ОливьЕЖечка• 27 июля 2023

Где вы встретили своего второго богатого мужа?

И сколько вам лет было на тот момент? Читала, что тут у многих богатые мужчины
ЯсноВидящая• 27 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Набридло, виставте на аукціон у нас, німфоманки і охочі до грошей в чергу стануть :)))
Ну то не факт, що той чоловік захоче будь-якиу іншу. Чомусь же він обрав саме цю жінку, сексу хоче саме з нею, балувати і пестити хоче саме її. Там хімія, енергія саме між ними двома.

Додаю напруги• 27 июля 2023
Головне, аби багатий, я так розумію)
ЯсноВидящая• 27 июля 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
З Греції прилетіли
Конфетний період
Але мені вже набридло
Я писала -він на сексі помішаний (((((
А ви разом живете чи зустрічаєтесь ? Помішаний - то скільки разів на день?
Карамбулкул• 27 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Не факт, що не захоче :) в черзі на бензином просто інших не було :)))
ЯсноВидящая• 27 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Та да. Він відома людина в своєму місті. Гарних, молодих та бажаючих навколо таких чоловіків завжди багато. Але обрав він 47річну жінку.
І на заправках тоді було багато людей і машин. Був період дефіциту палива.
ГонУрова дівка• 27 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
То де зустріли?
В ночном клубе
Карамбулкул• 27 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
звідки знаєте що саме так було?.
ЯсноВидящая• 27 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
звідки знаєте що саме так було?.
Автор того посту вже якось розповідала свою історію.
Карамбулкул• 27 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Не бачила тему. Всяке буває звичайно, але тут багато чого люди розказують))

Чай не пью, только кофе• 27 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
У нього
Щовечора
Чи щоночі
ялозить годину ( а ти терпи ((
Алгонавт• 27 июля 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Вы узнайте сначала не родители ему все купили, ато потом выйдете замуж, а вам контракт и докажи что по любви ты с нашим сыночком, а сыночек без родителей ничего не может (реальная история)
Таких историй вагон, у меня два соседа таких, и третий пример владельц фирмы где я работаю, у пап хорошие бизнеса, а сыновья не могут с простейшимы задачами справиться, зато понтов и хотелок, но никто не развёлся, пока, папы содержат неплохо всех.
Nina1954• 27 июля 2023
Встречный вопрос : а что в Вас есть такого, чтобы быть интересной богатому (т.е. успешному) мужчине?
автор ОливьЕЖечка • 27 июля 2023
Ответ дляNina1954
Всё! А у вас? И вообще, это он должен переживать, как меня заинтересовать
Ангелок з ріжками• 27 июля 2023
Ответ дляАлгонавт
Уже проще спросить как самой стать богатой, чем найти второго мужа который всего достиг сам и родители ему не будут диктовать правила…
ЯсноВидящая• 27 июля 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
У нього
Щовечора
Чи щоночі
ялозить годину ( а ти терпи ((
Не дуже стоїть чи що? Годину терпіти оту м´якість, то звичайно не вогонь 😁 .Хоч би хвилин 10-15, то ще куди не йшло. Але якщо у всьому іншому він чудовий та щей щедрий, то можливо й варто якось себе переконати або вмовити, що не так вже й м´яко. 😁 Пробачте, трохи смішно, але це життя.
Кров з молоком• 27 июля 2023
В мене перший не бідний.в 16 років на вулиці.
Обнимашкина• 27 июля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А дайте ссылку на ту тему, плиз.
это я образно написала ,что надо создать такую тему