, дядя по деклараціях бідний і нещасний.

2. Результати служебки не сподобались охлосу, президент злиться, бо електорат вимагає порки, а, де-юре, робити її немає підстав. Хоча, де-факто, дядя воєнком - підарас.

3. Президент ввечорі знімає відосик, де ДОРУЧАЄ Залужному звільнити воєнкома. Просто всупереч служебці, щоб електорату сподобалось. Службове розслідування каже не винен, а президент каже що винен. Хто ж посперечається з президентом. Охлос хлопає в долоні.

4. Воєнкома викликаються на допит в ДБР. Він приїжджає в Київ на допит, де його приймають в 50 метрах від офісу ДБР, куди він йшов на допит. Комуніке ДБР розповідає, що воєнком - ховався від слідства, змінював телефони, а опера ДБР його ледь не випадково зустріли біля головного офісу.

Цирк та й годі. Вже б застрелили того Борісова, і сказали, що народні месники. Хіба мало людей, хто б за двадцяточку тротил під машину приліпив.

В який нах@@ ЄС, в нас жмиха не можуть нормально ані закрити, ані защемити, ані вбити. Я уявляю обличчя іноземців - антикорупціонерів, які на таку оголтєлу «боротьбу» в Україну мільярди доларів надсилають.

@sanatoriy_satani
автор L-i-s-a-92af • 24 июля 2023
Ответ дляali_kat
Який цирк по воєнкому Борисову 🤡

@sanatoriy_satani
Найгірше справа саме в судах.
Бо суд-це НЕЗАЛЕЖНА гілка влади,на яку ні президент,ні ВР впливу не мають.
І робить ця ’ гілка’ такі беззаконня,що
чир• 24 июля 2023
Ответ дляali_kat
Який цирк по воєнкому Борисову 🤡

@sanatoriy_satani
Скоро снимут сериал ’Украинский Шиндлер’ про Борисова, в качестве прототипа главного героя. За бюджетные деньги.
uma• 24 июля 2023
Абсолютно пофиг, даже если расстреляют без суда и следствия. Там честных и чистых нет.
МариЧе• 24 июля 2023
Ответ длячир
Конечно сама тема не смешная но шутка просто охренительная👍
-Ань-• 25 июля 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Зверніть увагу, на фоні якого прапора він фотографується!