Поміркована думка• 24 июля 2023
Циклювання шліфовка паркету хто робив?
Хто таке робив, розкажіть скільки часу зайняло все та головне питання - чи багато було пилу? Його потім реально прибрати? І як підготуватися - меблі у плівку затягували?
Поміркована думка
• 24 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Меблі виносили . Швидко все зробили,ще й лаком покрили за один день.
Всі меблі?
У нас шафа вбудована, її не винесеш(
Бойцовская• 24 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Всі меблі?
У нас шафа вбудована, її не винесеш(
Те що виноситься...вбудовані меблі не треба .
сою не люблю• 24 июля 2023
Пилу небагато, там є спеціальний мішок для цього. Ми на вбудовану шафу по периметру скотчем клеїли захисну плівку.
НаБалКоніХодять• 24 июля 2023
а мне интересна средняя цена
девочки напишите, пожалуйста, сколько сейчас берут спецы
Поміркована думка
• 24 июля 2023
Ответ длясою не люблю
Мене чоловік лякає що пилу ну дуже багато і в ньому буде просто все, і прибирання там на 3 дні потім. А з маленькою дитиною вдома для мене це прям проблема(
Поміркована думка
• 24 июля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
а мне интересна средняя цена
Я зустрічала від 200 грн за кв м
сою не люблю• 24 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Прибирати, звичайно, прийдеться. Але, якісно всі щілини закриєте й не одразу після циклювання відкриєте, а коли вже пил уляжеться, то все не так страшно. Ми в цій кімнаті зі вбудованою шафою повний ремонт робили з биттям штроб в стінах. Отам пил. Але в шафі було все нормально.
До речі, а що у вас за дерево? Бо сосну, наприклад, можна всього пару циклювати
Электричка• 24 июля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
а мне интересна средняя цена
Я реставрировала паркет в 2020 году. 1 кв.м. обошёлся примерно 500 грн. Но я выбирала качественные материалы, названия сейчас уже не скажу.
Там-тарарам• 24 июля 2023
Муж пару лет назад сам реставрировал, пыли больше от штробления стен, чем от циклевки паркета