Трільчиха• 26 июля 2023
Зуб з гранульомою після лікування каналів перестав гноїтися але
Але коли я бігаю то відчуваюяк зуб підстрибує (стукає)
Шо це означає
Куратор дебошей• 26 июля 2023
Що там постійне запалення та треба його видалити. Взагалі з гноєм вже на видалення.
Попихтю та й годі• 26 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Вы безнадежно отстали в стоматологии.
Однозначная• 26 июля 2023
А коли пролікували канали? В мене ліки клали на 2 тижні, потім пломбували канали і десь дні зо три я ще зуб відчувала як Ви.
Куратор дебошей• 26 июля 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Вы безнадежно отстали в стоматологии.
Невже? Нехай автор дасть апдейт по цьому зубу за деякий час.
НЛОша• 26 июля 2023
В мене ще 2 тижні відчувався цей зуб, і десь місяць - якщо спати на тій стороні, де пролікований зуб - зранку встаєш з неприємним відчуттям з тієї сторони
Трільчиха
• 26 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Я так 3 роки вже після лікування
НЛОша• 26 июля 2023
Ви рентген цього зуба робили? Там все в порядку після лікування? Так не має бути 3 роки. Мені лікар ще сказав, що якщо будуть неприємні відчуття - призначить антибіотики
Попихтю та й годі• 26 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Невже. У меня сыну уже 17. А я еще до него лечила зуб. Свищ открылся нсд зубом. Хирург вскрывал и чистил, зуб сохранен. Хотя первый такой как вы был - удалять.
Однозначная• 26 июля 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Більш того, зараз навіть дітям молочні зуби з гранульомою лікують, 6 -річному сину рік тому лікували, пломбували канали.
Куратор дебошей• 27 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Комерція вона така.
Куратор дебошей• 27 июля 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Зуб теж роками непокоїв та «підстрибував»? У автора дуже ясний симптом.
Куратор дебошей• 27 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Я так 3 роки вже після лікування
Напевне я права. В мене схоже було роками.
Однозначная• 27 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Комерція вона така.
Лікування воно таке. А видалити і жити роками без зуба то не лікування.
Куратор дебошей• 27 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Чого без зуба? Дорослим роблять одномоментну імплантацію. Коли кістка здорова. Не всі дорослі зуби підлягають лікуванню каналів. Є приховані канали, система каналів - це назавжди інфекція.
Однозначная• 27 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Я писала про дитину, не помітили?
Куратор дебошей• 27 июля 2023
Ответ дляОднозначная
Я писала про дитину, не помітили?
Помітила, тому й пишу про дорослих. Які жінки язви, дурдом.
А хто з нас відстав в стоматології покаже час.
Успіхів.