Бодіпозітівна• Изменено 25 июля 2023

Чиї чоловіки мають дітей від попередніх шлюбів, Вам не образливо

Що Ви працюєте нарівні зі своїм чоловіком та кладете зароблені кошти в загальний сімейний бюджет, а Ваш чоловік мало не більшу частину (або половину) доходу віддає колишній дружині, щоб та утримувала іх спільних дітей?
Ми зараз не кажемо про донорів, які лише зачали, а допомагають раз у пів року. Мова про гарних батьків, які дають кошти на їжу/одяг/репетиторів/секції/відпочинок. Тобто, аби Ваш чоловік не давав ці кошти, Ви взагалі могли б не працювати або працювали на пів ставки, чи витрачали б своє зароблене на власні потреби/потреби своїх дітей/відкладали б на щось.
Завжди цікаво було, чи не образливо Вам?
Моя подруга вийшла заміж бездітною, це її перший шлюб. А в чоловіка вже була дитина.
Потім народилась їх спільна дитина. З сімейного бюджету подруга та її чоловік виділяють мало не половину, подруга навіть скуповує все, враховуючи двох дітей, бо знає, що так чи інакше батько буде давати своїй старшій дитині кошти на одяг, наприклад. Подруга вишукує по акції в не сезон, щоб трохи зекономити і віддати з бюджету не 3 тис в розпал сезону на зимову куртку, а купити її на розпродажу за 1,5 тис. І так у всьому.
Каже, що сама обрала свого чоловіка та знала, що у нього є дитина, але признається, що інколи задається питанням, чому вона була вимушена виходити на роботу, коли дитині ледве виповнилось два роки, в той час, як колишня дружина сиділа в декреті до шести років, коли була заміжня за чоловіком подруги
ОливьЕЖечка• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Я не тесала на увазі. Не розумію, чому молоді, бездітні дівчата обирають собі в чоловіки аліментщиків.
Аби то жінка 40+ з власними дітьми - інша розмова
а навіщо їм ваше розуміння

sur_sur• 25 июля 2023
У кожного свій вибір і свої жаби.
КондуктЕр тролейбуса• 25 июля 2023
У нас раздельный бютжет, не ложу все свои деньги в общий котёл, он тратит на детей только свои деньги. Только на еду, комуналку пополам. Поэтому, при одинаковом доходе, у него долги, а у меня сбережения.
Девальвация• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
А те, що недодає Вам чогось чи Вашим спільним дітям міг би дати більше - не турбує?
Ну це вже жадібність. Так можна і про батьків казати - нащо твоєму батькові операція на глаукомі, краще на ці гроші в Париж полетимо.
Замулена ріка• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Все це так, але ж на практиці: подруга вийшла на роботу у два роки дитини тому, що коштів не вистачало на той рівень життя, який вона хотіла. Аби в чоловіка не було дитини від попереднього шлюбу і туди не йшли б кошти - подруга сиділа б вдома стільки, скільки вважала б за потрібне та скільки б потребувала її дитина, а не слухати щодня перед приходом в садок крики та плач власної дитини, яка не була готова до садка і бігати на безкінечні лікарняні, поки дитина не адаптувалась.
Ви трошки натягуєте реальність на глобус. Якщо б в нього не було тієї дитини то це був вже інший чоловік, він іде в комплекті з деякими умовами і їх неможливо зовсім нівелювати. По-друге, вона б сиділа ’скільки хоче’ тільки б якщо чоловік на це погодився і давав грошей, а як сказав би ’шуруй на роботу’ то прийшлось би йти. Це теж реальність - в кого гроші той і буде замовляти музику. Отже нема чого переживати як би воно могло бути
пАлАвинкА• 25 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
Ну як трое дітей то мабуть 50 % і вийде все законно ))
Ну так троє дітей (50÷3 = десь приблизно 15%*2=30% -- на дітей від першого шлюбу),тобто 30% на дітей від першого шлюбу чоловікові з/п
автор Бодіпозітівна • 25 июля 2023
Ответ дляsur_sur
’чому вона була вимушена виходити на роботу, коли дитині ледве виповнилось два роки, в той час, як колишня дружина сиділа в декреті до шести років, коли була заміжня за чоловіком подруги’

Тому що перша дружина виходила заміж за хлопця, який не мав дітей та обов,язків когось утримувати.
Мабуть, таке вже написали))
Саме так

sur_sur• 25 июля 2023
Ото вам тяжко, весь час думати, чому хтось вчинив так чи інакше?
На себе часу вистачає?))
Замулена ріка• 25 июля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Тогда прячьте ваши накопления получше. Потому что при разводи их поделят как и его долги
КондуктЕр тролейбуса• 25 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Хочу купить квартиру на своего сына.
Kosulia15• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
В чем разница то?
Я не считаю детей помехой для отношений.
А если отец детей помогает, то это ему только +. Сразу понимаешь, что человек адекватный
пАлАвинкА• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Тому,що чоловіків менше ніж жінок( і з цих чоловіків половина негодящих( алканавтів,наріків,абьюзерів,алканавтів,альфонсів,голубий чи просто хворих на голову)
Девальвация• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Так бажаний рівень життя їй не дитина від першого шлюбу підісрала, а чоловік, який мало заробляв. Було ж видно, що він 40 тис. заробляє і 38 тис. витрачає. Це могли бути не тільки діти, а і кредити на бізнес, іпотека, борги мафії і таке всяке. Оборот коштів наче є, доходу нуль.
Снегопадка• 25 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Я про деньги семьи говорю, а не деньги жены/мужа.
А що то означає « деньги семьи» а якщо в чоловік тути в ті деньги кладе 2 тис грн а дружина 20? Ну то ій доводиться і свого довбня везти на море і його дітей? Весело ))) ну аби ій подобалось , хай возить , В мене до речі є така знайома , зодила гуляла з ним поки він ще був одружений , ій що не говори зоч суи в очі все божа роса -Він хороший -то дружина стерва ))) ну ладно , Коли дружина нарешті його вигнала прийшов до знайомоі жити , одружились народили дитину , він ніде не робить сидить вдома типу дитину нянчить ( там дитина вже в школу пішла ) а нова дружина сплачує аліменти і на море возить , всім все подобається у кожного свій шлях
Замулена ріка• 25 июля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Хочу купить квартиру на своего сына.
Сын совершеннолетний? Если нет, то будет помоему требоваться согласие вашего мужа, сам сын купить квартиру не может, а если вы платите и оформляете на него то требуется согласие супруга вроде.
Позаземний розум• 25 июля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
А если родители живут в разных городах?
Договариваться, один больше с ребенком, другой забирает на каникулы/выходные и больше платит. У нас привыкли навешивать детей на мам и считают это нормой. Папа шляется, находит вторую, третью, живет в свое удовольствие и платит алименты с официальной копеечной зарплаты.
Позаземний розум• 25 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Поддерживаю. Всегда возникает желание побыть добреньким за чужой счет. А вот когда оказывается что папе кроме того чтоб всю зарплату уносить в старую семью еще нужно одеться, поесть, заплатить за квартиру и какие-то еще удовольствия для себя, то все нормализуется.
Папа не может содержать одну семью, пусть не заводит вторую.
Бринзолетта• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Мой муж очень хорошо обеспечен, мы не чувствуем себя обделенными🙂
ОливьЕЖечка• 25 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
згода батька дитини, а не чоловіка матері.

Замулена ріка• 25 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Как-то так и есть. Но раз уж завел то будь добр крутиться потому что у всех тут разные интересы.
Ясамаякрасивая)• 25 июля 2023
А как маме, первой жене, одной все это покупать и работать с ребенком на голове, не хотите обсудить?
Если что, я не бывшая, замужем давно, с мужем у нас брак первый и единственный, дети общие.
КондуктЕр тролейбуса• 25 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Совершеннолетний. Мы за границей. Квартира будет с договором моего пожизненного проживания и он, якобы, будет мне должен деньги за неё. И не думаете, что я такая стерва, в отношении мужа. Его родители купили ему дом на таких же условиях, поэтому двум предыдущим жёнам ничего не досталось.
Позаземний розум• 25 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Особо не хотят крутиться, видите. Жены между собой отношения выясняют, потому что мужчины никакашки.
Домашка• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Знову ж, на практиці, ваша подруга знала, на що погоджується, коли виходила заміж за чоловіка з дитиною і більше того, свідомо вагітніла у таких умовах. Можна було б, наприклад, домовитися про зустріч накопичення певної подушки на стільки років декрету, скільки хотілося б, перед тим, як вагітніти. Як на мене, в будь-якій ситуації доволі дивно постфактум предʼявляти претензії через обставини, про які ти знав з самого початку. Умовно, це не так, що вона на девʼятому місяці, а тут зʼявляється дитина з попереднього шлюбу і каже «віддавай пів квартири та машину».
Я не тону• 25 июля 2023
Складне питання.
Але за себе розповім
В мене чоловік вдівець.Переший був жлоб.

Не давав на дитину ні копійки. я все сама. Вийшла вдруге, коли було за 40.В 42 народила другу дитину
В чоловіка дві доньки від попереднього шлюбу.
Забеспечив всім, машина. квартира кожній, дівчата вже заміжні.
Допомагає і зараз.
Я працюю теж, зараз чоловік на фронті.
Старша донька за кордоном, в травні народила сина.Все, що сттосується подарунків- було на мені.
Але він допомагає моїй дитині від першого шлюбу.
Рідний батько навіть гривні не дав
Баба Йога• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
А у всех женщин в 40+ есть дети?
Замулена ріка• 25 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Жен можно понять, их интересы диаметрально противоположны и поэтому все призывы ’а почему ты раньше не смотрела и не поняла что у него ребенок которому он отдает все’ как-то уже не очень и актуальны.
Баба Йога• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
А причина развода какая у него? Не ваша ли подруга?
Міряно-переміряно• 25 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Мало кто платит даже с минималки
ША! я прийшла!• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
По тем же причинам, по которым бездетные молодые люди выбирают в жены/сожительницы женщин с детьми