Девчата , здравствуйте! Помогите понять, одна я тут вижу вторую очень слабую полоску ? Может быть такое , что это тест такой , либо же можно предположить Б?
Anna_kohana• 26 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Я когда пыталась забеременеть тоже слабую видела, но беременности не было. Потом когда всё получилось, то полоска сразу же через неделю была очень яркая.
Но возможно у каждого своя история
У мене була так як у автора при вагітності
Strekoza_81• 26 июля 2023
Для затримки 5днів, дуже примарна друга полоска.
Переробіть тест. Або хгч в динаміці, розставить все по місцях
MaргаРитка• 26 июля 2023
Для 5 дня задержки очень слабая полосочка.
Такие бывают до задержки.
Но вам желаю, чтобы полосочка была все таки вторая)
Такие бывают до задержки.
Байрактарочка• 26 июля 2023
Полоска є! Хто пише шо при затримці 5 днів слабка полоска - то могла бути пізня овуляція і зовсім мало часу пройшло.
Бо коли 100% не вагітна, другоі полоски не видно зовсім, ні під яким кутом, ні під лупою. Якщо другу полоску хоч трохи видно то вагітність є
Ответ дляFlorisia
І ви досі не здали хгч?)
Оце вы сильна жінка)))
Я б на 3й точно пішла б вже) А на 4й так перша в лабораторії була б до відкриття)))
Оце вы сильна жінка)))
Ви знаєте , я вже стільки раз бігом бігла його здавати , той ХГЧ і все марно , на жаль (( тому в цей раз не хочу зайвий раз давати надію примарну
Ответ дляБайрактарочка
Так, овуляція була пізня в цей раз
Viktiriia-ec46• 26 июля 2023
Ответ дляБайрактарочка
у мене така була при біохімічній вагітності. тішилась. а потім облом(
Viktiriia-ec46• 26 июля 2023
Ответ дляjuliia_96
як я вас розумію. у мене навіть ХГЛ був 60, а на наступний день КД. не втрималось плідне яйце( тепер теж намагаюсь не робити тести і тим більше не здавати ХГЛ(