Білка в колесі• 27 июля 2023
На что потратить 5 000 гривен. Всё из списка не горит и не обязательно
Результат:
вже голосів:
83 (51.55%)
На оздоровление
27 (16.77%)
На салон красоты
19 (11.8%)
На бытовую технику
17 (10.56%)
Результаты
8 (4.97%)
В долях (в комменты)
7 (4.35%)
На духовную жизнь
Білка в колесі
• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Те саме. Не розумію де в людей зайві гроші коли є постійно збір, чи то я одна такий дурень
Вы прям все свои свободные деньги отдаёте на сборы?
Ответ дляРозбещена цяточка
Двоє нас. Судячи по дизлайку до мого коментаря, то тут якесь зубожіння душі.
Який сенс в цих покупках без нагальної потреби, якщо в разі чого все прийдеться кидати. А так, це може врятувати чиєсь життя. Давайте, ставте свої дизлайки
Бо для них війна закінчилась.
Розбещена цяточка• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Бо для них війна закінчилась.
Для деяких і не починалась
Мона Лиза• 27 июля 2023
Ответ дляРяженка
Меня радует донатить, с одной стороны, как от сердца отрываешь, потому что всегда что-то надо. А с другой - это лучше любого психотерапевта, как будто на какую-то кроху, но причастен к общей цели победы над мерзкими рашистами
Ага, а потом вылезет в новостях про барабаны, сериалы и т.д. - и так мерзко на душе становится. Простой народ от семьи отрывает и донатит, а после такого думаешь, а ради чего? Чтоб еще больше мутили? а че, народ купит-поможет, а культуру тоже надо поддерживать
Білка в колесі
• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Так, навіть відмовляю собі буває в важливих речах.
Имхо, так можно быстро выгореть. Должен быть баланс, чтобы и донатить, и себя радовать чем-то
Пожарник• 27 июля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А дайте посилання, будь ласка? Бо думаю міняти свою стареньку вже
Ось така в мене. Мулинекс.
Я задоволена.
Метровий сантиметр• 27 июля 2023
Ответ дляРяженка
А если проиграете ,не жалко будет?
Брюнетка в Мармеладе• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Якщо б у автора були зайві гроші, вона би зробила все і списку, а не обирала б. І ви банківські витяги не бачили нікого, щоб білим плащем зараз махати.
Спасибі, що хоч за нові труси поки не винуватять.
Сама купляю квіти• 27 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
Хочется себя чем-то порадовать
от коли будете знати, що і хотіти це ’тут і зараз’ тоді і купите, якщо на зараз ’все не горить і не терміново’, то воно вас і не порадує
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Буду махати, бо війна не закінчилась! І в мене відчуття що серед всіх моїх знайомих «патріотів» одна я доначу!
Розбещена цяточка• 27 июля 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
А если проиграете ,не жалко будет?
Програє ваша підораша. Що ви забули на українському форумі?
Брюнетка в Мармеладе• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Оййооой. А на «кроси» тоді чого заглядаєте? Послідовніше треба бути тоді.
Метровий сантиметр• 27 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
А вы не забыли что у нас свобода слова?
Вподобайден• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Бо для них війна закінчилась.
И сколько ж вы отдаёте в месяц, что такое писать себе позволяете? У меня вот никогда не было желания отдать все и урезать себя. Мы с мужем ежемесячно 2000$ на ЗСУ отдаём. А вы?
Розбещена цяточка• 27 июля 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
А вы не забыли что у нас свобода слова?
У вас це де? В росії? Ви ж написали «якщо програєТЕ». Тобто до українців ви себе не відносите. То про яку країну йде мова?
Ответ дляВподобайден
А скільки ви заробляєте? Можливо, для вас ці 2к пшик? Розумієте про що я? А ми ужимаємось, щоб всім допомогти.
Брюнетка в Мармеладе• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Я так рідко купую взуття, що це четверті кроси в моєму житті) Отже, не вгадали))
Пф. Четверті. А можна було в залишках третіх ходити, вони до білого плаща личать більше.
Я до чого, досить заглядати комусь до гаманця. Бо ви не знаєте, хто, що і як робить. А щоб тикати комусь починати, треба бути і самому кристально чистим. А не з четвертими кросами чи ще чимсь
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви так нічого і не зрозуміли, пшикайте далі) Буду заглядати, бо всі забули за війну. І буду тикать, тицять, бо АЛО, воєнні потребують допомоги!
Бринзолетта• 27 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Можу дати посилання на декілька зборів для військових.
Ну, якщо нічого з переліку не горить
Депутатам давайте ссылку, которые по 100 тыс в сутки в отелях висят.
Брюнетка в Мармеладе• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Не пересмикуйте, допомога військовим чи медикам не виключає інших потреб. Квартиру свою продайте та кошти Госпітальєрам перерахуйте. Але ні, то інше, правда?
Вподобайден• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Нормально зарабатываем, ещё и налоги платим. Я не знаю людей, для которых 2000баксов пшик. И хоть для нас это и 5ая часть дохода это все равно ощутимо. А ваши посты вызывают чувство мерзости. Донатерша великая
Ответ дляВподобайден
Не смішіть. Це не так ощутімо як для жінок, які донатять 500 грн з зарплатні 6000.
Вподобайден• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Ясно/понятно. Я так и думала, что все ЗСУ на вас