Гірчинка• 28 июля 2023

Ремонт вартість

Хто зараз в процесі ремонту, скільки коштує ремонт середнього сегменту за 1 м2. Я розумію чудово що ремонт різний і ціна також, але хоча б середн ціну напишіть. Також уточніть чи наймали прораба і вузьких спеціалістів на всі види робіт чи у вас універсальна команда яка все зробила.
Крем для арбуза• 28 июля 2023
В мене універсали. В середньому - 1 кв метр матеріалів = ціні роботи.

автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
А Ви їх контролювали самі?
Крем для арбуза• 28 июля 2023
Ответ дляГірчинка
А Ви їх контролювали самі?
Так, але я з досвідом)))
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Так, але я з досвідом)))
Були зашквари? Тільки чесно) мені вчора дуже досвітчений ремонтник сказав що жоден ремонт без зашкварів не буває, просто є ті які скривають від власників
Бабульція• 28 июля 2023
Прораб зі своїми спеціалістами. Вийшло десь 800 за квадрат. Це з меблями і технікою. Це середній ремонт, не найдешевші матеріали, доволі середні, впевнені.
Але ще потім щось походу докупляли, після заселення. Тож може й трохи більше.
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляБабульція
Це вже після початку війни? Це дуже гарна ціна за 1 м2. ціни зараз просто жах..
Бабульція• 28 июля 2023
Ответ дляГірчинка
До початку. Так, зараз ціни виросли ще.

Приму в дар• 28 июля 2023
Ответ дляБабульція
800 чого гривен? Чи доларів?
Бабульція• 28 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
800 чого гривен? Чи доларів?
Та ну, які
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляБабульція
До початку. Так, зараз ціни виросли ще.
Зараз можна цю цифру на 1.5 множити((
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
800 чого гривен? Чи доларів?
Ох ви і жартівниця)
Приму в дар• 28 июля 2023
Ответ дляБабульція
Та ну, які
Я так розумію доларів? Ну і ціни.
Просто якось бачила дизайн ремонт ( мабуть без техніки) 270₴ за кВ М.
Бабульція• 28 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
Я так розумію доларів? Ну і ціни.
Це ви ціну мабуть бачили матеріали плюс робота, і то мабуть без чистових. Я ж прописала, це вже з меблями і технікою.
Приму в дар• 28 июля 2023
Ответ дляГірчинка
Ох ви і жартівниця)
Я не в курсі,тому і питаю . 800 баксів це для мене щось не реальне, це дизайнерський хоч ремонт?
Приму в дар• 28 июля 2023
Ответ дляБабульція
Дизайнерський ремонт?
Я так розумію мені ремонт в квартирі з такими цінами ніколи не світить (((
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
Дивлячись що Ви вкладаєте в значення слова дизайнерський.. це нормальний ремонт, з якісних матеріалів..
Приму в дар• 28 июля 2023
Ответ дляГірчинка
Це коли не я все придумала, а дизайнер придумала, все. З візуалом. І повний супровід.
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
Дизайнерський ремонт?
У мене штукатурка стін 200 м2 по периметру вийшла 100 тис грн, а маялрка то взагалі зараз нарахували разом з матеріалами 300 тис грн.. а дешевші майстри то може до 200 тис грн вмістимось..
Бабульція• 28 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
Всеодно це окремо сплачується, робота дизайнера. А матеріали ви можете обирати на свій бюджет.

автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
Дизайн проект від 30 дол за 1 м2 а супровід взагалі дуже дорого
Ms. Любмая жена• 28 июля 2023
Делали в прошлом году.
Вышло 800 уе за квадрат за все с кухней но без мебели.
Была одна команда на все черновые работы.
Пол клали мастера от фирмы где пол брали, двери ставили мастера от фирмы с дверями и декоративную штукатурку делали мастера из фирмы где покупали штукатурку.

Все остальное делала одна бригада.
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Делали в прошлом году.

Все остальное делала одна бригада.
Вцілому задоволені роботою універсальної бригади? Чи є ньюанси?
Ms. Любмая жена• 28 июля 2023
Ответ дляГірчинка
Да. Очень довольны.
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Делали в прошлом году.

Все остальное делала одна бригада.
800 дол все меблями кухні, але без мебелі іншої та без техніки?
Ноу коммент• 28 июля 2023
Ответ дляГірчинка
Це робота чи матеріали? Чи разом? До війни чи зараз ?
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляНоу коммент
Це робота та матеріали
Ноу коммент• 28 июля 2023
Ответ дляГірчинка
Це робота та матеріали
Це дешево. В мене в липні вийшло 230 квадратів робота 74000 грн + 56000 матеріали, ручна штукатурка
автор Гірчинка • 28 июля 2023
Ответ дляНоу коммент
230 м - Ви маєте на увазі периметр стін а не квадратуру.. хоча по вартості розумію що це периметр.. так жарт в тому що матеріали з травня 2023 вже знову виросли на 10-15%
Ноу коммент• 28 июля 2023
Ответ дляГірчинка
Так, периметр стін. Правда в цю суму війшли откоси, їхнє утеплення і т д
Ноу коммент• 28 июля 2023
Ответ дляГірчинка
От якраз кінець червня-початок липня і робили, після подорожчання