Робот Вертер• 24 июля 2023

Ну що? Ви вже сходили на Барбі? Я так

Марно витрачені гроші... У відгуках читала, як дівчата по 2 години ридали в туалетах кінотеатру, а чоловіки задумливо ті 2 години курили і думали... Ну таке...
Краще б про мізогонію зняли б фільм.. Як одна Барбі винищує іншу бо та інша на 20 грамів товща від неї, на 1% розумніша і тд.. Що б жіночки подивились на себе зі сторони. Там навіть є велика промова.... Хм... Суспільство хоче.. Не, то не суспільство, то тупо одна жінка вимагає від іншої.. А мужики хочуть простого.. Що б жінка була тупа і сексі і не виносила мозг.. А от жінка від жінки хочееееее
В общем не зайшло
Застряла• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
На Оппенгеймера идти или ждать в домашнем прокате? Такие отзывы неоднозначные.
йдіть! Після Дюни це єдине гідне кіно за 2 роки

автор Робот Вертер • 24 июля 2023
Ответ дляcomeonbabyloosecontrol
Ходила вчера, не понравилось. Тупо весь фильм просидела с каменным лицом. Ни юмора какого то минимального, ничего. Красивая Марго, но на ней одной фильм не вытянешь. Не фильм, а пост в твиттере о важности феминизма (мы все и так это знали)
Да, Марго красива, ото один +
Жирафовое варьенье• 24 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
А ви як зрозуміли??
В минулих темах десь розгорнуто писала, лінь знову писати :))))
Единорог помог• 24 июля 2023
Я жду в оригинале. Дубляжи не смотрю. И куклу бы купила по фильму. Там кукла президентша хороша, молд Пазет.
Губной рояль• 24 июля 2023
Ответ дляЗастряла
Огроменное спасибо!
Я таки фанат последней Дюны и очень жду продолжение.
автор Робот Вертер • 24 июля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Аа, то б то ви пропонуєте мені шукати ваші відгуки... Дивне почуття гумору у вас
Пульт от линолеума• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Цікаво, але тільки, якщо викинути 1.5 години суду і розсусолювання про те, хто був чи не був комуністом. Раджу заздалегідь прочитати біографію фізика на Вікі і ще є класне відео англійською від Veritasium.
Застряла• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Огроменное спасибо!
Тоді точно йдіть!
ПочтальЁнша• 24 июля 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Не ходила и не собираюсь
Я тоже. Можно будет когда выложат на сайте глянуть, из-за чего так много шуму))

Единорог помог• 24 июля 2023
Ответ дляЗастряла
яка ж хєрня то Маріо! Я фанат, у мене є нінтендо світч і всі ігри Маріо. Взяли і зіпсували все
Мульт Марио никому в семье не понравился.
Трільчиха• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Йдіть
Найкращий фільм за останні роки
КапитанльнаЯ• 24 июля 2023
Барби шлак
автор Робот Вертер • 24 июля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Барби шлак
Ви точно охарактеризували))
Советчица Года• 24 июля 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
У нас прям бум. Идут подростки на премьеру в барби-стайл.
Була б я підлітком, теж так пішла би) Не заради фільму, а заради усього того наряджання)
Куплю орехи• 24 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Да, Марго красива, ото один +
А мені вона взагалі не красива,і на цю роль могли б знайти когось з більш ляльковою зовнішністю
автор Робот Вертер • 24 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Я її люблю то мені вона гарна)) бо асоціяціїї зовсім інші))
ВсеПроВсехЗнаю• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Йдіть
Найкращий фільм за останні роки
Хлопцю 12 років буде цікаво?
Унция яда• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Идти. Тоже думала обойдусь теликом дома, но масштаб фильма и самой истории и ее значения для всех нас большой экран передает как нельзя лучше.
Кашка-маняшка• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Цей фільм не видовищний в плані спецефектів. Але дуже сильний сценарій. Йдіть обов´язково, такі фільми знімають раз на декілька років.

VitalinkaGL• 24 июля 2023
Едем в воскресенье на Барби.
у нас бум,епт.
билетов тупо нет нигде)
нам просто повезло)
мне как мне,а малой точно пониавится,сына ,12 лет не берем,он сказал,что за п.....
Застряла• 24 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Хлопцю 12 років буде цікаво?
я не знаю. Мій 20-річний прийшов і сказав: йдіть прям зараз
ВсеПроВсехЗнаю• 24 июля 2023
Ответ дляЗастряла
Дякую. Ще думаю, там обмеження 16+, сексуальні сцени є?
Унция яда• 24 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Хлопцю 12 років буде цікаво?
Нет. Кино для осознанной аудитории на 3 часа.
ВсеПроВсехЗнаю• 24 июля 2023
Ответ дляУнция яда
Зрозуміла. Дякую.
Застряла• 24 июля 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Едем в воскресенье на Барби.
у нас бум,епт.
билетов тупо нет нигде)
нам просто повезло)
я в середу з подружками йду. Щось і не дуже хочеться...
Але одна типу блогер, вона вже рожевий манікюр зробила. А ми удвох так)))
Трільчиха• 24 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Хлопцю 12 років буде цікаво?
Складно сказати
Хлопці в 12 різні бувають
Можна спробувати
Застряла• 24 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Є пару сцен
Унция яда• 24 июля 2023
Ответ дляЗастряла
Є пару сцен
Я никогда как то не видела Флоренс Пью раньше в кино, но она настолько секси, что мне на ее сценах было немного неловко...
Застряла• 24 июля 2023
Ответ дляУнция яда
ага)))
Джага-джага• 24 июля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Не сподобалось. Ідею про патріархат кинули в обличчя, не потрудившись навіть загорнути в якусь метафору або алегорію. Фільм мав непоганий потенціал і кілька непоганих ’початків’, які нікуди не розвинули. Якби це було про розбивання дитячих мрій об сувору дійсність дорослішання і реального світу - було б цікавіше. Фільм незрозуміло на кого орієнтований. Малим дітям точно не цікаво. Їх мамам там нічого нового не сказали. Місцями є шкідливі наративи і забагато стереотипів. Кінцівка просто дурнувата. Феміністкам теж не сподобається.
Катя осадча ти ?)))
Що там юрко твій ?33 мільйони все таки простроіть на списаний сценарій чужого фільму ?
А поворознік реально вам герой ?(((