juliia_96• 26 июля 2023

Есть вторая полоска или нет?

Девчата , здравствуйте! Помогите понять, одна я тут вижу вторую очень слабую полоску ? Может быть такое , что это тест такой , либо же можно предположить Б?
kidi_cow• 26 июля 2023
Є
i_sho• 26 июля 2023
є полоска
Ksanka_23• 26 июля 2023
есть... повторите завтра на первую утреннюю мочу. моей такой полосочке уже 12-й год...
marata• 26 июля 2023
Може й тест такий бути, що ту другу видно ледь, але то не воно
Anjutka-Anjuta• 26 июля 2023
Есть вторая, отлично видно
Еленочка_Леночка• 26 июля 2023
Есть
GaleTTa• 26 июля 2023
Я когда пыталась забеременеть тоже слабую видела, но беременности не было. Потом когда всё получилось, то полоска сразу же через неделю была очень яркая.
Но возможно у каждого своя история
Уаджит• 26 июля 2023
Есть.
автор juliia_96 • 26 июля 2023
Ответ дляKsanka_23
Спасибо , попробую еще завтра !)
bibico• 26 июля 2023
Ви не вагітні, скоріше за все, якщо вже є затримка. Якщо затримки немає - повторіть ні вранішній сечі
89marianna• 26 июля 2023
І я другу бачу)
автор juliia_96 • 26 июля 2023
Ответ дляbibico
Затримка вже пʼятий день
bibico• 26 июля 2023
Ответ дляjuliia_96
Затримка вже пʼятий день
90% Ні
Anna_kohana• 26 июля 2023
Є. Я бачу
Anna_kohana• 26 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Но возможно у каждого своя история
У мене була так як у автора при вагітності
Anna_kohana• 26 июля 2023
Ответ дляbibico
90% Ні
Чому?
Strekoza_81• 26 июля 2023
Для затримки 5днів, дуже примарна друга полоска.
Переробіть тест. Або хгч в динаміці, розставить все по місцях
Lilme• 26 июля 2023
Є!)))
bespe4na_mavpa• 26 июля 2023
Да)
MaргаРитка• 26 июля 2023
Для 5 дня задержки очень слабая полосочка.
Такие бывают до задержки.
Но вам желаю, чтобы полосочка была все таки вторая)
Mary8478580• 26 июля 2023
У меня такой был, ХГЧ в тот же день уже был 114
Florisia• 26 июля 2023
Ответ дляjuliia_96
Затримка вже пʼятий день
І ви досі не здали хгч?)
Оце вы сильна жінка)))
Я б на 3й точно пішла б вже) А на 4й так перша в лабораторії була б до відкриття)))
Байрактарочка• 26 июля 2023
Полоска є! Хто пише шо при затримці 5 днів слабка полоска - то могла бути пізня овуляція і зовсім мало часу пройшло.
Бо коли 100% не вагітна, другоі полоски не видно зовсім, ні під яким кутом, ні під лупою. Якщо другу полоску хоч трохи видно то вагітність є
leka_l• 26 июля 2023
У мене перший тест при вагітності був такий самий.
автор juliia_96 • 26 июля 2023
Ответ дляFlorisia
І ви досі не здали хгч?)
Оце вы сильна жінка)))
Ви знаєте , я вже стільки раз бігом бігла його здавати , той ХГЧ і все марно , на жаль (( тому в цей раз не хочу зайвий раз давати надію примарну
автор juliia_96 • 26 июля 2023
Ответ дляБайрактарочка
Так, овуляція була пізня в цей раз
Florisia• 26 июля 2023
Ответ дляjuliia_96
Так, овуляція була пізня в цей раз
Тримайте кулачки!
Нехай все вдасться!

Я читала історії дівчат, що й на 3й тиждень затримки тільки полоска з´явилась на тесті.
Viktiriia-ec46• 26 июля 2023
Ответ дляБайрактарочка
у мене така була при біохімічній вагітності. тішилась. а потім облом(
Viktiriia-ec46• 26 июля 2023
Ответ дляjuliia_96
як я вас розумію. у мене навіть ХГЛ був 60, а на наступний день КД. не втрималось плідне яйце( тепер теж намагаюсь не робити тести і тим більше не здавати ХГЛ(
Kudlay_• 26 июля 2023
Є, вітаю. Легкої вагітності