Бодіпозітівна• Изменено 25 июля 2023
Чиї чоловіки мають дітей від попередніх шлюбів, Вам не образливо
Що Ви працюєте нарівні зі своїм чоловіком та кладете зароблені кошти в загальний сімейний бюджет, а Ваш чоловік мало не більшу частину (або половину) доходу віддає колишній дружині, щоб та утримувала іх спільних дітей?
Ми зараз не кажемо про донорів, які лише зачали, а допомагають раз у пів року. Мова про гарних батьків, які дають кошти на їжу/одяг/репетиторів/секції/відпочинок. Тобто, аби Ваш чоловік не давав ці кошти, Ви взагалі могли б не працювати або працювали на пів ставки, чи витрачали б своє зароблене на власні потреби/потреби своїх дітей/відкладали б на щось.
Завжди цікаво було, чи не образливо Вам?
Моя подруга вийшла заміж бездітною, це її перший шлюб. А в чоловіка вже була дитина.
Потім народилась їх спільна дитина. З сімейного бюджету подруга та її чоловік виділяють мало не половину, подруга навіть скуповує все, враховуючи двох дітей, бо знає, що так чи інакше батько буде давати своїй старшій дитині кошти на одяг, наприклад. Подруга вишукує по акції в не сезон, щоб трохи зекономити і віддати з бюджету не 3 тис в розпал сезону на зимову куртку, а купити її на розпродажу за 1,5 тис. І так у всьому.
Каже, що сама обрала свого чоловіка та знала, що у нього є дитина, але признається, що інколи задається питанням, чому вона була вимушена виходити на роботу, коли дитині ледве виповнилось два роки, в той час, як колишня дружина сиділа в декреті до шести років, коли була заміжня за чоловіком подруги
Кров з молоком• 25 июля 2023
Я считаю, что это справедливо. Вторая жена выходила замуж сознательно, зная обстоятельства. И к слову, если она разведется, ей и алименты меньше положено.
Конечно, если бы муж тратил на первую семью больше денег, чем на нашу, я бы с ним этот вопрос оговорила (если нормально зарабатывает, не про минималку речь), ущемлять нашего ребенка не позволила бы.
Незламна Україна• 25 июля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Мой бывший муж уже оставил меня с ребенком. На алименты я даже и не подавала
Так это ваши проблемы, что вы не таскаете его по судам. Мой вам совет, подавайте на алименты. Ему рано или поздно придется выплатить. Знакомому предложили хорошую работу заграницей, то бегом выплатил 140 тыс, а то не пропускали на границе. Мой муж, когда попал в ЗСУ, то говорит, что у злостных не платильщиков, которые попали с ним на службу, быстро деньги начали высчитывать с боевых. Там сейчас с этим строго
Замулена ріка• 25 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
То есть с новой женой и детьми папа может ездить и при этом его ребёнок от первого брака будет сидеть дома. И это нормально?
Если его новая жена зарабатывает намного больше чем его бывшая или он то да, будет сидеть дома потому что родители этого ребенка не тянут его возить, а родители другого ребенка тянут
Снегопадка• 25 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ну як іздять за гроші новоі дружини то так нормально , якщо за батькові -то нехай якось і половину тим оплатить
Ответ дляБодіпозітівна
Це ж форум. Цікаво обговорити
’чому вона була вимушена виходити на роботу, коли дитині ледве виповнилось два роки, в той час, як колишня дружина сиділа в декреті до шести років, коли була заміжня за чоловіком подруги’
Тому що перша дружина виходила заміж за хлопця, який не мав дітей та обов,язків когось утримувати.
Мабуть, таке вже написали))
Позаземний розум• 25 июля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Это исправимо жизнью.
И_В_офигительных_штанах• 25 июля 2023
Нет, потому что у нас раздельный бюджет и есть расходы, которые на муже. Я не вижу смысла в общем бюджете, если у мужчины есть дети от прошлых браков
Бодіпозітівна
• 25 июля 2023
Ответ дляХолодная каша
Лучше с таким не связываться. Особенно женщинам без детей. Ну разве что, мужчина очень обеспечен.
Коли у жінки вже є діти від попередніх шлюбів - це одне. Так як живуть всі в одній родині і новий чоловік так чи інакше приймає участь у вихованні та й фінансово допомагає.
А от коли молода дівчина без дітей виходить за аліментщика - то вже якась проблема у неї з самооцінкою
ША! я прийшла!• 25 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Он давал на содержание ребенка ту сумму, которую считал посильной. С этого года давать деньги на содержание ребенка он перестал, потому что в конце прошлого года взял ипотеку
Позаземний розум• 25 июля 2023
Все решается просто. Не надо делить деньги. Мама и папа - два равноценных родителя. Ребенок неделю у мамы, неделю у папы, траты на все необходимое одинаковые, учат уроки, возят в школу, кружки, на отдых одинаково, свободного времени одинаково. Тогда ни у кого претензий не будет, будет взаимопомощь и понимание.
Міряно-переміряно• 25 июля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Значит то ещё не совсем пропащие мужики, у меня БМ злостный должник алиментов, 17 лет должник и нет у него ничего.
Ни машины, ни квартиры на нём, наверное работает неофициально, такого говнюка в военные не возьмут.
Как с козла молока
ОливьЕЖечка• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
то ви хочете обговорити цих проблемних дівчат?
ША! я прийшла!• 25 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
А если родители живут в разных городах?
Бодіпозітівна
• 25 июля 2023
Ответ дляБринзолетта
Мой муж не отдает мои деньги на содержание его ребенка, сам этим занимается всем и я даже не вникаю
А те, що недодає Вам чогось чи Вашим спільним дітям міг би дати більше - не турбує?
Замулена ріка• 25 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Поддерживаю. Всегда возникает желание побыть добреньким за чужой счет. А вот когда оказывается что папе кроме того чтоб всю зарплату уносить в старую семью еще нужно одеться, поесть, заплатить за квартиру и какие-то еще удовольствия для себя, то все нормализуется.
ОливьЕЖечка• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
ну там же проблема з самооцінкою, ви ж самі кажете
Кров з молоком• 25 июля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
А если родители живут в разных городах?
Да если даже в разных концах одного большого города, как у нас - ехать 30 км в школу? В кружки каждый день? У ребенка там друзья и тд. Заведомо провальный план))
Білка в колесі• 25 июля 2023
Ответ дляША! я прийшла!
В возрасте старше 30 найти нормального мужчину без детей и бывших жен сложнее
Но не невозможно.
Снегопадка• 25 июля 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Це потрібно обговорювати з чоловіком,зарплатня дружини -це її гроші (а не спільні),а чоловік хай забезпечує сім´ю, себе та дитину від першого шлюбу(якась частка,але не 50%,а 25% тільки зарплати чоловіка)
Ну як трое дітей то мабуть 50 % і вийде все законно ))
Бодіпозітівна
• 25 июля 2023
Ответ дляДомашка
Думаю, що з такими чоловіками має бути інша модель сімейного бюджету. Або інший формат стосунків. Його діти і його з ним стосунки- їх справа, але вони не мають відбирати частину ресурсу іншої жінки. Бо у дитини є рідна мати, яка має обовʼязок утримувати дитину нарівні з батьком, а не перекладати це на іншу жінку
Все це так, але ж на практиці: подруга вийшла на роботу у два роки дитини тому, що коштів не вистачало на той рівень життя, який вона хотіла. Аби в чоловіка не було дитини від попереднього шлюбу і туди не йшли б кошти - подруга сиділа б вдома стільки, скільки вважала б за потрібне та скільки б потребувала її дитина, а не слухати щодня перед приходом в садок крики та плач власної дитини, яка не була готова до садка і бігати на безкінечні лікарняні, поки дитина не адаптувалась.
Замулена ріка• 25 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
Якщо в новому шлюбі ще дитина то вже не 50% туди, а третина.
Кров з молоком• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Тогда ей надо было искать без детей. И сидела бы себе)
заварний look• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Видимо этот муж очень мало зарабатывает. Не думаю что он первой жене дает действительно существенные суммы. Любая нормальная НЖ быстро бы пресекла неадекватную помощь в ущерб себе и своему ребенку, за свой счет. Вася платит три копейки и цены себе не сложит, вместе с НЖ. Вы там свечку не держали, а трындеть можно что угодно. Вот так и есть скорее всего.
Екатерина27• 25 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
Я про деньги семьи говорю, а не деньги жены/мужа.
ОливьЕЖечка• 25 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
то ви прийшли попліткувати про вашу подругу?
Бодіпозітівна
• 25 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Что значит доить?
Отец не должен обеспечивать своих детей?
Хотела б я посмотреть на ваших дочек, которым бы после развода не помогал муж. Заговорили б по другому
Я не тесала на увазі. Не розумію, чому молоді, бездітні дівчата обирають собі в чоловіки аліментщиків.
Аби то жінка 40+ з власними дітьми - інша розмова