Робот Вертер• 24 июля 2023
Ну що? Ви вже сходили на Барбі? Я так
Марно витрачені гроші... У відгуках читала, як дівчата по 2 години ридали в туалетах кінотеатру, а чоловіки задумливо ті 2 години курили і думали... Ну таке...
Краще б про мізогонію зняли б фільм.. Як одна Барбі винищує іншу бо та інша на 20 грамів товща від неї, на 1% розумніша і тд.. Що б жіночки подивились на себе зі сторони. Там навіть є велика промова.... Хм... Суспільство хоче.. Не, то не суспільство, то тупо одна жінка вимагає від іншої.. А мужики хочуть простого.. Що б жінка була тупа і сексі і не виносила мозг.. А от жінка від жінки хочееееее
В общем не зайшло
Я б такое не носила, но продаю• 24 июля 2023
Я все одно не пішла б, але ваша рецензія на фільм теж дивна)
Робот Вертер
• 24 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
это музыкальный фильм?
Ну є кілька пісеньок.. Таке
Шалена красуня• 24 июля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Точно, нічого не зрозуміло і зовсім не цікаво
Робот Вертер
• 24 июля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну бо я людина із своїм сприйнятям
Пройнялась відгуками... І витратила кілька годин даремно
Пожарник• 24 июля 2023
Ну так оно по сюжету и понятно было, что будет дурня. Просто модно стало снимать фильмы по детским играм-один Марио полтора лярда собрал, что уж про Барби говорить. Бизнес есть бизнес
Губной рояль• 24 июля 2023
После фразы одной советчицы, что 40-летний Гослинг выглядит как пидорок, не смогла уже проникнуться историей
Робот Вертер
• 24 июля 2023
Ответ дляПожарник
Реклама Маттел точно...
Видно, дуже впали продажі
Ответ дляРобот Вертер
Ну бо я людина із своїм сприйнятям
Так, ви через свою призму відчуття від перегляду пропустили і це круто, але на мою думку не чітко обмотивували, чому не сподобалось. Тобто якби я вагалась то мене б не переконав ваш відгук
Губной рояль• 24 июля 2023
На Оппенгеймера идти или ждать в домашнем прокате? Такие отзывы неоднозначные.
Пожарник• 24 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Реклама Маттел точно...
Видно, дуже впали продажі
Ну они одни из спонсоров фильма, официальных, это и не тайна
Жирафовое варьенье• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Я дуже хороші чула, хоча сам фільм - не мій тип.
Робот Вертер
• 24 июля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Аа.. Ви в цьому сенсі.. То ж я навпаки, не витрачайте даремно час і гроші бо то просто ні про що
Пожарник• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Его уже год в сетях полощат, с тех пор как первые кадры сняли
Стервочка• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
идите в кино, момент взрыва, не так мощно будет выглядеть на ноутбуке. Да и в целом, такие фильмы лучше на большом экране смотреть
Застряла• 24 июля 2023
Ответ дляПожарник
яка ж хєрня то Маріо! Я фанат, у мене є нінтендо світч і всі ігри Маріо. Взяли і зіпсували все
comeonbabyloosecontrol• 24 июля 2023
Ходила вчера, не понравилось. Тупо весь фильм просидела с каменным лицом. Ни юмора какого то минимального, ничего. Красивая Марго, но на ней одной фильм не вытянешь. Не фильм, а пост в твиттере о важности феминизма (мы все и так это знали)
Ответ дляРобот Вертер
Рекламна кампанія у них до речі дуже потужна, масовий психоз прямо)
Жирафовое варьенье• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Він і до того так виглядав, відверто кажучи.
Пульт от линолеума• 24 июля 2023
Не сподобалось. Ідею про патріархат кинули в обличчя, не потрудившись навіть загорнути в якусь метафору або алегорію. Фільм мав непоганий потенціал і кілька непоганих ’початків’, які нікуди не розвинули. Якби це було про розбивання дитячих мрій об сувору дійсність дорослішання і реального світу - було б цікавіше. Фільм незрозуміло на кого орієнтований. Малим дітям точно не цікаво. Їх мамам там нічого нового не сказали. Місцями є шкідливі наративи і забагато стереотипів. Кінцівка просто дурнувата. Феміністкам теж не сподобається.
Робот Вертер
• 24 июля 2023
Ответ дляГубной рояль
Я вже почекаю в гарному стані його..
В дома домашній кінотеатр і звук і екран)
Робот Вертер
• 24 июля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Кожен розуміє фільм в міру своєї усвідомленості.
А ви як зрозуміли??
Жирафовое варьенье• 24 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
это музыкальный фильм?
Не зовсім, хоча там є один танець, і його хореографія мене приємно вразила.