Я на хвилинку• 25 июля 2023

Ви згодні, що вигляд жінок у 30+ залежить від особистого щастя і влашнованості

Звернула у вагу на жінок і дівчаток 30+, котрі були не дуже гарні в юності, але прямо розцвіли зараз.
Просто інші люди - не впізнати.
Звісно, що більшість з них мають гроші і час на спорт, догляд, можливість користуватися послугами масажистів і перукарів.
Ці жінки не мають вкалувати на роботі, більшість працюють у своє задоволення.
Тобто наявність надійного тилу дозволяє займатися собою.

При цьому деякі дівчата, котрі були ну дуже гарні в юності, у віці ближче до 35 дуже здали в плані зовнішньості. Це відбувається у випадку, коли жінка має безліч зобов´язань і все тягне на собі :діти, забезпечення родини, хворі батьки і т.ін. Навіть, якщо вона добре заробляє, то це геть занадто на жіночі плечі і втома однак проступає темними колами на обличчі, а зайві кіло осідають на боках
А які у вас спостереження?
Чи згодні ви, що негарна дівчинка може стати гарною жінкою з роками за певних умов (пластику я не беру до уваги ні в якому разі, про перешиті носи-щелепи-груди не говоримо)?

А які ваші спостереження?
НеВРотик• 25 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Покажіть
я їх не фоткала
Несу добро людям• 25 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
я їх не фоткала
То може Ви маєте на увазі жінок, які взагалі за собою не доглядають? Чи з суттєвими фізичними вадами? Бо ми обговорюємо тих, хто піклується про себе і свою свою вроду.
Свідок Перемоги• 25 июля 2023
Вот это слово ’ устроенность’ многое говорит о типе мышления. По вашей логике, мужья тех женщин, которые не должны работать, выглядят очень плохо. Потому что работают только они. И решают все проблемы только они, их женщины ’ устроились’ за счёт мужчин и используют их как рабочую силу.
НеВРотик• 25 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Нікітюк просто стала більш доглянутою, але лишилась такою ж негарною, як і була.
А Могилевська навіть симпатичною ніколи не була.
страшною її точно не назвеш. Вона цікава жінка
НеВРотик• 25 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
та ні без вад, але чесно кажучи дуже рідко зустрічала геть негарних жінок.
Несу добро людям• 25 июля 2023
Ответ дляНеВРотик
Так і симпатичною її важко назвати. От якраз визначення «цікава» їй підходить
НеВРотик• 25 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
для мене симпатична та людина, на яку приємно дивитися. На неї дивитися приємно.
НеВРотик• 25 июля 2023
СИМПАТИЧНИЙ, а, е. 1. Який викликає симпатію, прихильне ставлення до себе (про людину);
котопёс• 25 июля 2023
Я скорее счастлива, чем нет. Но выгляжу как говно. Потому что лень и исходник изначально паршивый.
Но мне с детства внушали что девочка должна быть не красивой, а умной, поэтому мне норм.
Непогодка• 25 июля 2023
Від влаштованості не залежить, є такі ліниві коровки, що маючи умови не хочуть напрягатися вже..
Kosulia15• 25 июля 2023
Прямой связи не вижу. Знаю девушку, с больным ребенком инвалидом, она прекрасно выглядит и ухаживает за собой.
И есть одноклассница, которая хорошо вышла замуж, красотой какой-то никогда не отличалась, не работает, занимается только детьми(а они уже взрослые 16 и 10 лет), постоянно кудато ездят на отдых, но при этом выглядит ну очень плохо, мешки под глазами, лишний вес, ну шея и руки обвешаны золотом :))
Бідося• 25 июля 2023
Частково.
Щоб гарно виглядати - треба мати ресурс і бажання вкладатися в свою зовнішність. Чомусь всі акцентують увагу на першому але не зважають на друге. Хоча я особисто знаю дівчат, які займаються спортом удома чи в недорогих залах без тренерів, фарбуються дешевими фарбами, гель-лак самі освоїли для економії. Тож точно можу сказати, що гарний вигляд це не лише про гроші (а якщо мова про фігуру - то скільки б тренерів і в якому залі ви не оплатили, без власних зусиль і контролю харчування нічого не буде).
Але знаю й жінок, які просто не вважають за потрібне вкладатися у зовнішність. Живуть в достатку, їздять на непоганих автомобілях, відпочивають в хороших готелях, а зовнішньо абсолютно нічого видатного, і точно програють зовнішньо тим, хто собою займається при невеликому бюджеті.