Гербарія сушу• 29 июля 2023
А вы тоже если на себя дофига тратите
Переводите зсу часть? Или попустило?
Результат:
вже голосів:
56 (48.28%)
Тыц
33 (28.45%)
Попустило
27 (23.28%)
Да перевожу
Вбигудях• 29 июля 2023
Никогда не донатила, но я нищеброд конечно. Сомневаюсь очень в этих донатах, притулу считаю не чистым на руку и хитрым, сколько хайпа и громких заявлений, а в итоге пшик( Местные волонтёры наши стали крутые, новые машины не дешёвые, ногти, ресницы, одежда всё по крутому, и это всего 1 5 года прошло
Гербарія сушу
• 29 июля 2023
Ответ дляparele
Сначала участвовала в разных больших сборах, сейчас только родственникам и тем, кого лично знаю в ЗСУ, доначу.
Спасибо вам, вы все правильно делаете
Гербарія сушу
• 29 июля 2023
Ответ дляparele
От души спасибо, вы в правильном направлении
Гербарія сушу
• 29 июля 2023
Ответ дляparele
Вы правы на все 100
Зоряний Шлях• 29 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Мій брат був на фронті, загинув. Цікаво як хто думає
Мені дуже шкода, що не можемо зараз такі суми донатити, як на початку війни
Є почуття провини від того…
І просто розриває від всіх зашкварів влади! Ненавиджу їх нарівні з кацапами
Є почуття провини від того…
Гербарія сушу
• 29 июля 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Є почуття провини від того…
В мене тоже велике почуття провини, вони загинули, а ми живі(((
Зоряний Шлях• 29 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Так, це дуже гнітить
Тому й дивно, як можна жити і дерибанити, якщо стоїть питання про людські життя
Краля-Галя• 29 июля 2023
Никогда не переводила и не собираюсь.
Нужно думать о своей семье, а не о виллах военкомов
Girly_girl• 29 июля 2023
У меня такое правило - перевожу какую-то сумму с каждого дохода, плюс если делаю какую-то большую покупку для себя , для жизни , то тоже стараюсь донатить. Ну и тем, кого знаю лично перевожу. Ну и медицинской помощью, медикаментами это конечно, в силу профессии и возможности
Фляшка на трьох• 29 июля 2023
Зрозуміло, що на базових речах не економлю. Медицина, догляд, розваги якісь. Але і дорогий одяг або взуття не купую. Чесно, совість не дозволяє. Переводимо ці гроші щомісяця на ЗСУ. Хай в мене не буде лакшері сумки, але в якогось підрозділу буде авто. Це якщо в загальному моє ставлення до донатів.
Доначу, але тим волонтерам, яких знаю особисто. Один раз пролетіла: скинула гроші родичу на автомобіль для їхньої бригади, а виявилось що ця бригада стоїть на блокпосту під Києвом, і їм машини не вистачало по каву їздити( Краще б на теплі устілки більшу суму скинула на передок...
Переважно своїм і доначу. Або якщо є якісь збори у друзів/знайомих. Буває, якщо бачу, що якийсь збір забуксував, щоб пришвидшити закупівлю. Проте це також зазвичай сарафанне радіо, тобто через друзів чи знайомих. Бо це все час, якого й так обмаль.
Але це ніяк не повʼязано з особистими тратами.
LIANA171185• 29 июля 2023
Не трачу дофига и не доначу на армию.У меня муж и его брат там,так что есть кому пересылать деньги.