МинерАлочка• 2 часа назад
Всі тут писали. Що не висовуйтесь і просто працюйте…
Коли я питала про роботу в Польщі в 52. Що вони роблять в політику не влазять і так нормально їм.
А що на таке скажете.
😤У польській Гдині чоловік напав на українку: він вдарив її ззаду по голові.
Жінка зупинилась дорогою додому, аби записати голосове повідомлення. В якийсь момент вона відчула два удари. Після цього нападник втік у невідомому напрямку.
Правоохоронці та криміналісти вилучили можливі речові докази та зафіксували місце злочину. Медики надалі постраждалій необхідну допомогу.
🔗 Сайт | Facebook | YouTube | ТikТok
А що на таке скажете.
🔗 Сайт | Facebook | YouTube | ТikТok
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Тепер висовуйтесь
Так может лучше не высовываться? А то тоже по голове получит…….
КонФФетОшка• 1 час назад
Як нам не потрібні понаїхавші індуси, циганва і т.п., так і полякам не потрібні щурі бігаючі. Нєфіг шастать.
МинерАлочка
• 1 час назад
Ответ дляКонФФетОшка
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляКонФФетОшка
Куди шастать? Автор каже, що дали по голові за мову, а не за перетин кордону. Автор, в них там пропаганда повним ходом зараз йде. Їх накручують
МинерАлочка
• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Новини , факти. Я нічого не кажу.
Фуліганка• 1 час назад
Ответ дляКонФФетОшка
А якщо людина втратила житло чи з прифронтової хони? Або виїхала до війни?💁♀️ в будь-якому випадку це не оправдання насилля
Дівчина Гілмор• 1 час назад
Ответ дляМинерАлочка
Новини , факти. Я нічого не кажу.
І я вам не кажу нічого. Кажу тільки, що зараз їх накручують проти нас
МинерАлочка
• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Це так. Згідна.
Оле Лукойе• 1 час назад
Ответ дляДівчина Гілмор
Я тоже это читаю, только я не понимаю какая цель у навродского.
Я ещё понимаю разосраться с Украиной милое дело, но просто обзавестись со всех сторон врагами, орки плюс украинцы, ну не в его интересах.
Я пока не вижу логики в поступках этого бывшего сутенёра
Бойова• 1 час назад
Ответ дляОле Лукойе
Электорат, очень простая цель. Эти реднеки, который сидят и бухтят про понаехавших, тоже голосуют.
Срочнокпсихологу• 27 минут назад
Ответ дляОле Лукойе
а больше нечем отвлекать нарид от проблем
Срочнокпсихологу• 26 минут назад
вот что нужно иметь в башке, чтобы напасть на женщину, пусть в Украину поедет кацапне свои таланты показывать