Допоможіть знайти• 25 июля 2023

Манікюр Київ

Дівчата, підкажіть гарний стерильний салон для ідеального звичайного покриття в Києві, бажано на Оболоні
Буду вдячна
Вся в кредитах• 25 июля 2023
стерильно только в операционной... оно вам надо?
Повелитель бітка• 25 июля 2023
Я вже вас бачу в операційній, а за столом вам Хауз робить покриття, а сестра асестує йому
Каркуша Клара• 25 июля 2023
Радуга на Йорданской. Мастер Аня делает классно. Все стерильно.
КаваЗМолоком• 25 июля 2023
MVK в Оболонь Резиденс
автор Допоможіть знайти • 25 июля 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Дуже вдячна Вам!
А то думала що вже загубиться тема серед жартів про операційну
автор Допоможіть знайти • 25 июля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
MVK в Оболонь Резиденс
Дякую!
БеллаДонна• 25 июля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Дуже вдячна Вам!
Зараз ще про пластикові нігті-пиріжки буде, чекайте 😂 Це ж порадниця)
Вилами по Воде• 25 июля 2023
Я хожу в prostobeauty_nail_studio,около года. Но я только к одной девочке хожу.
Санта Барбара• 25 июля 2023
https://instagram.com/_irinaa_nails?igshid=
Чтооооооооооо?• 25 июля 2023
Студія манікюра Mimi Miss. Метро Минская. Очень нравится.