Цідило правди• 29 июля 2023

Ужгород, де зупинитися?

Дівчата, підкажіть гарні місця, треба переночувати декілька діб в Ужгороді. Телефоную - все зайнято, де ті телефони контактні брати, або сайти. Якась не актуальна інформація. Можливо хтось знає приватні готелі. Дякую завчасно
Танцепесенная• 29 июля 2023
На букінгу є варіанти, там і забронювати можна
Valechka-mk• 29 июля 2023
Букинг. Там и отзывы есть.
Мы останавливались с мужем в гостинице Мала Прага, мне понравилось. Просто, уютно, чисто
Вумна, аж страшно• 29 июля 2023
с.Минай, Гармонія. Там і термальні басейни входять у вартість проживання.
Бибер-анонимер• 29 июля 2023
Готель Ужгород
В самому центрі міста
На букінг забронювати можна
ПолБатона• 29 июля 2023
Вірно кажуть. На букінгу можна. Брали біля центру і готель, і у частників, дивлячись по ціні
автор Цідило правди • 29 июля 2023
Ответ дляПолБатона
Але там не має зворотнього зв´язку, як поспілкуватися з власниками...
З дітьми їдемо зустрітися з татом і хочеться, щоб все добре було і квартира була затишною.
Бараболька• 29 июля 2023
Дивіться на букінгу, готель Ужгород, Унгварський, Мала Прага, Гармонія в Минаї як вам радили, хороші варіанти.
Головне - готель Закарпаття оминайте стороною)
Бараболька• 29 июля 2023
Ще Дует, White Hills новий, Золота гора класний комплекс
туристка• 29 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Там есть контакты,звонила и общалась.Вообще не понимаю в чем проблема?